Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

bogdan_uzh

Пользователи
 • Публікації

  285
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача bogdan_uzh

 1. Як на мене повний брєд - я не бачив ні за тиждень до війни ні за день до війни ніякого переміщення військової техніки по всіх дорогах... Хтось бачив?
 2. дивлячись то відео я замітив тільки смуток і відчай в очах тої сім'ї m.youtube.com/watch?v=RfQAhaUYTqY
 3. ну і відносно центральний вихід чи багато - краще один центральний, тепліше буде, але не забудь за нахил в сторону вулиці. конденсат має стікати туди
 4. зроби отвори в протилежному від витяжки куті на рівні підлоги і не закривай вікна - тоді буде.
 5. чому забути то? на витяжках зазвичай 20000годин ресурс, так і є, до 3-х років без зупинки.
 6. у мене постійно. в середньому до 3 років і ресурс 20000(стандарна витяжка) вичерпується...
 7. не робіть глупостей, це шум, вібрації, лід, малий повітрообмін, кпд буде менший, а не більший а відносно люмпенів - зараз на кожному мафі кондюк висить...
 8. Ну як мінімум фото побільше додати треба а то нічого не ясно що і як з тим льохом.
 9. Хм. про який геотекстиль тоді йдеться? яка плотність геотектилю що смислу в шиповидці 0?
 10. Слабувато як на 2021. Запис всіх подій за останні 7 днів - навіть якщо події безперестанку?) Ну і нема самого основного - демонстрації. Є кращі сервіси?
 11. А є зараз безліміт на lte в любого з операторів? Мені треба 4тб ганяти в місяць.
 12. По утеплювачу геотекстиль а по ньому шиповидку. Я собі так буду робити. Вигрузив ЕППС на дах - блоки 8шт 7кг поздувало вітром... (і це з парапетом 60см). Такі діла.
 13. Необхідно купити/зробити супер дешеву ємність для води з метою використання води в якості баласту. В ідеалі щось на подобі поліетиленових кульків з грубшою стінкою, щоб можна було набрати літрів 20 або більше. Де таке купити максимально дешево?
 14. Подумайте добре. може всеж варто шиповидку після геотекстилю.
 15. А ще я замітив що оце "Загрузка" займає більше часу ніж якщо переходити по сторінках на старій версії.
 16. У мене на новому жвижку комп почав сильніше грітися і я бачу що процесор грузиться більше. + на мобільному більше трафіку споживає...
 17. Краще б FLASH це виправив і тільки це. а не це а решта поламати) Ну кому треба смайлики на буд. форумі?
 18. Чим конкретно він "ужастен"? у нас тут всі люди з 90-х... На одній сторінці вміщається максимум інформації. саме інофрмації а не свистело-перделок тіпа рамок чи лайків чи картинок користувача - ну кому вони потрібна - саме важне - текст.. це ж не фб...
 19. @FLASH не мути делов. верни стару версію. на новій версії дуже мало інформації видно на одній сторінці більшість займає тупо обрамлення поста і т.д тема більш подібна на форум мамочок я не на будівельнийю стара тема була ідеальною. максимум інформації на сторінці а не свистелок-перделок. >> Старый форум давно морально устарел. - що значить "устарел"? це класика... працює - не трогай)
 20. Розглянемо gree Мультиспліт GWHD(24)NK6LO 39000грн + GWH07QB-K6DNB6A/I 4шт по 12000грн = 87000 Канальник GUD71W/NhA-T + GUD71PS/A-T = 65000грн Такі нюанси є у спліта і мультиспліта так само же) Добавлено через 3 минуты Тому що та сама технологія і так само до -30 але комфортніше. і можна підлючити вентиляцію і центральне зволоження зробити і рекуперацію. А настінний що? тільки охолодження/обігрів - все.
×
×
 • Створити...