Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vstar

Пользователи
 • Публікації

  417
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Vstar

 1. Вниз зараз актуально будувати. Але не так як підвал, а з комунікаціями, та потребами для перебування. Так це дорого, але в багатьох країнах світу будуть подібні "бункери", і реалії показують, що війни будуть й по світу ((
 2. Купіть (зваріть) Г-подібні кронштейни з профільної труби. (типу турнік настінний). Але як вище доречно писали вигляд того ТВ в кімнаті буде страшний.
 3. Зимою сіллю випадково не посипали?
 4. Якщо фінішне покриття буде керамічна плитка (керамограніт), то з тріщиною власник зустрінеться. Промалюйте епюру і стане зрозуміло.
 5. Ще раз дякую Вам за пораду покупки панелі керування. Користуюся щотижня, зупинився на наступному режимі. 50 град., нагрівається за 20 хвилин, заходжу з кувшином теплої води та журналом або ж аудіо книга щоб не сумувати. За 40 хвилин перебування піт починає "градом", та так, що по завершенні сеансу рушник, що на лавці можна викручувати. У мене двомісна, але комфортно одному, щоб ноги також на лавку положити.
 6. Нічого клеїти не потрібно. На Цей квадрат має бути Окрема сітка або ж у вашому випадку взагалі без неї можна (так як основа армована).
 7. Раз вам комфортно це обом, Хезайте один одному на випередки. Все в ваших руках чи в чому там...
 8. Це все індивідуально кожної сім'ї. Реальна ситуація: молода сім'я (навіть без дітей ще), квартира з одним с/в, на роботу обом на 8 ранку. Жінка витрачає на ранковий туалет близько 40 хв (душ, сушка волосся... і так далі, що дівчатам треба ). Так от чоловіку лишається вставати раніше на годину або запізнюватись на роботу. Не потрібно сприймати с/в виключно для посрать
 9. Та я зрозумів, лише у вас треба замовляти вікна, всі решта гімно. Дякую
 10. Важко написано. Ні, не бентежить у моєму випадку. Дякую за інформацію.
 11. Хай залишиться загадкою. Взагалі у мене застереження було до склопакетів, а саме скла. Буває дивишся на скло а відображення наче "хвилями", мені подібне вкрай не подобається. І таке скло дуже багато використовують, особливо помітно на великих розмірах. На зварний шов я ніколи не звертав увагу, але після того як до мене знайомі зайшли і звернули увагу на якісні кути, сам почав звертати на інших конструкціях, і дійсно бувають дуже не якісні.
 12. По-перше Не робіть лиха. По-друге, мінвата в колодязьній кладці ефективно працювати не буде
 13. А як би Ви зробили, яке рішення окрім написати сумнівне? Я не віконщик і мені цікаво це Я заклав пластини для майбутнього використання кріплення певних елементів фасаду. Вони нічого до віконних конструкцій не мають. Вибачаю, але ви повну хрінь написали.
 14. Було б дивно, якщо не було )
 15. Я також робив 1400мм, звісно певна площа крадеться, але візуальне сприйняття краще при ширині.
 16. + Залежить на яку карту перераховуєш. Якщо карта для Виплат, то комісія буде. Але це питання умов обслуговування банку отримувача а не банку відправника.
 17. Замовляв внутрішній підсилюючий профіль з товщиною стінок 2мм. Для прикладу, Вікно з розмірами 1,08м х 2,03м (h), створка відкриваюча (повна), Найбільше 2,35м х 3,46м (h) - з дох частин по висоті просідань і додаткових налаштувань не потребувалось за весь період. Виходить так і є як замовляв.
 18. У мене з Моно історія була. Провтикав сплатити обов'язковий платіж по кредиту і звісно в автоматичному варіанті на другий день зняло додаткові кошти згідно умов договору. Телефоную на підтримку, кажу провтикав, прошу поняти і вибачити, обіцяю сьогодні ж погасити кредит, тільки без зайвих штрафних санкцій. Все вирішилось, вони стримали своє слово (анулювали штрафні санкції), я своє слово, одразу перекрив кредит. В цілому все гарно, оперативно з ними.
 19. Мені робили вікна та роздвижка Вікнарьов на профілі Геалан. Шов кутів з'єднань практично відсутній, стик в стик. Все акуратно. Дуже якісно.
 20. Мене здивувало дата теми і сама тематика
 21. Лише прочитав дану тему. ЇЇ створили за кілька днів до війни. Співпало !?
×
×
 • Створити...