Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

razzil

Пользователи
  • Публікації

    2 153
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    2

Усі публікації користувача razzil

  1. Ось майже пройшов перший рік користування сонячною електростанцією та зеленим тарифом. Хочу підбити підсумки. Рахувати споживання, генерацію і т.п. нудно, тому буду рахувати лише грощі)) В 2025 році (грудень враховано) за електрику мною було сплачено 9217грн. По ЗТ мені було виплачено 16261грн. І за серпень та вересень ще винні. Тобто маю 7044грн в плюсі. Якщо виплатять борг, то буде 11к+ Панелей встановлено на 11.6кВт. Будинок 106м2, двоє дорослих, двоє дітей. Опалення, кондиціонування влітку, все повністю на електриці. Маю електричну машину з середнім пробігом 900км на місяць. В цілому - задовільно.
  2. теж нещодавно цим цікавився. так от jk bms при перевищенні напруги комірки закривається лише на заряд, тобто інвертор не вимкнеться, розряд буде йти.
  3. Дніпро. Схоже за липень зайшли гроші. Пишу схоже, бо сума схожа на літній місяць, зайшли то точно))
  4. Маю кут 22 градуси і орієнтацію на південь майже. За минулу зиму дійшов висновку, що якщо випав сніг і сонця нема, то незалежно від снігу на панелях, генерація буде мізерною. А якщо є сонце, то навіть у мороз до обіду сніг розтане. Але і снігопадів серйозних не було минулої зими, то може ще висновки поміняються))
  5. доведеться мережевий інвертор брати на решту від зікера, в них діапазон більший
  6. Ну тут справа не у практичності а у самій можливості)) Вважаю то добре коли є можливість обирати, і знати що якщо що, то 30-60кВт•год є в резерві.
  7. Якщо через такий розрядник отримати доступ напряму до батареї авто, то її можна повісити на PV вхід інвертора. Напруга батареї як раз в діапазоні трекера.
  8. Добре видно о котрій вимикається вуличний ліхтар на стовпі.
  9. ваша кавомашина наврядчи споживає більше 2квт. З електрочайником це не відтворюється? В тій самій розетці.
  10. Нейтраль яка на виході з інвертора не можна об'єднувати з загальною. Вона має йти на АВР і після на споживачі. І там теж ніде не з'єднуватися з загальної нейтраллю з щита. Коли інвертор працює від батареї у нього на виході дві фази по 120в. І який інвертор напишіть. Бо деякі вміють заземляти нейтраль. Але у вашому випадку то наврядчи допоможе.
  11. спочатку заміряти в простої, потім інвертор почав працювати з батареєю і зросло споживання?
  12. Тобто за наявності гібрида, вихід мережевого під'єднується на load гібрида?
  13. Всеодно не зрозумів схему... Є два поля по 6кВт, правильно? Вони до гібрида під'єднані зараз? Чи одне до мережевого, а він до ген-порта, чи як? Бо в мене є ще місце на 10-12 панелей і думаю як їх краще було б подружити зі своєю 12кою. Влітку то ясно, що мережевий треба додавати. А от зимою?
  14. А не думали над тим, щоб зимою перекидати всі панель на гібрид?
  15. мав на увазі джерела живлення інвертора: сонце, грід.
  16. Відключити все крім батареї і потім кнопкою на корпусі вимкнути і увімкнути не буде достатньо для перезавантаження?
×
×
  • Створити...