Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Humanite

Пользователи
 • Публікації

  3 702
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  1

Усі публікації користувача Humanite

 1. Питання не вірне в корні. По перше вимагають згідно якого Закону (номер закону, коли був введений в дію, який розділ, пункт, що в цьому пункті вказано, стосується нових бо заднім числом діяти не може), і це питання ставить в ступор, бо жодного такого Закону не було, а є лише розпорядження НБУ, щодо моніторингу перерахунків на підозрілі рахунки та отримання коштів з незрозумілих рахунків (можливо уникаєте сплати податків чи фінансуєте не ті лохототрони). Нажаль у загала (так і у "перевіряльників") нема уявлення про Закони. Десь щось хтось чув, але самому брати та читати, лише марно витрачати час. А коли все ж таки зібрався та почитав, то з подивом дізнаєсся що пан поліцай чи банківський службовець навіть не уявляють про що той Закон на який вони намагаються посилатися.
 2. Нічого дивного. Банки отримали вимогу поновити данні всіх клієнтів (оцифроване фото, місце проживання, зайнятість тощо... весь перелік дивись в описі бази "оберіг") для передачі "уповноваженим органам", при тому, що проробляється законопроект стосовно того, що не буде потрібна згода на передачу персональних даних третім особам на період дії спеціальних станів (надзвичайного, воєнного, стану війни). Фашисти в"язням концтаборів татуювали на руці номер, а зараз пішли далі. Роблять електронні концтабори, при тому, що татуювати вимагають самих в"язнів (заповнювати "анкету").
 3. Почали про Фому, а закунчувати вирішили про Єрему як зазвичай... Блок розеток з 4 силовими, до яких іде 3х2,5 та 3х1,5 ВВГ. Нуль та земля одна, а фази 4. Можна керувати кожно розеткою окремо, тобто одна розетка може бути з резервуванням, тоді як інші без. Використовуючи низковольтні світильники ви обмежуєте себе у виборі а також будете вимушені збільшувати діаметри дротів. Краще на освітлення 220 а самі блоки невеличкі і встроєні в світильники. Якщо світильники будуть світлодіодними, то можна використати не 3х1,5, а менші. Можна зекономити використавши сигнальні дроти. Зазвичай не потрібно всі 8 жил. Доречі, поки ви визначитесь з системою керування освітленням можна взяти недорогі варіанти на алі, наприклад www.aliexpress.com/item/1005005806527063.html?spm=a2g0o.cart.0.0.7f4638dabeAwGB&mp=1 Цу дасть змогу керування як з вимикачів (звичайних, з доданою пружинкою) так і з радіо вимикачів чи зігбі, ну і звісно сценарії, смартфон...
 4. Нажаль літак не випускають з України. І скажу по секрету, вже навітьне перший рік. Тому автівкою, сів за кермо та потихеньку.
 5. Це за день? Тиждень? Місяць? Я зранку виїхав з півдня Італії на дизельку і потихеньку на ніч вже у Львові. Без кількох десятків кілометрів 2 тисячі. Тесла теж так вміє?
 6. Саме так. Я і навів ціни в Україні. Чи ви вважаєте що окупована Україна то вже не Україна, а українці під окупацією то вже не українці? Так це стаття 111 ККУ. До 15 років з конфіскацією, або без конфіскації. Щодо Румунії, Угорщини, Польщі, то вони дійсно мають територіальні претензії до території України. А от про Болгарію та Зімбабве - не знав що і вони хочуть собі частки України. Москалику, я так розумію що тобі ті зони ближчі. Не треба мучитись з вивченням мови, вони ж як і ти на язіке разгаварівают.
 7. Виключно по темі: На вільних територіях електрика для побутових споживачів 2, 64 грн за кіловат годину. Для непобутових за 6 гривень. На окупованих територіях електрика для будьяких споживачів 1,44 рублів за кіловат годину Якщо перевести у гривні, то 0,6 гривні за кіловат годину.
 8. Ну як приклад - пенсіонер в Генічеську отримував 2800 гривень пенсії. Зараз 10 000 рублів.
 9. КАН шина стандартизована. Там нема ніяких лючів доступу що довели китайці, які випускають гамнітоли майже до кожної моделі майже всіх виробників. AJAX має свою непагану нішу в ринку і навіщо йому розпилювати фінансові та людські ресурси.
 10. Бачив. В Нідерландах. Купують сміття по всьому світу і переробляють. Свого не вистачає. А якщо вам недовподоби Україна, то що ж ви тут робите?
 11. Ви впевнені що у офдилера всі майстри мають достатню кваліфікацію щоб навіть прочитати технологічну карту? А я обсуговую авто там, де майстри ті самі вже років з 15, де знають автівки конкретної марки і не беруться обслуговувати/ремонтувати інші марки. І запчастини у них зазвичай дешевші ніж в магазині, бо беруть на опті і мають великі знижки, які частково віддають клієнту.
 12. Так це утилізація? А мені здавалося що утилізація це переробка того, що вже неможна використати за призначенням. То може і заміна елементів підвіски теж на ваш погляд є утилізацією? Угу. А також на пасаті, тундрі, бусі, п"ятитонному вантажному ДАФі, БТРі, старенькому Т-64, з кермом зліва, з кермом зправа, з важілями по кожному боку...
