Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Alvalk

Пользователи
  • Публікації

    6 488
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    61

Востаннє Alvalk виграв 5 жовтня 2024

Публікації Alvalk були найпопулярнішими!

1 підписник

Персональная информация

  • Откуда
    Одеса
  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

6 419 переглядів профілю

Alvalk's Achievements

Властелин форума

Властелин форума (13/13)

  • 500 комментариев
  • Популярность
  • Начинающий собеседник
  • Начало популярности
  • Преданный форуму

Recent Badges

18,6 к

Репутація

  1. але ж в даному випадку це, м'яко кажучи, не дуже зручно. Я саме на це натякав. Сітка - це ще мінус світло, якого через ту "дюрку й так майже не буде. Отож... Якщо б було - слова б не сказав. та ні, я скоріше оптиміст. Хоча тут грань доволі розмита. Як кажуть песиміст - це добре інформований оптиміст )) P.S. Насправді у мене самого теж деякі додаткові складнощі плануються. просто не так високо, мені їх, якщо що, долати легше буде )))
  2. сподіваюсь, що про обізнаних - це був сарказм ))) воНа сама )) Для провітрювання згоден, має спрацювати, хоча не підтримую такий спосіб. Я в цьому мабуть ще більший дилетант, ніж ви, тому у мене відповідей мало, питань багато. А у вас вже мабуть на них відповіді є? 1. Надійність електропривода при регулярному використанні (а якщо рідко - то нахіба воно треба? )) 2. Надійність ущільнювачів при регулярному використанні. 3. Як на рахунок залітання мошек чи горобців? Чи там будете додатково сітка? 4. Чи не простіше для провітрювання поставити вже перевірене надійне рішення, наприклад типу Vilpe чи подібних? Що до джерела світла - то таке. При такому розмірі це менше ніж півметра квадратних скла. Навряд чи суттєво щось змінить. Особливо якщо голуби засеруть ))). Але тоді назвемо це - елемент дизайну ))) Ні, я бачив круті рішення з "другим світлом", це насправді виглядає цікаво і незвичайно. Але в даному випадку оця "дюрка" (як вдало ви її назвали) на друге світло ніяк не тягне. Тож мені це скоріше нагадує анекдот "люблю створювати собі складнощі і потім їх долати". )) Вибачте, не сприймайте близько, це лише моя особиста думка.
  3. Ну то мабуть знаєте, що природна працює взимку і влітку по-різному. А дихати ж ви мабуть хочете весь рік? Тож звісно я про примусову. Без розділення на популярні і непопулярні рішення, це вже кому як подобається (я й сам ще до кінця не вирішив, який варіант у мене буде, але точно примусове) Що до "дюрки" - чув що це не саме надійне і дешеве рішення. Але якщо дуже хочеться, то хто платить, той і музику замовляє До речі, а яка площа тієї "дюрки"? Впевнені, що вода дасть багато світла?
  4. Як по мені, сумнівна затія. Він все це топити планує? Бо все тепле повітря полетить доверху. А в чому проблема з освітленням? У вітальні ж двері широкі та скляні? Щодо об'єму повітря - нехай робить нормальну вентиляцію і буде йому щастя
  5. Вхід в санвузол або через прихожу, або через техприміщення? Таке собі.... Зробіть краще з коридором. А ще зараз звернув увагу на складну кровлю. Воно вам треба? Буде дорожче і менш надійне. Я б зробив звичайну 2- або 4- скатну, а навіс для тераси і парковки окремий. Тераса - односкатний, примикаючій до будинку, парковка - можливі варіанти
  6. Наче нормальний компроміс. Тоді робіть коридорне рішення. Але, як було в вашому попередньому варіанті - бігти в с/у через весь будинок по діагоналі звивистими маршрутами тільки для того, щоб узнати, що там зайнято - мені подобається набагато менше )
