Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

sasko

Пользователи
 • Постов

  350
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о sasko

 • День рождения 23.07.1986

Персональная информация

 • Имя
  Саша
 • Откуда
  Україна
 • Хобби
  Смотреть фильмы
 • Род занятий
  ФОП СИСТЕМЫ ОТОПЛЕНИЯ И Т.П.
 • Пол
  Мужской

Достижения sasko

Форумчанин

Форумчанин (4/13)

 • Начало популярности
 • Уже неделю на форуме
 • Уже месяц на форуме
 • Уже год на форуме

Последние значки

112

Репутация

 1. Переробіть підключку бойлера більшими трубами і без всяких фільтрів. Також зменшіть потужність на нагрів бойлера на котлові, тому що теплообмінник цього бойлера замалий по потужності відносно потужності котла.
 2. Ви перейшли з металу на пропілен ф25. Пропускна здатність в ППР менша, от і не гріє. Вам це вище писали. Найпростіше поставивити додатково ЦН на цей контур з ППР, а краще частоний китаєць і буде щастя...
 3. "Воно" біля Польши лежало. Краще вже Джакоміні радіаторні.
 4. Трішки далекувато. Хочу собі переробити низ. Бетон мій покришився, потрібно щось якісніше. От і гадаю чим замінити. Довжина 12м і висотою 40 см.
 5. Дякую. А де купували камінь? Контакти чи сайт.
 6. А можна щось розповісти за кладку стовбів. Який матеріал, яка пропитка, лак, ???
 7. Стоїть в знайомого з баком 800л вже дві зими. Політ нормальний. Нагрів ТА з 40" до 80" однією топкою. Теплообмінник трубчатого типу.
 8. Пройшло трохи часу... Все "прапало"... Дійшов висновку що насос затягував повітря з автоматичних спускників що стоять на бойлері... Позакривав їх нафіг і все пройшло... Уххх...
 9. Вставку "НЕ" треба видалити... Котел конденс, конденсат відходить норм.
 10. Та ні в мене не з конденсатом все гуд... Добавлено через 1 минуту На це зверну увагу - але це .. Будуть зміни відпишусь...
 11. Ну я спускники викидати не буду - поки що... Я їх закрию ковпачками... Автовідповітрювач відкритий точно... Навіть знімав думав що забруднився - все ідеально, протер серветкою... Різниця в булькотінні дійсно не змінилася, але конструкція теплообмінника така, що зліва патрубок це кінець верхнього кільця т-ка. А з правої сторони де "по книжці" зворотка патрубок опускається на низ бойлера і починає перше кільце теплообмінника. По "правильному" такий нагрів є ефективний... Але по напрямку руху теплоносія при зміні подачи-зворотки на т-ку повітря вийде швидше. Тиск спробую підняти до 1.8... Питання для мене не зрозуміле - де береться повітря в воді з незмінним складом...??? П.С. Сьогодні відкрив котел EcoTec Pure - там конструктивно змінений автовідповітрювач відносно стандартного... Фотку додаю... На що це повпливало не розумію.
 12. Тиск на рівні 1,4. Фото підключення подачі і зворотки імітував на бойлері звичайному. Відповідно на мому є ще холодна-гаряча-рециркуляція. Просто підключення самого бойлера сховано за шафою і не маю бажання розбирати. Але трійники, крани і спускники анлогічно. Тільки труби мідь 22. На одній фото перша підключка. На іншій фото друга - перехрестив труби для кращого відводу повітря, з врахуванням розміщення труб теплообмінника. Все під кутами до котла. Так званих контр уклонів не має.
 13. Значить єпопея продовжується. Далі булькає - аж вже дістало. Розібрав і передивився вже всю гідравліку в котлі насос, трьохходовий і т.д. Все чисто. Перевірив воду на жорсткість - мягка. Тиск не падає і не росте, а булькотіння присутнє. Більше схоже на повітря в системі. P.00 кілька разів вмикав. На вухо найбільше чути булькотіння в районі трубки від насоса до теплообмінника. Де це повітря може братися якщо вода стала в системі? Можливо відлив корпусу насоса не правильний? HELP... Добавлено через 5 минут Можливо хтось подумає для чого мені ті заморочки!? Присутнє повітря попадає в теплообмінник і проходить через нього, відповідно цей теплообмінник почне швидко підкипати. А коштує новий трохи дорого.
×
×
 • Создать...