Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

dragon200

Пользователи
 • Публікації

  184
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача dragon200

 1. Можна сказати розконсервував з зими стіни. Все уважно обійшов оглянув, тріщин і дефектів нема. Заробляю кошти 🙂 +- 80тис грн на цеглу щоб повністю завершити перший поверх під армопояс і сподіваюсь скоро почну класти.
 2. 100% Не знав про таку штуку, як заливав фундамент був повністю в бетоні... Потім хтось підказав, ціна питання всього 300грн, і все плавно і без ривків
 3. Доброго дня. По тихеньку повертаюсь до будівництва. Нажаль "сталося не так як гадалося" і за новорічний сезон не вдалося сильно розбагатіти🐸, тому будівництво ще не розпочалося. Але на травні місяці планую закупити цеглу + клея + арматуру і т.д. для закінчення 1го поверху, це десь 70 - 80 тис грн. Так як я не геркулес, армопояс буду заливати бетононасосом. Прикинувши що роботи по самій заливці армопояса максимум на 30хв, а мін замовлення бетононасоса 2години то я вирішив одразу зробити ЗБ сходи на 2й поверх і одним махом все залити, зверху вони опиратися будуть не на плити перекриття (бо так робити не рекомендується) а на ЗБ перемичку яку я інтегрую в армопояс. Короче кажучи думаю буде весело)
 4. Відпушусь хоч зараз, хоча зробив ще місяця 2 назад. Законсервував.... Прибрав територію.... Цеглу накривав не просто так, щось захотілось складнощів... Зробив міні дах із нахилом... Щоб вода скапувала на зовні... Наскільки воно краще або гірше ніж просто накрити не знаю.. але вже як є. Був на ділянці, дивився, наче норм, не розривало, дренаж працює, басейну всередині дому нема. Зараз сиджу і думаю, що його робити на наступний рік... Як будувати, війна, невідомо що і як буде... + Грошей не так вже і багато як планувалось малювалось... Коротше хз.... Живемо поки що далі...
 5. Вже 8 рядів, похолодало, вітер, не дуже весело але жити можна. Таскаю козла для нормальної кладки, трохи незручно але цілком нормально. Також зробив дренаж 5 отворів, бо після доща там був реально басейн, а так рода уходить в землю аж бігом.
 6. Процес іде. Зробив каретку, завдяки їй діло йде дуже швидко! Зручна річ, набагато крутіше ніж звичайним шпателем махати.
 7. Я 3й ряд кладу і вже по рівню не можу в ідеал вивести углові блоки, хз, з однієї сторони норм, з іншої на 1 мм випирають. ... тепер буду більш уважним щоб на 9му ряді не вийшло в +- 50см 🙂😁
 8. Однозначно ні, піну наношу тільки на вертикаль. Для себе зробив висновок такий - якщо поверхня ряду на який кладеться блок не дзеркало по всім параметрам і площинам ( а воно 100% не дзеркало) то площа описання блока на блок буде дорівнювати не 100% а тільки по самим вершинам нижнього блоку чи виступам верхнього, хай там буде % 70 - 80 бо піна не має несучої здібності на відміну від клея а клей заповнює всі нерівності і має несучу спроможність і я маю практично 100% робочої площі. Ну і по-перше, що саме головне, на клей класти легше, +- 1мм завжди можна вирівняти щоб була ідеальна (чи біля ідеальна) площина 🙂
 9. Заармував перший ряд. Використовував фрезер із них посадкою 25 *25. Працювати одне задоволення, єдине що дуже довго прибирати потім. Питання до знатаків, скільки часу чекати щоб розчин в штробах застиг, перед вкладанням 2го ряду? Чи можна хоч на наступний день вкладати другий ряд?
 10. Перший ряд повністю готов. Сьогодні застосував деяке ноухау яке побачив на ютубі, а саме додаткове ущільнення швів першого ряду. Для цього свердлимо отвір діаметром 20мм, видуваєм пил, змочуємо і задуваємо піну, піну використовував не по газоблоку, а звичайну, щоб вона добре розширювалась і заповнювала всі пустоти. У підсумку можу сказати що як на мене то тема робоча, тим паче що вертикальні шви першого ряду у мене були середньої якості, то тут, то там був нерівномірний який шов який 100% продувауся б.
 11. Підніму) Питання актуальне. Пройшло вже 12 років з останнього повідомлення🙂 а однозначної відповіді так і нема. Одні радять заповнювати штроби клеєм, інші цпс. То що все таки краще, правильніше? Я планую клей для газоблоку + фіброволокно + трохи цементу додавати.
 12. Так я дивлюсь ютуб, там всі в один голос кажуть що треба абсолютний ідеал.... їх я так і роблю, щоб потім проблем не було! Але я вже стільки перетер того газоблоку... і все одно в ідеал не виходить ні як.. наче все ок, потім рівнем дивлюсь в там вже завал іде по ширині. Я так зрозумів що те що показують на ютубі має мало чого спільного із реальністю, принаймі в вирівнюванні першого ряду)