  7. 1. Я ж написав - с/у зробити метр (перегородку посунути), гардеробна там десь півтора вийде (розмірів на плані немає, тому приблизно прикинув). 2.Прихожа - я ж сказав, що стіну посунути вправо і буде ширша (для с/у і маленької гардеробной вистачить) Ну або зробити прихожу яку хочете, а все інше - санвузол (без гардеробної), в принципі ви нижче так і сказали Та ви, дивлюсь , Heavy Metal полюбляєте? )))) Навпаки - дитині вночі на автопілоті туди дуже зручно буде ходити. Та й вдень теж зручно, а ви можете ходити в іншу, щоб він (вона) не підслухував ))) В даному випадку не бачу проблем. А краще у брата питайте, то ж для нього. А в цілому - це ж безкоридорне рішення, тут або біля кімнати, або з вітальні, або не зручно
  8. Ні фіга собі бюджетне. Скільки там у вас виходить плаща кухня+вітальня? Звісно рішення не елітне, але і на бюджетне ніяк не тягне. Краще вже там трохи відкусити (але можливо планування доведеться переробити), та зробити десь друге "місце для співу". Та й більш зручнішим по розташуванню його треба робити (щонайменше одне), щоб співати не почати, поки добіжиш )))) Якщо швидкоруч, я б перепланував хоча б так (меблю і унітази не переставляв), ну ще передпокій трохи ширше. Санвузол2 - достатньо десь метр вглибину, двері посередині, зліва унітаз, справа мийка, чи навпаки зате все зручно. А техприміщення з кухні - то зайве, як по мені. В чому сенс? P.S. До речі, тут майже так і було, тільки передпокій лівіше зробити. Але ви навіщось вирішили все, що там було гарне, поламати
  9. Навіщо ви так про агента ФСБ? Та й взагалі, подивіться на зростання його статків. Впевнені, що ідіот? Просто він працює на себе, а не на США. А ідіоти - це ті, хто його обрали.
  10. О! Виявляється, що для використання звичайного котла замість ТН ще потрібен камін. Строк окупності ТН стрімко зменшується ))) А в цілому все зводиться до особистих поглядів на це. Мене не лякають навіть 15 років окупності, хоча впевнений, що вона наступить набагато раніше. Як по мені, краще вкласти гроші, коли вони є, і забути про тарифи назавжди, ніж "вирішувати проблеми" коли їх раптом (в житті всяке буває) нема. P.S. Звісно все сказане не стосується особливостей проживання поблизу кордона під час воєнного періоду. Співчуваю і бажаю, щоб шахеди падали лише в поле.
  11. Отож... якщо наприклад вимкнули у вас світло на декілька днів або на тиждень, що будете робити? Як вирішувати? Взяти з генератора або сонячних панелей електрику для ТН набагато простіше та дешевше, ніж для звичайного котла з ТЕНами Наскільки я знаю, ефективність ТН сильно залежіть від різниці температур опалюемого приміщення і "за бортом". Тож думаю, в Одесі ефективність буде набагато вище, ніж в Києві. А якщо взяти не купер-хантер, а щось краще, то тим більше. Ні, на 4-5 я не розраховую, але хоча б 3 - чому б ні? До того ж особливості зими в Одесі такі: якщо пасмурно, температура від 0 до +10. Якщо (дуже рідко) мороз -5 або (взагалі унікальні випадки) нижче, то зазвичай це ясні дні, коли багато сонця і можна добрати електрики за рахунок сонячних панелей.
  12. А ви знаєте, яка буде ціна на електрику? Після війни дотації навряд чи збережуться, на це грошей не дадуть, тож ра***те хоча б по промисловому тарифу, він більш-менш ринковий
  13. Якось дивився відео на ютубі, там проводили тести - клали дрова і розпалювали вогонь прямо на імітованому даху з різним покриттям. Там бітумка серед переможців була. Поплавилась, але не загорілась, а от під метало-черепицею дерево загорілось першим.
×
×
  • Створити...