Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Yull

Пользователи
 • Постов

  94
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Персональная информация

 • Пол
  Женский

Достижения Yull

Интересующийся

Интересующийся (3/13)

 • Популярность
 • Первый пост
 • 10 комментариев
 • Преданный форуму
 • Уже неделю на форуме

Последние значки

126

Репутация

 1. А що скажете про Квікстеп Класік? По ціні і по кольору підходить, але не знаю як він в експлуатації. Чи для першого поверху де кухня, коридор, вітальня варто дорожчі серії дивитися?
 2. ГрінМаркет мені подобається, мамі багато різного замовляла(квіти в основному, фруктові дерева) всі сорти співпали, менеджер завжди перетелефоновує і запитує чи нема проблем з якістю саджанців, чи прийнялося, просять повідомляти якщо не той сорт рослини попадеться. Після Агро маркету де вічно щось не те пришлють, дуже хороші враження.
 3. Множте на 2. У нас схожий будинок тільки трохи меньший, минулого року коробка нам вийшла в 50 тис.дол. Загалом плаанування непогане, якщо вам треба 4 спальні і ще кабінет. Єдине я не розумію об"єднаних санвузлів у великих будинках, ще й таких маленьких.
 4. Звісно без матеріалу. 200грн. за метр погонний тільки в'язка арматури і опалубка. А ще копка траншеї(мінімум 100грн.за метр, під стовби окремо), підсипка піску і щебню, трамбування,бетонування, кожен етап рахують окремо. А паркану у мене 90м.п. Я була б щаслива якби ціна була 250 за м.п., але такої ціни і близько нема.
 5. Ну 2500 грн. за 10м. явно не середня ціна. Навіть не знаю де ви таку знайшли. Я також планую фундамент під забор заливати в цьому сезоні, ціни мені рахували декілька бригад, тисяч 7-8 за 10 м. виходить.
 6. Мені не затишно і не зручно. 120 квадратів а нема ні гардеробної, ні окремого санвузла, ще й всі кімнати через вітальню. Постарайтеся розділити приватну і загальну зону, спільні санвузли роблять коли площа не дає їх розділити, і туалет з вітальні це дуже погане рішення. Вся сім'я і гості в курсі хто що в тому туалеті робить. Ну і якщо вам точно не треба третя спальня чи кабінет ( якщо ви ще молоді то і ще дитина може з'явитися, або батьків старших доводиться забирати, і це я не говорю про гостей, у теперішньому вигляді для них місця нема), то може і 120 квадратів вам і не потрібно. Подивіться ще варіанти.
 7. Самий справжнісінький проект з конструкторською і кошторисною частинами. По вартості то і так ясно що все змінюється, а от по матеріалам був великий перерозхід по розрахункам (лише тільки цегли десь тисяч на 7 більше як пішло по факту), транспортні витрати взагалі прольот, ну і певні конструкторські рішення були дуже сумнівні, дещо прийшлося змінити по ходу. Зараз би проект робили б у зв"язці з безпосереднім виконавцем, от тоді можна і вийти на більш точну вартість, ну це якщо ніяка ..опа не нагряне так як цього року.
 8. У нас був і проект, і кошторис. По факту виявилося що то ну дуже приблизні суми, такий собі сферичний кінь у вакуумі) На. другому році будівництва навіть не відкриваємо той кошторис) Найточніше нам прораб порахував. Так що гарантій ніяких що на перед щось там дуже точно розрахується.
 9. Я також радила б спробувати дивитися з побудованого. 20тис+40тис.за квартиру+вартість участку і у вас на руках доволі непогана сума. Можливо вам пощастить знайти хороший будинок.
 10. Повірте доведеться) де ж ваші будівельники будуть банально перевдягатися, ховатися від дощу, зберігати інструмент і т.д. І на стройці таких дрібник нюансів які коштують грошей дуже багато. А по вартості то з 20тис.варто починати якщо гарантовано за наступний рік-півтора заробите ще стільки ж на будівництво. А в ідеалі таки тисяч 40-50 треба на коробку. Дешевше буде якщо практично все робити своїми руками.
 11. Ми також заплуталися як ту отмостку правильно зробити. Три укладчика розказують різне і кожен вважає що правий саме він. Останній каже що фем краще не на гарцовку а на клей так як плитку класти поверх бетону. Це якесь ноу-хау чи так роблять?
 12. А підкажіть будь ласка ще по строкам експлуатації ппу, на скільки років експлуатації вистачить? Чим далі, тим більше схиляємося до ппу.
 13. Мені здається вона не варта тих зусиль і затрат. Щоб комфортно підніматися і не вдаряться головою її треба вішати досить високо, місця в ній буде мало.
 14. Заміокулькас, папоротники будуть без проблем рости в таких умовах.
×
×
 • Создать...