 13. Я був не в курсі що батареї утилізують серед міст, безпосередньо на світлофорах.. Мені здавалося що утилізаія іде на підприєиствах, де сучасні системи очищення. Я не бачив ще жодної автівки з ДВЗ де б було реалізоване керування однією педаллю. Тесла позиціонує таку систему. При тому, що гальмівна педаль таки є, нею користуються лише на світлофорі. Поки автівка їде використовувати гальма може виникнути потреба лише в критичних випадках. Все інше - педаль акселератора та рекуперація. На моєму міцику так само. Нащастя, навідміну від вас, я там не був. А мене життя навчило їздити на будь чому, паркуватися на будьякому транспортному засобі без геморою.
 14. Хто про шо, а злодій про тюрму...
 15. Та мені байдуже. Я припаркуюся і на бусі і на танку чи БТРі. Життя навчило паркуватися і їздити.
 16. А я звик писати з великої Україна, Президент, Конституція, Закон...
 17. А якщо ще й двері відкритими залишити... Зазвичай, людина що купує елітне авто не живе в мурашнику. Вона має елітне житло. А елітне житло, зазвичай, має охорону.
 18. Я на бусі припаркуюся там, де неук не влізе на матізі. Ще раз для неуків - для міста більше підходить невелике електричне авто. Для мандрівок - дизельне велике та комфортне. Заряджати електричку наразі можна вдома за ціною 1 гривня 6 копійок за кіловат годину. Витрата електрички від 13 до 20 кіловат годин на сотню. Тобто 0,2 гривні за кілометр пересування містом це адекватна цифра. Дизель містом витрачае 6-10 літрів на сотню. Це 3-5 гривень за кожен кілометр. Бензинова від 10 до 20 літрів. Це ще більше. При пробігу 100 тисяч км утримання єлектрички вийде в 20 тисяч гривень, тоді як дизельне авто буде потребувати лише на паливо 500 тисяч. А враховуючи обслуговування дизельного авто і виходить під мільйон різниці. А це вартість нового авто середнього класу. Я вже мовчу про те, що від електрички повітря в місті не брудниться так, як від смороду від ДВЗ.
 19. Знов не здивований що Президент у вас з малої літери.
 20. Я вами просто пишаюся! Ви також собоюпишаєтесь? І куди підуть безробітні москалі? Звісно до війська. Вбивати українців. Це дійсно супер?
 21. Знов не бачу нічого дивного. Звичайний зеленський головного мізку. У мене з людьми спільне бажання нормально жити, щоб жили нормально наші діти з онуками, щоб мої онуки не дивились на їхніх через оптику гвинтівки і ті також. Але наразі в українцях за 9 років виховали ненависть, бажання вбивати, але чужими руками, поки таке собі дитя сидить в нічному барі Київа та строчить дописи про те, як би він вбивав ворогів. Але ж воно чомусь не на передку. Лячно? Ми відійшли від теми гілки. Модератори, видаліть офтоп будьласка.
 22. Це звичайна практика. Розвод на гроші і нуль відповідальності. На крайній випадок можуть запропонувати куланц, та і то, якщо дуже скандалити. У випадку що ви розвовіли - залишаєте автівку на стоянці перед сервісним центром ділера, заносите ключі на рецепшен і все це фіксуєте. Далі письмово до "Порше - Україна" і до "Фольксваген групп" в німетчину. Вони самі зроблять і експертизу, і ремонт і ще запропонують автівку на час ремонту. Проходили. В курсі. Аналогіно було коли згорів блок керування двигуном, тоді як електрик при обслуговуванні переплутав запобіжник. Просто замість 5 ампер поставив 30 не розбираючись в чому справа. Щоправда звантажили автівку безпосередньо перед головним входом до дилера і всередені залишили опис того, що відбулося. Ключі офам віддали лише через три доби бо одразу вони не бажали їх брати. А у нихв цей час був ажіотаж. Купа автівок прийшла... Самі розумієтн яка реклама була. Знов нічого дивного. Коли власник кинув автівку і пішов пити каву в залу очікування то навіщо міняти оливу, коли є можливість просто вписати в рахунок. Доречі, буває так, що на двох приймальників лише один слюсар, та і той напідпитку. Офіціали..
 23. Мацква та московія це різні речі. Спроба натягти сову на глобус невдала. Те, що чуєте від місцевих пропагандонів спробуйте перевіряти спілкуванням з тими, про кого вони розповідають. У мене більшість однокурсників по ВИШам розкидані майже по всім країнам бувшого СРСР. Дехто змінив стиль спілкування після 14 року (при тому від крайньо лівого до крайньо правого ухилу),але з багатьма підтримую спілкування як раніше не торкаючись політичних ухилів. Тобто люди спокійно розповідають про своє життя, про дітей. При тому, що грузини та абхазці спілкуються попри те, що повинна бути непримиримість. Так само як спілкуються вірмени та азейбарджанці, українці і білоруси. Колись ми жили в одних кімнатах в гуртожитку, їли з однієї тарілки. Нам нема чого ділити і зараз. Багато хто співчуває тому, що в Україні гинуть наші діти з різних країн. Спробуйте робити власні виводи не з чиїхось слів, а з власного досвіду та спілкуванню.
 24. Romatr, здається питав про московитів? Чи я помилився?
×
×
 • Створити...