Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

bogdan_uzh

Пользователи
 • Постов

  275
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Персональная информация

 • Пол
  Мужской

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

Достижения bogdan_uzh

Форумчанин

Форумчанин (4/13)

 • Начинающий собеседник
 • Первый пост
 • 10 комментариев
 • Уже неделю на форуме
 • Уже месяц на форуме

Последние значки

49

Репутация

 1. Ну як мінімум фото побільше додати треба а то нічого не ясно що і як з тим льохом.
 2. Хм. про який геотекстиль тоді йдеться? яка плотність геотектилю що смислу в шиповидці 0?
 3. Слабувато як на 2021. Запис всіх подій за останні 7 днів - навіть якщо події безперестанку?) Ну і нема самого основного - демонстрації. Є кращі сервіси?
 4. А є зараз безліміт на lte в любого з операторів? Мені треба 4тб ганяти в місяць.
 5. По утеплювачу геотекстиль а по ньому шиповидку. Я собі так буду робити. Вигрузив ЕППС на дах - блоки 8шт 7кг поздувало вітром... (і це з парапетом 60см). Такі діла.
 6. Необхідно купити/зробити супер дешеву ємність для води з метою використання води в якості баласту. В ідеалі щось на подобі поліетиленових кульків з грубшою стінкою, щоб можна було набрати літрів 20 або більше. Де таке купити максимально дешево?
 7. Подумайте добре. може всеж варто шиповидку після геотекстилю.
 8. А ще я замітив що оце "Загрузка" займає більше часу ніж якщо переходити по сторінках на старій версії.
 9. У мене на новому жвижку комп почав сильніше грітися і я бачу що процесор грузиться більше. + на мобільному більше трафіку споживає...
 10. Краще б FLASH це виправив і тільки це. а не це а решта поламати) Ну кому треба смайлики на буд. форумі?
 11. Чим конкретно він "ужастен"? у нас тут всі люди з 90-х... На одній сторінці вміщається максимум інформації. саме інофрмації а не свистело-перделок тіпа рамок чи лайків чи картинок користувача - ну кому вони потрібна - саме важне - текст.. це ж не фб...
 12. @FLASH не мути делов. верни стару версію. на новій версії дуже мало інформації видно на одній сторінці більшість займає тупо обрамлення поста і т.д тема більш подібна на форум мамочок я не на будівельнийю стара тема була ідеальною. максимум інформації на сторінці а не свистелок-перделок. >> Старый форум давно морально устарел. - що значить "устарел"? це класика... працює - не трогай)
 13. Розглянемо gree Мультиспліт GWHD(24)NK6LO 39000грн + GWH07QB-K6DNB6A/I 4шт по 12000грн = 87000 Канальник GUD71W/NhA-T + GUD71PS/A-T = 65000грн Такі нюанси є у спліта і мультиспліта так само же) Добавлено через 3 минуты Тому що та сама технологія і так само до -30 але комфортніше. і можна підлючити вентиляцію і центральне зволоження зробити і рекуперацію. А настінний що? тільки охолодження/обігрів - все.
×
×
 • Создать...