Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Yull

Пользователи
 • Публікації

  323
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Yull

 1. У мене коридор при вході довжиною 1.86 м. І шириною 2.0 . Якщо ставити шафу 55-60 см. то це взагалі небагато. Навіть не уявляю його ще меншим. Ширини мені вистачає а от в довжину зробила б трішки більшу. В нашому коридорі одночасно трьом людям тіснувато вдягатися.
 2. Треба спробувати. Вічна дилема у чому вирощувати розсаду щоб всі підвіконня не позаставляти.
 3. А потім куди пересаджуєте з касет?
 4. Алло, швидкого відновлення! Щодо страховок, то вони дійсно зараз непогано працюють. У мого чоловіка корпоративна від Уніки, не дешева але там компанія більшу частину сплачує, то він і зуби по ній лікував. Проста страховка від Приватбанку (150 грн в місяць)покрила витрати по лікуванню корони( приватний лікар, аналізи і т.д.)
 5. Акумуляторний пилосос для мене була одна з найвдаліших покупок. Купувала як таку собі заміну віника - пісок при вході прибрати, крихти на кухні, але він виявився достатньо потужним для загального прибирання, звичайний і не доставала більше. У мене Філіпс. Від 2в 1 зі шваброю відмовилася через їх велику вагу(це важливо для акумуляторного пилососа) і все ж не вважаю що він нормально миє, більше грязь рлзвозить. Парові прилади все ж не для ламінату. Ну як мінімум не на кожен день.
 6. А навіщо вам порівнювати? Це різні речі. Якщо цікаво чи буде вам фарба слугувати в 4 рази довше то ні, не буде. Та навіть шпалери в 4 рази дорожчі не будуть слугувати в чотири рази довше.Комусь подобається як виглядає фарба на ідеальних стінах, можливість перефарбувати і т.д. і вони готові за це платити. І так, це тільки у нас культ ідеальних стін і вартість робіт там відсотків 70 від загальної вартості, бо це довго і багатоетапно. Ми 13 років тому робили ремонт в квартирі і мали пофарбованими частину стін, частина в шпалерах. В будинку у мене фарба тільки в котельні, бо у мене чоловік сам пошпаклював, погрунтував і пофарбував стіни і це вийшло дешево але не ідеально 😄, для котельні піде). В експлуатації фарба має свої нюанси. Зараз дуже класний вибір шпалер, матові нейтральні однотонні дивляться гарно і доглядати за ними легко. А ще як приклеїти рівними рукам.
 7. Yull

  Корисні поради

  Я на макулатуру планую здати.
 8. Дякую за пораду щодо гідрогеля! Минулого року не здогадалася додати то мала поливання. Натрапила на сторінку в інстаграм де вже продають вкорінені череночки пеларгоній, фуксії, калібрахоа, бальзаміни.. я зависла там на довго. У нас на ринку і в магазинах і близько нема такого різноманіття.
 9. Дівчата, а що ще садите у горщиках на відкриті сонячні ганки,тераси, балкони там де сонцепік? Щоб так як пеларгонія, не боялася тимчасового пересихання грунту і не вигорала. Не обов"язково квітуче, можна і листяне. Я минулого літа садила пеларгонію, петунію і щось дрібненьке, бакопа здається. То гарно росла і квітла лише пеларгонія. Петунія також добре на сонці але треба регулярний полив, я часом їду на пару днів то петунія вуха опускала, пеларгонії хоч би що. Бакопа не росла а мучилася.
 10. Я свої обрізаю низько, вони виганяють молоді гілочки і цвітуть. Я кожен рік не живцюю.
 11. У нас опалювальна прихохожа, конденсату немає ні на склі ні на рамі.
 12. Краще оплатити. Протягом двох тижнів здається.У нас так було, штрафу ніде не було видно, ми думали з'явиться тоді і заплатимо, але штраф так і не з'явився а з'явилася постанова від виконавчої служби, довелося сплачувати в подвійному розмірі ще й виконавча щось там нараховує за свої "послуги".
 13. Дякую за таку розгорнуту відповідь) я прямо зацікавилася. Може б частіше щось випікала якби тісто саме містилося і меньше прибирання після того.
 14. Ніколи не мала хлібопічки, от начитаюся про ваші хліби і починаю думати що і мені треба. Я не дуже люблю з тістом гратися, але це може у мене хлібопічки не було😀. А окрім хліба що ви безпосередньо в ній печете?
 15. Можливо будинок вихоловший і від того що вкл/Викл не встигає добре прогрітися щоб температуру тримати? Щось таке у нас було як тільки почали топити.
 16. Yull

  Фасади для кухні

  У мене матові фарбовані. Білі.Проблем нема, слідів від пальців непомітно, мити легко будь яким засобом для кухні. Фарба боїться ударів але поки все ок. Але з малими дітьми напевно б брала щось більше антивандальне. Для мене найгірше коли помітні сліди від пальців, тоді дійсно треба мити мало не щодня. Пробуйте на зразках фасадів.
 17. За годину приблизно на таких кіловатах. Скільки води в системі не знаю. Опалюємо десь 155м.кв.
 18. Скажіть будь ласка, яка роль зовнішнього термостата якщо є внутрішній. Ми також першу зиму в будинку опалюємо, граємося в налаштування. Внутрішній у нас є. Температура падає на пів градуса - котел вмикається, нагріває до заданої температури - вимикається. Але потужність задаємо вручну в додатку. Яка тут роль зовнішнього?
 19. У нас Рока безобідковий. Жодних проблем зі зливом, нічого не вихлюпує. Мити зручно. В другий сан.вузол взяли такий же.
 20. У мене аналогічно. Опори прибрали бо ж стовбур вже міцний на вигляд , також взиму пішли в листі і трохи їх похилило. Мені ще зайці шкоду роблять. Минулого року дерева сильно погризли, цього року дерева ми захистили. То зате ожину об'їли, вівсяниця просто шикарна наросла за літо стоїть вся обгризана і поскубана, ну і так, по дрібницях ще шкоди наробили. Петрушку виїли в нуль до землі. Це у на забор ще не дороблений і вони біжать з поля, але щось не очікувала що вони такі шкодники
 21. Скажіть будь ласка, яка саме у вас модель тошиби, і на ваш погляд для якої площі його достатньо.
×
×
 • Створити...