Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Репей

Пользователи
 • Публікації

  454
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Репей

 1. А запахи тоже пишет? Или только звуки...😪
 2. Это дверь. А помещение должно называться - проходной санузел.
 3. Щось согодні "не дышит" - пишуть -Возможно, сайт временно недоступен или перегружен запросами. Подождите некоторое время и попробуйте снова. Вчора - 06.05.2022 - я на свою адресу заходив. А може заносять дані за отримання субсидії з а квітень ? Мені вже на карточку гроші прийшли.
 4. Это "наверное - за мой счет" начисляют... 🤣! "Шучу конечно" , но все-таки интересны принцыпы начисления... Все познается в сравнении с аналогией Вот у меня за ноябрь2021г пришло 2600 грн при цене газа 7,96 грн\куб А в ноябре 2020г субсидия была 2700 грн при цене газа 8,39 грн\куб Вот как то так. Только не говорите мне - "ты радуйся что хоть такую дают" 😂 !
 5. У нас Полтаваоблэнерго пишет так З 1 жовтня 2021 року по 30 квітня 2022 р. включно: • при споживанні до 250 кВт год на місяць (включно) ціна становитиме 1,44 грн за 1 кВт год (з урахуванням ПДВ); • при споживанні понад 250 кВт·год на місяць ціна становитиме 1,68 грн за 1 кВт·год (з урахуванням ПДВ) та розповсюджується на весь обсяг спожитої електричної енергії з першої кВт·год.
 6. Ну от і прийшла мені на карточку субсидія за 15днів жовтня 2021р. Субсидія перенараховувалась автоматично – як одержувачу субсидії. Я ще не займався аналізом і не знаю по яких принципах ця субсидія нараховувалась, але порівняння таке: в жовтні 2020р ціна газу 6,75грн\куб - субсидія 1200грн в жовтні 2021р ціна газу 7,96грн\куб - субсидія 1300грн Це ж при умові що доходи в 2-х пенсіонерів не змінилися - кожен одержує мінімальну пенсію. Ото тільки ціна на електроенергію мінялася. Оце якось так.
 7. Наразі у вигляді житлових субсидій держава відшкодовує витрати на оплату житлово-комунальних послуг, а саме: - комунальних послуг - послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії. Це Статтею 5 Закону України ,,Про житлово-комунальні послуги” визначено перелік житлово-комунальних послуг, на які надаються житлові субсидії. У мене в декларації було написано - на газ і на електрику. Це в індивідуальному будинку. Субсидія продовжувалася-переоформлялась завжди автоматично. Виходить зараз на розподіл природного газу субсидія не надається? Це що - потрібно йти в УСЗН і по-новому писати Заяву і Декларацію - куди включати окремо послугу з розподілу природного газу? 😯 У мене в 2021р це 180грн щомісячно... P.S. Хто-небудь одержує субсидію на цю послугу ?
 8. 🙂 Ну вроде автоматически пересчитали мне субсидию на "летний период" - как и ожидалось - діюча- загальна сума 0, 00грн до 30.09.2021р. - это здесь subsidii.ioc.gov.ua Ну а логика такая - чем дороже для меня газ - тем большая субсидия будет в "отопительный период". Я сейчас в Нафтогазе по цене газа 7,96грн\куб до 30.04.2022г. Вот и думаю - а может перейти на Лубныгаз - где цена 9,99грн\куб 🤷‍♂️
 9. Да...Будем ждать новых "легитимных" бланков Заявы и Декларации - заполнять и нести в УСЗН. А вот с субсидией за апрель 2021 - непонятно... Здесь subsidii.ioc.gov.ua/?fbclid=IwAR3YSrzxz42Qzj8btDcCNy22AhHe3zwFp9eOkHA1SbPv2bHwM-FlsWW7vYc написано "вроде начислена" - но (я так понимаю) в банк еще не перечислили ? Получил кто либо за апрель 2021г субсидию ???
 10. дак и цена ж 6,8568грн\куб, а не 6,86 как везде пишут! Радуйтесь...
 11. Починаючи з травня цього року отримувачі субсидій повинні будуть подати нову заявку на її отримання. Заявки можна буде подавати протягом наступних 5 місяців. Зробити це можна також онлайн або поштою. Вводяться нові правила щодо тих, кому субсидія призначатися не буде. Якщо хтось має на депозитному рахунку в банку більше 100 тисяч гривень, купує нову автівку або валюту одноразово на суму понад 50 тисяч гривень — їм субсидію не призначать Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль это правда??
 12. Какой тип внутренних розеток допускает подвод одного провода заземления, а отвод двух проводов заземления?
 13. У меня всегда 5-го - сначала пенсия, а через час субсидия. Но пенсия почему- то пришла 3-го, а субсидии за март еще нету.
 14. : Да я этим вот занимаюсь. Интересно получается... Сначала зайдите сюда www.gas.ua/uk/home/join#app и почитайте - попрактикуйтесь
 15. Ви так не шуткуйте. Це ж коли було... Зараз зайдіть сюди gasoteka.ua-energy.org/#tariffs і побачите. А тут же цікаво що буде після 1 квітня...
