Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ashim1990

Пользователи
  • Публікації

    3 287
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

ashim1990's Achievements

Старожил

Старожил (10/13)

  • Начало популярности
  • Популярность
  • Преданный форуму
  • Первый пост
  • 10 комментариев

Recent Badges

2,1 к

Репутація

  1. До речі, дуже схоже на ШІ.😉 Бо хто інший міг придумати заміну теплоізоляції в бойлері?
  2. Мені не потрібно нікого питати. Дуже давно я міряв температуру стінки бойлера ІЧ-термометром, і різниця в ній між верхньою частиною корпусу і навколишнім середовищем була кілька градусів. Зможу знову це перевірити, але не зараз, а через два тижні. Побачимо.
  3. Так, це такий сухий тен як треба. Його ще називають стеатитовий.
  4. То може, все-таки не догріває? В мене так було. На максимумі стало гріти значно гірше ніж раніше. Бо інша версія гірша. Бак протікає, але ще тільки в теплоізоляцію. Тоді десь на поверхні стінки є гаряче місце. Тобто, дуже збільшились тепловтрати.
  5. Тут зрозуміло. ТО, мабуть, було давно або ніколи, і внаслідок усіляких відкладень утворився "місток" між теном і колбою термодатчика.
  6. Як раз у Горєньє закоксованість приблизно однакова. Там сухий тен спрощений, якщо можна так мовити. Площа поверхні його колби приблизно така ж як площа звичайного мокрого. А от у Дражіце він такий як треба. Просто подивіться в інеті відмінність.
  7. На другом форуме я читал совет, как проверить. Надо перекрыть кран на входе в бойлер и открыть кран ГВ. Если вода выходит с воздухом, значит, "мешок" есть. У меня воздуха не было...
  8. Так могло задумываться только для того, чтобы бойлер быстрее сдох. Над таким "мешком" защиты от анода вообще нет. Понятно, что коррозия будет там в первую очередь.
  9. Непонятно, зачем. Только высота увеличилась. Кстати, я думал, что Арти только в Македонии выпускаются. Оказывается - уже в Китае тоже.
×
×
  • Створити...