Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vstar

Пользователи
  • Публікації

    609
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

Vstar's Achievements

Старожил

Старожил (10/13)

  • 500 комментариев
  • Популярность
  • 10 комментариев
  • Преданный форуму
  • Начало популярности

Recent Badges

442

Репутація

  1. Якщо пружина лопне з часом (що малоймовірно), то абсолютно байдуже в якому положені кран був змонтований...
  2. Китайські з Алі. Магнітне поле, що виникає в котушці, переміщує сердечник у робоче положення. Тому і не вказують як монтувати.
  3. В цьому насосі зворотній клапан в коплекті і він під ізоляцією
  4. Якщо мова йде про балки перекриття, то лише одну сторону варто закріпити (як приклад шпилькою), а іншу залишити вільну - Шарнір. Адже зміна вологи/навантаження на балку, мають давати змогу їй рухатись (простими словами) і не робити зайвий опір поясу/газоблоку
  5. Підтримую. "Кожен дивиться зі своєї дзвіниці", на добу по 3 максимум 4 години електроенергії, впродовж 3 тижнів з температурами нижче -20 С. Про які батареї чи ТП=батареї говорити. Мало того, в людей батареї для інвертора не встигають заряджатись. Автоматизованого рішення при такому нема. Кожна область в різній пастці.
  6. А краще 150мм і не робити ("між керамоблоком і пінопластом - свердлитиму отвори і задуватиму клей-піну.")
  7. Якщо проблеми з електрикою, цей варіант також буде гроші на вітер. Адже поки тепле повітря дує - тепло. Вимкнули - до 30 хв. і холодно
  8. Зробив "ванну" для занурення у воду елементів торців на +- 48 годин. По прогнозам, за 2 місяці підготую всі елементи. Це те, що мені потрібно, щоб з весни можна було заливати марші
  9. На вихідних купив частково матеріали та розпочав з тестової заливки торця по формі каменю. Заливати буду окремо торці а потім заливати в тіло бетону. Для цього передбачаю закладну з випусками в'язального дроту. Також грань заливаю трапецевидної форми, тобто верх лише 1 см а низ 3 см. Щоб мінімізувати зусилля на грань та в перспективі не зколювалось. Роблю грані на кварцовому піску з додаванням відсіву. Процес довгий, але поспішати нікуди )
  10. Вирішив робити сходинки з торцем під камінь як на фото, але тип сходів по монокосоуру як перші фото
  11. Чорний, що на фото мені не підійшов (йому треба тиск води), бо у мене самотьоком з бочки. А інший самий раз, і коробочка на нього чітко
  12. Так введіть в пошуку аліекспрес електромагнітний клапан 24 в, нормально закритий має бути. Переглянув історію покупок, ціна зараз висока , , брав на розпродажі
  13. Електромагнітні клапани використовую по 2 дол на Алі. Побував як DC так і AC, клапани спрацьовують
×
×
  • Створити...