Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Humanite

Пользователи
 • Постов

  3 453
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  1

Humanite стал победителем дня 10 октября 2019

Humanite имел наиболее популярный контент!

Посетители профиля

2 995 просмотров профиля

Достижения Humanite

Старожил

Старожил (10/13)

 • Начало популярности
 • Начинающий собеседник
 • Преданный форуму
 • Первый пост
 • 10 комментариев

Последние значки

3,2т

Репутация

 1. Яскравий приклад "модерації"! Цитата з вікіпедії: Спам — масове розсилання кореспонденції рекламного чи іншого характеру людям, які не висловили бажання її одержувати. Передусім термін «спам» стосується рекламних електронних листів. Але є в правилах цього ресурсу пункт: 2. Ругательства, нецензурные выражения (скрытый мат, в том числе - с заменой букв всевозможными значками или целых созвучных слов), оскорбления, хамство, провоцирования конфликтов и другие сообщения, нарушающие данные Правила, удаляются без комментариев. Инициаторы наказываются. (нажаль на українському ресурсі правила написані каціпськоє, мабуть для кацапомовних патрійотів). згідно якого треба було звернути увагу на outdoor24 який спровокувап іншу особу порушивши також пункт 3. Обращения Пользователей форума друг к другу, допускается только по его нику или имени, если оно известно, без оскорбляющих передергиваний и уничижительных местоимений. Запрещено искажения в Темах и/или Сообщениях ника (никнейма) и/или имени (фамилии, отчества) Пользователя без его согласия (особенно в оскорбительной форме). (знов кацапською) Але з 2014 року серед модераторів не прийнято користуватися правилами, бо є "революційна доцільність". От і блокують дописувачів за спам, якого нема та за використання української мови на українському ресурсі.
 2. Вибачте а що це таке "Кіпрська Народна Республіка? Я такого ще не чув. Дивився на карті, також не знайшов. Може то на вашому глобусі України? Нажаль його вже зараз неможливо впізнати. Самі руїни. А інакше й бути не могло, бо місто "захищали до останнього українця" обидві армії били по житловим будинкам де інша сторона облаштовувала засідки та вогневі позиції. Що ще треба людині для того, щоб зустріти спокійну старість... Січня 2014 гоку. Бо на кінець 2014 багато чого просрали. Доречі, серед "справжніх патрійотів" ті хто за територіальну цілісність держави давно вважаються колаборантами. Ну це й не дивно. У них казати на чорне то біле і навпаки є великою звитягою.
 3. Стоп! Ви намагаєтесь довести що в Україні іде громадянська війна, де українці воюють з українцями? А вас не лякає те, що за такі висловлювання вже отримали доволі суттєві строки покарання ті, хто пропагував такі меседжі? Офіційно Україна веде визволення своїх територій та звільнення українців на загарбаних орками землях. Українці воюють з орками! Не розповсюджуйте фейки з неперевірених джерел! Користуйтесь фейками виключно з офіційних! Я так розумію, що вам з Одеси добре видно як на Донбасі мобілізують, що там робиться. А як провадять мобілізацію в Одесі не видно?
 4. Не треба! Ви мене і так розчулили. Тоя і написав що за час роботи в місцевому самоврядуванні "схуд" не декілька десятків сот тисяч гривень. Я міг собі це дозволити за рахуно заробленого раніше. Я знав що іду в місцеве самоврядування не за тим, щоб заробляти і був до цього готовий. Я нікому нічого не платив. За все життя я навіть на дорозі попрошайкам жодного разу не давав хабара, так само я і ніколи не брав хабарів в жодному вигляді, хоча, повірте, пропозицій було багато. Я працював в команді на потреби міста. На початку "активісти" намагалися знайти де ж я на них заробляю, а от коли вже йшов з роботи, коли була заведена карна справа вони дивувалися. Вже з часом навіть просили повернутися,мовляв вони натиснуть на владу міста щоб мене повернути, бо на мою посаду якраз і прийшов "заробітчанин"-рєшала. Суд не мав на шо спертися