 16. Дак і шукаю ж - бо при перевірці статусу споживача видало - Газопостачання не припиняється до 31.03.2021, споживач в реєстрі постачальника останньої надії. Був би в мене "власний літак Медведчука" - політав би по Україні. А так чекаю - коли ж в Інтернеті публікують годовітарифи газкомпаній на 2021рік.
 17. Да от уже в кабінеті на сайті висвітилось що в Лубнигаз за лютий треба заплатити за 82куб. Виходить - решту 197-82 = 115 куб за лютий треба платити в ПОН Нафтогаз. Але ж у мене немає там ні рахунку ні ревізитів куди платити. От і буду ждати друковану напевно платіжку. Бо для мене 115куб х 6,99грн = 804рн - це 1\3 пенсії і не хочеться помилятися в платежах. Добавлено через 4 минуты Дак це виходить , що нас так "заганяють" в Нафтогаз ??? А може я найду ще дешевше чим у них ? Тут же повинні усі компанії висвітити свої годові тарифи на газ - от хотілося б і подивитися.
 18. Нас (Лубнигаз) перевели з 13.02.2021 на постачальника останньої надії ПОН Нафтогаз. Передав показники за лютий в Лубнигаз. Тепер за лютий прийде 2 платіжки за використаний газ - до 13.02 платіжка від Лубнигаз, а з 13.02 - платіжка від Нафтогаз. Ціна куба - однакова 6,99грн. А як вони поділять 197кубів - буде видно в платіжках - буду чекати ці платіжки. А от при перевірці статусу споживача видало - Газопостачання не припиняється до 31.03.2021, споживач в реєстрі постачальника останньої надії Виходить - за місяць потрібно найти собі "нормального постачальника газу" і зареєструватися у цій компанії. А як не зробдю цього - що - приїдуть і відріжуть газ ? Хто приїде - яка компанія? P.S. За доставку плачу по старих реквізитах в Лубнигаз.
 19. Это значит - написать Заяву на субсидию по-новому - с указанием р\сч получателя платы за газ (дак я еще не знаю этого счета и буду знать аж в средине марта - когда придет платежка из Нафтогаз ? Или просто - позвонить в УСЗН и сказать - меня перевели в Нафтогаз ? P.S. У нас в селе - много пенсионеров-получателей субсидии и их очень беспокоит этот вопрос. А в УСЗН - ничего не узнаешь - карантин, борьба с пандемией...
 20. З 13 лютого «Лубнигаз» був змушений передати абонентський портфель побутових споживачів (населення) «Постачальнику останньої надії» (група НАФТОГАЗ). Постачання на умовах ПОНу буде здійснюватися до 1 квітня. Як і раніше, показники лічильника потрібно передавати до АТ «Лубнигаз», який здійснює облік газу абонентів. Тому, абоненти просто заплатять за частину споживання газа у лютому «Лубнигазу», а частину ПОНу. Вот к этому привели "наши забастовки и перекрытия автотрассы Киев - Харьков". Но вот возникает вопрос - как быть обладателям субсидий - сообщать в УСЗН об измененииях или все пройдет автоматически ?
 21. Это для субсидии. А для льгот - другая норма. А для льгот судьям или прокурорам - третья. И т. д. Вот наши "мудрые правители" не могут сделать один стандарт для "нормального проживания" и желательно для всех граждан Украины. А не делить по категориям. P.S. Интересно - какая соцнорма для субсидии в Польше или в Германии?
 22. Вот тут я пообщался с теми - кто обрабатывает свои с\х паи самостоятельно - и нет у них кроме земли ничего - ни техники ни складских помещений. Все они нанимают-арендуют и за все платят из "своего кармана" И вот получился такой расчет - сдавать в аренду свои паи они согласны при условии оплаты за аренду - 30% стоимости пая. И то (так они говорят) - получается - 30% владельцу; 40% - на все расходы по обработке и уборке урожая (хранение не учитывалось); и 30% это чистая прибыль (навар) арендатора. Вот так будет - "по-честному" Вот как то так...
 23. Ну от і діждалися - обговорюємо! Я подивився і зрозумів - платити то будемо за куб з ПДВ - а це виходить 1,79грн х 1,2 = 2,15грн. А скрізь брешуть що 1,79 і люди думають що в платіжці прийде по 1,79 грн\куб. Оце один із кроків до майбутнього "тарифного майдану". І друге - оця графа - компенсації витрат за попередні періоди - виходить покривають чиїсь борги за рахунок УСИХ споживачів даної газкомпанії. Це так званий "газовий налог місцевий". Вони там в газкомпанії сидять - получають зарплати і премії (це не про рядових ремонтників) і не хочуть навести порядок з тими хто їм заборгував, а пропонують зідрати потроху з УСИХ споживачів послуг - в т.ч. і з тих хто платив справно усі періоди. Це являється другим призивом до майбутнього "тарифного майдану".
 24. Я поначалу не здавав і в групі з 3-х чол ми обробляли разом 10,5га. Так що особисто я знаю цю "технологію"... Добавлено через 3 минуты Ну, як простий селянин, я думаю що "найефективніше" вирощувати ,переробляти і продавати коноплю. Але існують дуже великі ризики.
×
×
 • Створити...