Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Александр1963

Пользователи
  • Публікації

    197
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Про Александр1963

  • День народження 12 березня

Персональная информация

  • Имя
    Олександр
  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

5 288 переглядів профілю

Александр1963's Achievements

Активный участник

Активный участник (5/13)

  • Популярность
  • Начинающий собеседник
  • Начало популярности
  • Преданный форуму
  • Первый пост

Recent Badges

121

Репутація

  1. Пиздобол ...За яйця підора підвісить..
  2. Хочу продовжити цю тему. Пошуки такого реле не вдалися.. Потрібні були запчастини ,які виявились при розборці старого реле ..Запчастини були знайден,вірніше,знайшли аналоги..Кому буде цікаво ,можу відповісти..
  3. Александр1963

    Улыбнуло

    Можна до п'яти рубача дрів під'єднати єдин провід 220 до другої 0 і буде махати сокирою швидше того навіть електромагніта який вбудований в сокиру а взагалі-то ідея такого топіра має право на життя
  4. Александр1963

    Бронедвери

    Раніш віником підперли..І капєц..🙂
  5. Александр1963

    Бронедвери

    Довго вибирав двері в квартиру Мій знайомий вибрав супер-пупер ну суперовські двері Все Тепер до мене ніхто не залізе коли прийшла пора почекали на нижній площадці дали ломиком по голові забрали ключі обчистили всю квартиру його ж затягнули в квартиру і до сих пір кінців у воду так що двері - це розуміння відносне
  6. Потрібно таке реле часу .РВЦ 6 - 50 М1.Застосовувалось в пральних машинах "Мокша ","фея"...Можливо у когось "завалялось"..Можна б/в.
  7. 12 в Makita такий собі шуруповерт взяв собі спеціально для того що коли в нього здохнуть акумулятори щоб можна було його живити від автомобільного тому що на моєму огородіку світла немає а буває потрібно якісь дах зробити щось ще десь засверлити отаке підкажіть як ця штуковина буде працювати від автомобільного акумулятора чи потягне чи не згорить чи взагалі це дурна затія..?
  8. Нормальна парочка!Хочете посварити їх?Щоб засохли обидвоє від розлуки..?🙂
×
×
  • Створити...