Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Togo

Пользователи
  • Публікації

    643
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Togo

  1. Лист 875*475мм важче викладати, мороки більше Лист 875*475 тонший Якщо вигляд на першому місці, то Еко-Дах 1000*1130мм Якщо співвідношення вартість/надійність, то азбестовий лист 1750*1130мм Не один, проте попит на такий лист дуже низький
  2. Бажано щоб цей кут був верхнім і інші листи його не перекривали
  3. Краще, але я так розумію у Вас він не пропонується Добавлено через 50 минут Така перекасабоченность виникає внаслідок нерівномірного намокання і висихання листів (проблеми зберігання), але стандарт на геометрію листа такий випадок не регламентує, тобто, юридично це не брак. Шифер це цементний матеріал і листи від вологи і температури можуть досить сильно деформуватися, але знову ж, юридично це не брак, якщо внаслідок такої деформації зявляється тріщина, тільки в цьому випадку можна говорити про брак
  4. 1,13м - 1 лист 2,18м - 2 листа 3,23м - 3 листа ... 1,05м*(х-1) + 1,13м - х листів це теорія, на практиці на кожному листі можна "зіграти" до 4мм
  5. Краще саморізами, але цвяхами також можна
  6. Зробити під листами що тріснули додаткову гідроізоляцію
  7. В магазинах, що займаються покрівлею, має бути, схожа на гребінець, універсальна, тобто підходить майже під усі покрівельні матеріали, використовується для захисту від горобців, вирізати не потрібно, пластик легко приминається матеріалом. Якщо під шифером немає додаткової гідроізоляції, обришітка не суцільна і горище добре провітрюється, то можна спробувати, інакше - не варто, шифер це цементний матеріал, він постійно рухається і цьому руху краще не заважати.
  8. Можливо технологічний процес, можливо матеріали що використовувались при виробництві, але то не так важливо, якщо є помокріння з внутрішнього боку це брак. Прослідкуйте за дахом декілька дощів, дуже часто після першого-другого дощу проблема більше не з'являється, якщо ж ні, то пишіть заяву і викликайте представника продавця.
  9. Можна використати пластикову гребінку як варіант захисту від живності. Дірки в шифері не затикати!
  10. Підшивна дошка, софіт, пластик, дерево, як Вам зручніше так і підшивайте для шиферної покрівлі це не критично. А ось отвори заробляти не можна інакше не буде підпокрівельної вентиляції.
  11. Взагалі це брак, але часто буває, що після першого дощу все нормалізується і помокріння більше не виступає.
  12. Якщо дощ сильний, то змиється, якщо мряка, то зацементується. Цемент з водою дає лужну реакцію, щоб її нейтралізувати потрібна кислота, тому розбавлений водою столовий оцет 1:1 змиває цементний пил і не дає проходити реакції, можна використовувати і просто воду, але в цьому випадку її кількість має бути дуже великою.
  13. На сонечку склеїться ще більше, якщо є можливість перемістити пачку в темне прохолодне місце. Взагалі на сонці листи не зберігати. Який колір?
  14. Тріснуті листи доведеться замінити, інші не чіпати. Якщо кількість тріснутих листів перевищує 2%, звертатись до продавця з рекламацією. Гарантійний термін безремонтної експлуатації для шиферу складає 4 роки за умови виконання Будівельних норм при монтажі.
  15. Підняття середини листа є нормальною реакцією на температуру і вологість, а ось тріскання листа вже є брак. Кріплення листа посередині неприпустиме!
  16. Гребенева деталь КС (коньок) - 120 грн/пара Арочна гребенева деталь АГД - не пропонується Спрощена реброва деталь СР (діаметр 150 мм) - 13 грн/шт (вартість на залишки) Спрощена реброва деталь СР (діаметр 225 мм) - 16 грн/шт (вартість на залишки) Кутник НРК - не пропонується Фронтонна дошка - не пропонується Снігозатримувач - 25 грн/шт (вартість на залишки) Нерівнобічна кутова деталь (підшивна дошка) - 56 грн/шт (вартість на залишки) Кріплення - 4,00 грн/шт
  17. Ваша теорія помилкова. В теорії і на практиці все навпаки. Вигорає тільки зовнішній шар, тому через якусь кількість років пігментований лист буде сірий назовні і кольоровий всередині, фарбований лист вигоратиме суттєво довше, через те, що увесь пігмент саме ззовні і його кількість на порядок вища ніж у пігментованого, тому колір зберігається довше. Ну і другий момент це міцність, вона не однакова у пігментованого і фарбованого листа. Параметри міцності закладаються при формуванні листа, для фарбованого листа міцність така ж як і у звичайного сірого (фарбується по вже готовому сірому листу), а при пігментуванні, фарбник додається на етапі формування маси (листа), тому негативно впливає на міцність (при пігментуванні виробник має балансувати між якістю листа і насиченістю кольору, чим насиченіший колір, тим більше пігменту потрібно кинути і тим менша міцність листа і навпаки). Але пігментування це дешевший метод надання листу кольору ніж фарбування, тому в теорії пігментований лист має коштувати мінімум на 20-30% дешевше. Добавлено через 5 минут Дійсно ІФ виробляє усі комплектуючі, але більшість з них під замовлення, через ну дуже низький попит на такі елементи.
  18. Звертайтеся 5-10 років Франківськ не виробляє пігментований лист, тільки фарбований.
  19. Якщо маєте можливість, візьміть фарбу на ІФ заводі, з того що у вільному продажу Тріора і Капарол, або інша фасадна акрилова фарба. Також непогано використовувати кремнійорганічні фарби, або поспілкуватися з форумчанином Propeller (якщо не помиляюся по фарбуванню шиферу була тема де він культурно все розписував). ІФ Еко-Дах реалізує в Україні починаючи з 2008 року, тому 10-11 років експлуатації для нього поки не реально, а ось для звичайного шиферу так.
×
×
  • Створити...