-
Публікації
445 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача smotesko
-
Кришки кабель-каналів гнучкі, насправді все просто. Заводиш один кінець кришки на місце, з другого кінця трохи піднімаєш кутовий елемент, заводиш кінець кришки, притиснув, готово. От що мені не подобається у великих кабель-каналах – це те що вони не хочуть тримати площину на стіні. Я коли прикручую їх – надягаю на шуруп, в якості шайби, пластиковий майданчик під стяжку. Воно і притискає краще канал до стіни, і дає точку кріплення для кабеля.
-
В тому місці має бути підставочний профіль, а герметик наноситься на горизонтальні поверхні під та над профілем. А у вас там чомусь стирчать монтажні пластини. Цікаво, який сюрприз буде за тим герметиком.
-
Де високо – пройти рубанком, де низько – прибити рейку.
-
Електроприлади в металевому корпусі повинні мати вилку із заземлюючим контактом. Прилади в пластиковому корпусі можуть мати маркування подвійної ізоляції (квадрат в квадраті) і вилку без заземлюючого контакту. До того ж, всі лінії розеток повинні мати ПЗВ що врятує від ураження струмом навіть у описаному вами випадку.
-
У мене на дачі таке працює: Інвертор SRNE 1.5kW 12V + акумулятор LiFePO 100Ah. Насос в криниці, на ньому написано 800W. Без плавного пуску інвертор вимикався в захист при старті насоса. З отим дешевим плавним пуском з аліекспресу – насос спокійно запускається. При цьому інвертор живить ще газовий котел, насос теплої підлоги, та інтернет.
-
50мм пінопласту це дуже мало. На вартість робіт товщина утеплення не впливає – лише на вартість матеріалу – тому варто брати мінімум 100, а краще 150мм, якщо є можливість і доцільність. Подивіться кілька відео про розрахунок утеплення стін – побачите як це впливає на точку роси і чому ця точка повинна опинитись в утеплювачі, а не у стіні.
-
Справді, якщо там доступна вита пара – поставте лічильник і точно все працюватиме.
-
Так, самостійно. Прочитав інструкцію, і ще Вадим продавець з okraska-profi підказав як зручніше працювати. Вийшло з першого разу гарно і якісно, робота зайняла три дні по дві-три години кожен. Піднімав на стіну на 10-15см.
-
Я робив собі гідроізоляцію такої тераси під плитку, це було дуже просто! У вашому випадку трохи складніше тому що це вже готовий будинок, але виконати демонтаж покриття, накатати гідроізоляцію, і заново покласти плитку – все рівно, думаю, простіше чим будувати там дах. І по хорошому, встановлення даху також не скасовує потребу в гідроізоляції. Використовував HYPERDESMO-HAA, в інструкції описані всі етапи роботи.
-
Їх "звичайні" MTTP можуть бути як з VE.Direct, так і з VE.Can інтерфейсами – тобто їх теж можна багато набрати в ланцюжок, як і RS версію. Із принципового бачу лише те що RS має гальванічну розвʼязку входа та вихода.
-
Потужність інвертора і потужність яку він може пропустити з мережі – це різні цифри. Наприклад, у мене Victron Multiplus II 48/3000/35-32. Цифра 32 в кінці означає що у нього мережеве байпас реле на струм 32А, і пропускає він 230*32=7.3кВт. А сам може генерувати до 3кВт. Читайте детальні характеристики інвертора щоб зробити вибір. Для інверторів з аліекспресу номінал реле зазвичай не вказують. Їх треба відкривати і дивитись на платі що там встановлено.
-
Це є в ESS. По напрузі акумулятора скоріш за все не вийде, треба SoC. Якщо у вас немає BMS з CAN портом – підключіть батарею через Smart Shunt і він рахуватиме SoC. Дефолтне значення нижньої напруги мережі 195В, але можна налаштувати мінімум 180В.
-
При переключенні на генератор вам потрібно буде зменшувати ліміт вхідного струму, а не струм заряджання. Ви можете це робити або вручну кожного разу через GX інтерфейс, або встановити Digital Multi Control GX – цей пристрій має позаду сухий контакт, що підключається до додаткових контактів перекидного перемикача. Ви заздалегідь налаштовуєте ліміти вхідного струму для мережі і для генератора – і він сам буде змінювати ліміт залежно від положення додаткового контакту.
-
На сайті написано що є в наявності. Моя банка також ще лежить, віддам за 200грн.
-
Наростити висоту стропил для утеплення мансарди
smotesko відповів у розділі Теплоізоляція даху, мансарда
ЇЇ монтують без натягу щоб в мороз не порвалася – коли вона від холоду зменшиться в розмірах.