 13. Таки прийнявся за цю НЕРЕАЛЬНУ роботу..... вирівнювання 1го ряду в ідеал. У підсумку все набагато простіше ніж уявлялось. Спочатку пробував вручну теркою - дійсно адська робота, потім болгарка + чаша по бетону - дуже потужна річ, можна легко зняти більше чим треба, зупинився на болгарка на мінімальних обертах + наждачка 40, все вирівнюється на ура. Спочатку болгаркою проходжусь, потім ручною теркою все рівняю, далі правилом дивлюсь ди залишились бугри і сточую, далі дуйкою здуваю пил) Після такої обробки газоблок виглядає красиво, рівно, на дотик ідеально.всі пори відкриті. На 40% всієї площи пішло десь 2 години. Після перевірки 3м правило де не де є перепад десь в 1мм. Але для себе зробив висновок, що вирівняти в абсолютний 0 то просто неможливо і думаю що тут абсолютно ні хто такого результату (абсолютний 0 по всій площі) не досяг.
 14. Закінчив периметр першого ряду. На все пішло рівно 4 дні. Робота наче і не важка, а зайняла так багато часу. Клав на готову мурувальну суміш Поліпласт + додавав фібрлволокно ( навіщо - хз, але читав властивості, пишуть що люба жижа куди фібру кладуть одразу +50% всіх характеристик) Кожну цеглу мочив + намазував розчин на блок тонким шаром ( мені так спокійніше) У підсумку: не дивлячись не те що я все виміряв ювелірно все одно блок трошки гуляє, поставив лазер і десь 2 - 3мм то тут то там гуляє. Прийняв рішення все стояти теркою, робота важка але вважаю що так буде краще в подальшому.
 15. все таки вибрав готову суміш Полі пласт ПСМ 075 і виникло наступне питання: чи варто в неї додавати фіброволокно? в описі фіброволокна пишуть що воно має властивості ледь не + 50% до всіх властивостей куди її добавляють))) Просто якщо робити самому ЦПС то думаю що додати можна без проблем, а тут суміш готова, із добавками та модифікаторами... і хз чи не зашкодить їй ця фібра? Чи нічого не видумувати, а просто додати води?)))
 16. Давно нічого не писав) Знову в строю) Зробив гідроізоляцію, подвійної дії, на скільки я зрозумів вона проникає в бетон і крісталізується тим самим пару см під гідроізоляцією закриває капілярний підсос. Робив по інструкції, поверхню мочив протягом години, почекав щоб не було калюж і вперед... всього наніс 3 слоя. По грошам 1300грн*2мішка Замовив газоблок на перші ряди + клей + готову кладочну суміш. Газоблок 3350грн/куб + 3500доставка І саме головне! Зробив розмітку. І не просто, а в ідеал! До міліметра! Дочекавшись як трохи сіло сонце, почав розмічати, розмічав лазерним рівнем кути 90гр + рулеткою відстані... наче все виставив добре, зробив обноску, натякнув шнурку.... сьогодні прийшов, розставив кутові блоки - міряю, хз, то тут 1 - 1.5 см, то там 5мм гуляють, діагональ одна норм, друга гуляє на 1см, натягуєш ту рулетку (рулетка фіберглас) ще більше розбіжність, послабляєш, наче норм коротше на 5/10. І тут я згадав що в мене є лазерна рулєтка! Давай все по новому виставляти, кути, відстані вже міряв лазером, довелося рухати обноску на 0.5 - 1см по 3м кутам... У підсумку виставив все в ідеал до міліметра! І сторони і що головне, діагоналі! Зробив висновок що мати сучасний інструмент значно спрощує життя ... не треба вигадувати із тією натяжкою, коротше я рґдуже задоволений роботою. Саме головне тепер щоб при кладці першого ряду той мій ідеал нікуди не уїхав 🤣
 17. Підійму тему))) питання армувати чи ні для мене не стоїть, сума просто смішна на фоні всього будівництва. Питання який діаметр арматури брати? 8ку? Чи краще 10ку? Стіни Д500 400мм, плитне перекрытия.
 18. Ітого, після консультації з propeller замовив Аквасіл.
 19. Заважає недостатність знань) тому я і вищу тут на форумі день і ніч)))
 20. наче ж товщину ЦПС не можна робити менше 1 см? по піску в мішках - я навіть і не додумався до такого, мабуть так і зроблю
 21. Вітаю. У мене доволі таке дивне і не популярне питання. Зараз на етапі закладання 1го ряду ГБ. Товщина ЦПС на перший ряд у мене буде - мінімальна 1см максимальна 3.5см Завозити камаз піску, щоб самому робити ЦПС зараз не хочу (із своїх причин). Чи можна використовувати якісь покупні готові суміші для цього, такого плану? Polimin M100,150 Siltek m1... і т.д.... Наче в продажу воно є, в мішках по 25кг, морозостійка, водостійка, еластична... пишуть для стяжки, штукатурки і МУРУВАННЯ (кладки), але при цьому в інструкції пишуть що максимальний слой до +-20мм (а у мене 35мм) Чи краще все таки самому робити. 3 до 1?
 22. Хлопці та дівчата, потребую допомоги! Нарешті отримав ТУ, відкрив, почитав, але ніфіга не зрозумів! Можливо ви допоможете? в файлі з ТУ є рахунок (я просив 20 кВт) +- 19000 грн, написано що то за підключення роботу і матеріали і тут же нижче написано що у звязку з воєнним станом вони не займаються підключенням і мені це треба робтїити самостійно! Я телефонував до "менеджера" він повідомив що ця сумма 19000грн є орієнтовною за підключення їхніми силами, за роботу і матеріали, каже що сумма ОРІЄНТОВНА і вона може змінюватися.... я хз як це так, вони ж не виїзжали на місце не дивились нічого, а мені там треба ставити додатковий стовп мабуть (бо ділянка чітко посередені між 2х стовпів стоїть) + лічильник двозонних хочу, + стовп хочу щоб стояв з певного боку вїзду на ділянку... менеджер каже, підписуйте оплачуйте і чекайте... все буде ок)))) хто вже це проходив? допоможіть розібратися.
×
×
 • Створити...