Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Репей

Пользователи
 • Постов

  447
 • Зарегистрирован

 • Посещение

1 Подписчик

Персональная информация

 • Откуда
  Полтавщина
 • Пол
  Мужской

Достижения Репей

Форумчанин

Форумчанин (4/13)

 • Первый пост
 • 10 комментариев
 • Преданный форуму
 • Уже неделю на форуме
 • Уже месяц на форуме

Последние значки

172

Репутация

 1. 🙂 Ну вроде автоматически пересчитали мне субсидию на "летний период" - как и ожидалось - діюча- загальна сума 0, 00грн до 30.09.2021р. - это здесь subsidii.ioc.gov.ua Ну а логика такая - чем дороже для меня газ - тем большая субсидия будет в "отопительный период". Я сейчас в Нафтогазе по цене газа 7,96грн\куб до 30.04.2022г. Вот и думаю - а может перейти на Лубныгаз - где цена 9,99грн\куб 🤷‍♂️
 2. Да...Будем ждать новых "легитимных" бланков Заявы и Декларации - заполнять и нести в УСЗН. А вот с субсидией за апрель 2021 - непонятно... Здесь subsidii.ioc.gov.ua/?fbclid=IwAR3YSrzxz42Qzj8btDcCNy22AhHe3zwFp9eOkHA1SbPv2bHwM-FlsWW7vYc написано "вроде начислена" - но (я так понимаю) в банк еще не перечислили ? Получил кто либо за апрель 2021г субсидию ???
 3. дак и цена ж 6,8568грн\куб, а не 6,86 как везде пишут! Радуйтесь...
 4. Починаючи з травня цього року отримувачі субсидій повинні будуть подати нову заявку на її отримання. Заявки можна буде подавати протягом наступних 5 місяців. Зробити це можна також онлайн або поштою. Вводяться нові правила щодо тих, кому субсидія призначатися не буде. Якщо хтось має на депозитному рахунку в банку більше 100 тисяч гривень, купує нову автівку або валюту одноразово на суму понад 50 тисяч гривень — їм субсидію не призначать Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль это правда??
 5. Какой тип внутренних розеток допускает подвод одного провода заземления, а отвод двух проводов заземления?
 6. У меня всегда 5-го - сначала пенсия, а через час субсидия. Но пенсия почему- то пришла 3-го, а субсидии за март еще нету.
 7. : Да я этим вот занимаюсь. Интересно получается... Сначала зайдите сюда www.gas.ua/uk/home/join#app и почитайте - попрактикуйтесь
 8. Ви так не шуткуйте. Це ж коли було... Зараз зайдіть сюди gasoteka.ua-energy.org/#tariffs і побачите. А тут же цікаво що буде після 1 квітня...
 9. Дак і шукаю ж - бо при перевірці статусу споживача видало - Газопостачання не припиняється до 31.03.2021, споживач в реєстрі постачальника останньої надії. Був би в мене "власний літак Медведчука" - політав би по Україні. А так чекаю - коли ж в Інтернеті публікують годовітарифи газкомпаній на 2021рік.
 10. Да от уже в кабінеті на сайті висвітилось що в Лубнигаз за лютий треба заплатити за 82куб. Виходить - решту 197-82 = 115 куб за лютий треба платити в ПОН Нафтогаз. Але ж у мене немає там ні рахунку ні ревізитів куди платити. От і буду ждати друковану напевно платіжку. Бо для мене 115куб х 6,99грн = 804рн - це 1\3 пенсії і не хочеться помилятися в платежах. Добавлено через 4 минуты Дак це виходить , що нас так "заганяють" в Нафтогаз ??? А може я найду ще дешевше чим у них ? Тут же повинні усі компанії висвітити свої годові тарифи на газ - от хотілося б і подивитися.
 11. Нас (Лубнигаз) перевели з 13.02.2021 на постачальника останньої надії ПОН Нафтогаз. Передав показники за лютий в Лубнигаз. Тепер за лютий прийде 2 платіжки за використаний газ - до 13.02 платіжка від Лубнигаз, а з 13.02 - платіжка від Нафтогаз. Ціна куба - однакова 6,99грн. А як вони поділять 197кубів - буде видно в платіжках - буду чекати ці платіжки. А от при перевірці статусу споживача видало - Газопостачання не припиняється до 31.03.2021, споживач в реєстрі постачальника останньої надії Виходить - за місяць потрібно найти собі "нормального постачальника газу" і зареєструватися у цій компанії. А як не зробдю цього - що - приїдуть і відріжуть газ ? Хто приїде - яка компанія? P.S. За доставку плачу по старих реквізитах в Лубнигаз.
 12. Это значит - написать Заяву на субсидию по-новому - с указанием р\сч получателя платы за газ (дак я еще не знаю этого счета и буду знать аж в средине марта - когда придет платежка из Нафтогаз ? Или просто - позвонить в УСЗН и сказать - меня перевели в Нафтогаз ? P.S. У нас в селе - много пенсионеров-получателей субсидии и их очень беспокоит этот вопрос. А в УСЗН - ничего не узнаешь - карантин, борьба с пандемией...
 13. З 13 лютого «Лубнигаз» був змушений передати абонентський портфель побутових споживачів (населення) «Постачальнику останньої надії» (група НАФТОГАЗ). Постачання на умовах ПОНу буде здійснюватися до 1 квітня. Як і раніше, показники лічильника потрібно передавати до АТ «Лубнигаз», який здійснює облік газу абонентів. Тому, абоненти просто заплатять за частину споживання газа у лютому «Лубнигазу», а частину ПОНу. Вот к этому привели "наши забастовки и перекрытия автотрассы Киев - Харьков". Но вот возникает вопрос - как быть обладателям субсидий - сообщать в УСЗН об измененииях или все пройдет автоматически ?
 14. Это для субсидии. А для льгот - другая норма. А для льгот судьям или прокурорам - третья. И т. д. Вот наши "мудрые правители" не могут сделать один стандарт для "нормального проживания" и желательно для всех граждан Украины. А не делить по категориям. P.S. Интересно - какая соцнорма для субсидии в Польше или в Германии?
×
×
 • Создать...