Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 855
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. і який тоді був сенс вбивати невловимого Джо Чорновола ?
  2. бліцкріг третій рік йде і коштував вже обличча не лише кацапам , а й сша , як гаранту стабільності світоустроя скажіть , хто буде враховувати гарантії сша ?
  3. сконати не сконає , а шкоду аґресору заподіяли , у тому числі - репутаційну тільки не треба казати про Трипільську ТЕЦ - кацапи обстрілюють ракетами критичну інфраструктуру в будь якому випадку
  4. ну , це постфактум з'сувалося . а взагалі , я не бачив , і зараз не бачу сенсу вбивати чорновола кому він вже так заважав , щоб його вбивати ?
  5. з Симоненком там досить близькі результати були , принаймні , очікувалися
  6. мрійник , такий мрійник - дурень думкою багатіє
  7. тоді кацапи вистрелили собі у ногу - Чорновол забирав голоси виключно в Кучми , лохторат Симоненка голосував би за Симоненка в будь якому випадку. Шанси Симонека на перемогу підвищилися б.
  8. кацапи посралися й з казахами
  9. лялька маріонетка вирішила , що настав час зіграти свою власну гру
  10. а хто сказав , що Чорновла вбила саме Луб'янка ? Якби Чорновол брав участь у виборах , з великою вирогідністтю , президентом був би Симоненко ( чого й домагалася Луб'янка ) . Кандидат в президенти Чорновол заважав саме Кучмі .
  11. що не помітили ? кацапську культуру в містах урср ?
  12. в срср ? та вся совдеп та постсовдеп еліта - майже поголовно - сексоти кдб . що ставалося з тими , хто не йшов на співпрацю з "органами" - можна побачити по долям Василя Симоненка , Володимира Івасюка , Василя Стуса .
  13. чорновол був сексот кдб срср - що йому куратори з луб'янки диктували , те й співав
  14. 1 . на рахунок ядерки вже ж пояснював пан Ранч - в України не було не те що "кнопки" , в України не було інфраструктури для обслуговування боєголовок , а заляканий Чорнобилем Захід тиснув разом з кацапами у напрямку , потрібному кацапам 2. Чорновол - як і всі , хто з табору Гулаг вийшов не вперед ногами - з вирогідністтю 99,99% пішов на співпрацю з "органами". Ганна Стеців-Герман - тому доказ . 3.російську культуру впустили набагато раніше - за часи срср , як і московське ТБ . Навпаки - Кучма обережно від'єднав українське ТБ , від московського . Що сталося з Білоруссю , яка ТБ не від'єдналася - можемо бачити наочно . І так - "дитячі" хвороби постогеноциду у вигляді овочів , грягянш , хорошковських , табачників , медведчуків , е.т.с. лікувати хірургічно було неможливо ( дивись спроби хірургічних спроб Гамсахурдія та Ельчібея ) , треба було чекати , поки народ подорослішає
  15. кац пропонує здатися кацапам , і впровадити Бучу у кожному населеному пункті - на зло клятим піндосам ?
  16. яким чином ? можна докладніше ? як ви те бачите ?
  17. нема фантазій - гебешна газмясівька косата піхвомразь грігян , набагато небезпечніша за овоча
  18. вирізати необхідно було гебню та їхніх вилупків .... але , Гамсахурдії те все одно не дали зробити .
  19. та ладно - кацапи напали на США - підірвали башти близнюки , США поводили себе віктимно ?
  20. та навпаки - кацапи такі вигадки по історії вигадують , що Езопу з Криловим не снилося
  21. xyйло наказало відродити радянський конкурс "ану-ка девушки" www.gazeta.ru/politics/news/2024/04/08/22734535.shtml
×
×
  • Створити...