Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

sasko

Пользователи
 • Публікації

  352
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача sasko

 1. Краще подивіться в сторону Альтеп Класік Плюс. Димохід теж виходить вгору... Майже ті самі гроші, але вага краща...
 2. Доброго дня Розкажу як власник деревяного забору Оновлення фарби на дереві потрібно робити раз на 3-ри роки. А фарба тікуріла не дешева чи аналоги... В мене комбінація з металом, повірте гемор ще той. А як прийшлось фарбувати метал і дерево через 10 років - 6 днів роботи для однієї людини. На 2012 рік ціна питання такого паркану була 2 тис доларів. На сьогодні я краще зробив би з каменю натурального і покрив лаком. Плюси - хароша шумоізоляція, простота в догляді (помив мийкою високого тиску), гарний вигляд.... Розгляньте варіант з малинового кварциту - думаю Вам сподобається... Або стовпчики з каменю плюс профнастил під дерево варіант 3D
 3. Переробіть підключку бойлера більшими трубами і без всяких фільтрів. Також зменшіть потужність на нагрів бойлера на котлові, тому що теплообмінник цього бойлера замалий по потужності відносно потужності котла.
 4. Ви перейшли з металу на пропілен ф25. Пропускна здатність в ППР менша, от і не гріє. Вам це вище писали. Найпростіше поставивити додатково ЦН на цей контур з ППР, а краще частоний китаєць і буде щастя...
 5. "Воно" біля Польши лежало. Краще вже Джакоміні радіаторні.
 6. Трішки далекувато. Хочу собі переробити низ. Бетон мій покришився, потрібно щось якісніше. От і гадаю чим замінити. Довжина 12м і висотою 40 см.
 7. Дякую. А де купували камінь? Контакти чи сайт.
 8. А можна щось розповісти за кладку стовбів. Який матеріал, яка пропитка, лак, ???
 9. Стоїть в знайомого з баком 800л вже дві зими. Політ нормальний. Нагрів ТА з 40" до 80" однією топкою. Теплообмінник трубчатого типу.
 10. Пройшло трохи часу... Все "прапало"... Дійшов висновку що насос затягував повітря з автоматичних спускників що стоять на бойлері... Позакривав їх нафіг і все пройшло... Уххх...
 11. Вставку "НЕ" треба видалити... Котел конденс, конденсат відходить норм.
 12. Та ні в мене не з конденсатом все гуд... Добавлено через 1 минуту На це зверну увагу - але це .. Будуть зміни відпишусь...
 13. Ну я спускники викидати не буду - поки що... Я їх закрию ковпачками... Автовідповітрювач відкритий точно... Навіть знімав думав що забруднився - все ідеально, протер серветкою... Різниця в булькотінні дійсно не змінилася, але конструкція теплообмінника така, що зліва патрубок це кінець верхнього кільця т-ка. А з правої сторони де "по книжці" зворотка патрубок опускається на низ бойлера і починає перше кільце теплообмінника. По "правильному" такий нагрів є ефективний... Але по напрямку руху теплоносія при зміні подачи-зворотки на т-ку повітря вийде швидше. Тиск спробую підняти до 1.8... Питання для мене не зрозуміле - де береться повітря в воді з незмінним складом...??? П.С. Сьогодні відкрив котел EcoTec Pure - там конструктивно змінений автовідповітрювач відносно стандартного... Фотку додаю... На що це повпливало не розумію.
 14. Тиск на рівні 1,4. Фото підключення подачі і зворотки імітував на бойлері звичайному. Відповідно на мому є ще холодна-гаряча-рециркуляція. Просто підключення самого бойлера сховано за шафою і не маю бажання розбирати. Але трійники, крани і спускники анлогічно. Тільки труби мідь 22. На одній фото перша підключка. На іншій фото друга - перехрестив труби для кращого відводу повітря, з врахуванням розміщення труб теплообмінника. Все під кутами до котла. Так званих контр уклонів не має.
 15. Значить єпопея продовжується. Далі булькає - аж вже дістало. Розібрав і передивився вже всю гідравліку в котлі насос, трьохходовий і т.д. Все чисто. Перевірив воду на жорсткість - мягка. Тиск не падає і не росте, а булькотіння присутнє. Більше схоже на повітря в системі. P.00 кілька разів вмикав. На вухо найбільше чути булькотіння в районі трубки від насоса до теплообмінника. Де це повітря може братися якщо вода стала в системі? Можливо відлив корпусу насоса не правильний? HELP... Добавлено через 5 минут Можливо хтось подумає для чого мені ті заморочки!? Присутнє повітря попадає в теплообмінник і проходить через нього, відповідно цей теплообмінник почне швидко підкипати. А коштує новий трохи дорого.
 16. Згідний з вами. До початку написання теми в мене було обмеження 19 кВт на ГВС. Зараз збавив до 15 кВт і вибіг насос змінив. Автоматичні спускники позакручував ковпачки. Думаю з них теж трішки підтягувало. Але перевіряв вже два рази за вихідні - повітря трішки пшикало. Загалом ситуація стабілізувалась, але ще є трошки легенького булькотіння. Поки спостерігаємо. Відпишусь.
 17. На вході чи виході зменшити тиск? Стартовий чи робочий? Якщо 1м2 = 24 кВт то вес гуд. Площа теплообмінника 1,08м2 на бойлері.
 18. Для чого їх перевіряти? А головне на якій стадії старт-робота? На що впливає тиск газу? Потужність котла на нагрів водонагрівача обмежена до 19 кВт. Код D.077 D.078 - виставив на 68" D.020 - теж 68" Температура води максимум 51 виставляю. Потужність теплообмінника бойлера 1.08м2 - скільки кіловат? До скількох обмежити? Ще прикол - літом булькотіння не має. ?! Добавлено через 4 минуты Номиналь. отоп. мощность при температ. отоп. воды 80 °C и расходу 720 л/час [W] 24 000 Це дані с офсайту "Дражниці". Як розуміти це значення продуктивність чи потужність?
 19. Всім привіт. Маю такий котел з таким бойлером. Встановив рік тому. Є проблема при нагріві гарячої води чути булькотіння в трубках в котлові. Типу присутнє повітря. Бойлер підєднано правильно. Подаючу і зворотку з бойлера поміняв місцями, тому що по конструкції теплообмінника бойлера повітря так виходить краще. Схематично показав на малюнку. До того було підключено подача зворотка згідно патрубків підключення на бойлері. Автовідповітрювачі стоять на подачі і зворотці через трійник доверху. Підпаяний 22 мідною трубою. Коротше котел на приготування гарячоі води булькотить. Коли трьоходовий перемикається на опалення - безшумна робота. В чому собака може бути зарита??? Насос на котлові знімав. Автоспускник перевіряв чистий. Котел вісить по рівню у всі боки. Систему розповітрювання вмикав багато разів. З сервісантами балакав. Ніхто не знає в чому причина. ?????
 20. Робимо висновки. Простіше не ставити автоматику. Дякую за увагу.
 21. Фото упору скинув. Кажіть що фоткати з рулеткою і розмірами? Цінова політика теж цікавить.
 22. Пройшло трохи часу а питання ще актуальне
 23. Heatpol работаю с ними лет 12. Есть варианты в хроме. prom.ua/p204736322-ten-heatpol-600w.html?prosale=&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=&utm_content=da&utm_campaign=KT_Materialy_dlya_remonta&gclid=EAIaIQobChMI2s-XrJPo3wIVAeaaCh0bEg3mEAAYAiAAEgKplPD_BwE
×
×
 • Створити...