
Ihor Chumak
Пользователи-
Публікації
359 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Персональная информация
-
Откуда
Дніпро
-
Пол
Мужской
Відвідувачі профілю
Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.
Ihor Chumak's Achievements
-
Імхо, це комп'ютерна графіка.
-
Іноді це кращий варіант. Хай собі їде... Сусіди наді мною - двоє братів, хлопи 35-40 років. Молодший вже має 4 ходки, старший - усього 2. За наркоту. Повернулися минулого літа. І відразу почали щось мутити, гроші заробляти. А тут тиждень тому щезли. І потім в одному ТГ каналі читаю новину, як прикордонники затримали групу людей, які намагалися перетнути кордон, і в ній були жителі Дніпра. І фотка з заблюреними обличчями. Але ми-то їх впізнали... От і думаю собі, яка шкода, що їх затримали. Хай би звалили собі... Тим більше, у Білорусь хотіли... Бо тут їм, м'яко кажучи, не раді. Та і в ЗСУ, якщо насильно заберуть, буде тільки шкода від них...
-
Не ганьба, а привід для болотяних пишатися.
-
Все-таки, хочу відмітити, що на Южмаші/КБЮ їх концентрація була підвищена.
-
Була така думка. Зимою температура опустилася до +8. Зараз +15. Коли заселимося, має бути десь +22. Може, тоді і не буде ніякої конденсації.
-
Вище Пропелер писав, що силіконова мембрана - в якійсь мірі паропроникна. Тобто, цього має бути достатньо.
-
Не зовсім розумію, для чого пароізоляція на плоскому даху. Вона же, начебто, потрібна, щоб не пропустити пару з приміщення в утеплювач. Як пара в середині будинку подолає бетонне перекриття, щоб потрапити у ЕППС? Чи я щось неправильно розумію? У мене бетонне перекриття. На нього покладений ЕППС. Він укритий поліетиленовою плівкою. А зверху вже залита стяжка.
-
Хм... Думаєте, це рештки дощової води? Перекриття просвердлене стояло все минуле літо. І ще й досі вся вода не вийшла?
-
@Propeller, вибачте, не зрозумів до кінця. Тобто, або пункт 1, або 2, так? Чи це спочатку пункт 1, а потім, як просохне, пункт 2? У пункті 2 про які отвори йдеться - у перекритті чи під аератори? І чим їх заповнити, силіконовим герметиком? А аератори так і треба залишити на даху чи потім можна демонтувати? Бо дах передбачається експлуатованим, їх там швидко відіб'ють.
-
Так, гідроізоляція вже є. Минулого літа все просохло і не крапало. Але восени почало крапати. Зимою не крапало. А от цією весною знову почало. Здається мені, цей цикл буде вічним...
-
Потребую ще допомоги. Залишилася одна проблема. Коли я заливав стяжку на даху, то були дощі. Літо видалося таке собі. У шви під стяжку і ЕППС натікло достатньо води. В кількох місцях вона через тріщини протікала по стіні між пінопластовими блоками та бетонною стіною і виходила між швами пінопласту і замочувала штукатурку фасаду. А десь знаходила шлях в середину приміщення і виходила в районі вікон. Тому пробурили у перекритті отвори - по пам'яті в місцях ям. Вийшло по одному отвору на кімнату. І зили по 20-30 літрів з кожного отвору... Але тепер там конденсується волога і зараз вона постійно крапає собі по краплі кожну хвилину... Минулого літа воно все просохло і не крапало. Це почалося восени і поновилося оце зараз. Що ж... Почекаю літа, поки воно просохне, і треба його чимось заліпити... Питання в тому, чим і як його заліпити, щоб більше жодної краплі? Є ПУ герметик. Є ще цементна ремонтна суміш, якою гідроізолював шви у підвалі. Перекриття товщиною 200 мм. Отвори 8 мм. Я так розумію, треба ж заповнити ці отвори на всю глибину 200 мм. Треба ж ще якось фізично спромогтися це зробити... Підкажіть, будь ласка, що з цим зробити.