Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

razzil

Пользователи
  • Публікації

    2 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Усі публікації користувача razzil

  1. наприклад на те, що транзистори у яких номінал по струму відрізняється в рази випускаються в однакових корпусах)) А от радіатори можливо дійсно однакові.
  2. У вас недооцінена північна сторона будинку, а лише там влітку на вулиці можна буде знаходитися. Орієнтація по сторонам світу це головне, від цього залежить скільки і як доведеться гріти чи охолоджувати будинок.
  3. ще наприклад у цього S21 рівень шуму 76Дб, це як хороший такий генератор. Треба окреме приміщення, а ще десь розсіювати 3.6кВт тепла, інвертору таке сусідство не сподобається точно)) p.s. це я сам з себе демона спокуси виганяю))
  4. при збереженні ціни на біткоїн на стабільному рівні. При тому шо 3 роки тому він коштував у 5 разів менше. А 4 роки тому, лише у 1.5 рази менше. З такою волатильністю якось не бачу сенсу щось розраховувати. На ці гроші можна просто купити ту крипту і сидіти чекати, результат буде такий самий: або пощастить або ні.
  5. Чорний горихвіст сьогодні сів на паркан.
  6. а в чому профіт продавати батарею? У вас же ЗТ наче.
  7. З вікна інколи пташок фотографую, придумав типу хоббі
  8. Точно не скажу. Здається ще при плюсовій, біль 5 градусів.
  9. якщо не тримати напругу заряду вище 3.5, то наче і не страшно. Я взагалі думаю над тим, щоб знизити до 3.4. Токи заряду у мене і так виходять не більше 0.2C то якогось великого розбалансу не має бути, а деградація може зменшиться.
  10. Батарея на цей момент була заряджена вже кілька годин, це видно по рівній напрузі.
  11. Схоже стрибки PV потужності впливають на напругу на батареї. @volomotoви таке бачили?
  12. Саме за мережу не впевнений, але загальна генерація сьогодні наприклад стрибала вище 12кВт. В мережу віддавалося біля 11 в цей момент. Це я поставив max sell power на 15. До цього загальна генерація не перевищувала 12кВт.
  13. А чи безпечно збільшувати max sell power? В себе вже зловив момент, коли генерація вперлася в 12кВт, то підняв до 13. upd: вибачаюсь, не помітив що це загальна тема, а не по Deye
  14. Мені здається, чи інвертор багато часу буде працювати на максимальній потужності? Чи не вкоротить йому віку такий режим?
  15. А дея сама переводить годинник? Питаю, бо у мене логеру заборонений вихід в інтернет, і годинник не перевівся, трохи погрів бойлер з батареї.
  16. За березень вийшло 95.7 кВт*г з 1кВт поля. Сподівався в березні вже не платити за електрику, але 170кВт*г все ж не вистачило, щоб перекрити споживання.
  17. Мені цікаво було б порівняти продуктивність свого поля з іншими, орієнтованими на південь. А саме чи є профіт від двосторонніх панелей. Наприклад 21го березня, в сонячний день, поле о 9й ранку вже видавало трохи більше ніж 50% від денного максимуму. Хоча сонце було ще далеко десь збоку.
×
×
  • Створити...