щоб винести обвинувачувальний вирок за відсутності складу злочину, відсутності будьяких доказів, окрім "в невстановлений час, невтановленими особами, при невстановлених обставинах в невстановленому місці могли бути домовленності щодо порушення статті 366 карного кодексу". Голова слідчої групи, старший слідчий в приватній розмові сказав - "у справи нема жодних судових перспектив, але вам через це потрібно буде пройти" і запропонував непаганого доволі дорогого адвоката. Я скориставля послугами іншого, не менш досвіченого, але недорогого. Як ви вважаєте: - підсудний, ваше останнє слово! - 40 тисяч долярів. - Суд іде радитись, але врахує цю пом"яушувальну обставину! Такого в суді не було. Було бекання прокурора та розкладання обвинувачення в друзки моїм адвокатом. Суддя закрив справу за відсутністю складу злочину в моїх діях та відверто паганої підготовки справи лідством. Як він сказав прокуророві - "ви дійсно вважаєте що за цими пісульками я можу виносити будьякий вирок? Я буду сам себе не поважати!" Ні. Я в Київі працював в іншому місці і не мав відношення до влади. Я добудовував довгобуди Войцеховського. Добудував. Зараз там живуть ті, хто інвестував в це будівництво. Але там я дійсно заробив непагані гроші та нерухомість.
 5. От і я про те - дехто не розуміє як це не красти. І вважають що всі інші від них нічим не відрізняються. То хто забороняє? Ідіть в ДБР слідчим і перевіряйте активи перевіряючих. Наразі в Україні найбільша в світі кількість антикорупційних органів!
 6. Так. За своє життя працював багато і заробляв багато. Вирішив що заробив достатньо і можу собі дозволити зробити щось і для інших, тому пішов в місцеве самоврядування. Всі мої статки були перевірені як податковою, так і СБУ (спецперевірка) і жодних питаннь не було. Був посадовою особою місцевого самоврядування. Займався будівництвом, ремонтами, обслуговуванням майна, що належить громаді міста. Мав зарплатню в 20-24 тисячі гривень. Заощадив близько 50 мільйонів бюджетних коштів за рахунок економії підрядними організаціями. Послав в дупу ізбушника за вимагання хабара в мільйон за що заробив від держави підозру. Справа, звичайно, розвалилася в суді тому що доказів так і не змогли накопати за відсутністю порушення Закону. На момент звільнення статки зменшилися на кілька десятків сот тмсяч гривень, бо отримував 20-24 а витрачав суттєво більше. А я так розумію, що ви саме з тих, як і той ізбушнік, "якби я був на такій посаді, то звичайно крав би"?
 7. Нащастя я не в тому віці щоб бути змушеним працювати. Всі гроші не заробиш, а заробленого (а не вкраденого як у декого) вистачить на останок років, що відпущено богом. Настав час жити в задоволення. Море, сонце, цілий рік свіжі продукти без будьякої хімії (тут заборонено використовувати). Заздріть мовчки бо захлинетеся шлунковою юшкою чи заробите виразку шлунку на старість.
 8. Не знаю. У мене в будинку нема кабінету за відсутністю потреби в ньому. Сусіди - британці, німці і через три будинка поляки. Ніхто з них не сидить. Всі насолоджуються життям.
 9. Я не в курсі. Але мені здається що у нашого Президента куратором повинен бути виключно український виборець а не іншодержавний. Ви не такої ж думки?
 10. Ну то в чому справа? Може як раніше ви вже це робили, заблокувати за "Неприемлемый язык"? Тут же модерація не за правилами, а за "поцтріотичними гаслами" з 14 року?
 11. Головне щоб не забував англійську, бо як тоді писати донесення куратору з МІ6 про виконані завдання? P.S. Доречі аж якось незрозуміло. Я вже третій день дописую, а мене досі не забанили за дописи українською на українському ресурсі кацапомовні модератори. Раніше справлялися за добу.
 12. Тобто пенсонерка винна за онуків? Ви нічого не плутаєте? Не відчуваєте ніякого когнітивного дисонансу, як каже ЧортПобьєрі, в роті?
 13. В Югославії то бомбили гарними бомбами мирні міста, виключно для демократії. А тут "інше".
×
×
 • Создать...