Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кто строился по проекту Муратора Укромный Ц32

beria

Рекомендовані повідомлення

beria, я в этом году построил коробку и газоблока. Проект покупал у Муратора, копию могу дать бесплатно... 0675395540

Буду благодарен krilov.77@mail.ru

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема называется кто строился по проекту ц32ц,а не "скиньте пожалуйста".на что смотрят модераторы?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

beria, я в этом году построил коробку и газоблока. Проект покупал у Муратора, копию могу дать бесплатно... 0675395540

Если еще ваше предложение в силе то буду благодарен за копию проекта если еще в электронном виде то а адресs_kv@ukr.net

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

мені дуже цікаво подивитися на реально збудований будинок Ц32ц зовні і всередині, ми вже замовили такий проект але можна щось змінити, бо будувати ще не почали. Зад будинку ми відрізали, вийшло щось таке.

1508871838_005.thumb.jpg.3246840b66f069e169d95f6c77ac0ef8.jpg

Але мені кухня замала. Може вхід змінити? Пустити його прямо в коридор і таким чином продовжити кухню? А ще я переживаю, що в кухню мало світла буде потрапляти, якось вікно там заховане під балконом (я пишу під логіном свого чоловіка, тому не дивуйтесь про такі дивні запитання, бо я жінка :oops: ).

На перед дякую за відповіді!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але можна щось змінити

 

Але мені кухня замала.

 

Може вхід змінити? Пустити його прямо в коридор

 

ми вже замовили такий проект

 

Так а в чому сенс замовити, а потім думати, що змінити? :) Тепер при будь яких змінах вам необхідно дивись щоб це повністю відповідало всьому конструктиву.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

loader, проект ми довгий час вибирали і зупинилися на Ц32ц. Він в архітектора, ми його ще не забирали. 7 червня маю піти по державний акт на землю в службу реєстрації, а вже потім по проект в архітектурне і там напишу заяву на виготовлення буд.паспорта.

То яким чином збільшити кухню? Може стіну забрати і об'єднати з віталнею? Але ще більше я переживаю за вікно, чи буде туди потрапляти достатньо світла? воно заглиблене на 1,4м.

458331498_007.thumb.jpg.e776385d6c4456f3e50ce41d9f36c905.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я понимаю что просьбы выслать проект Вам уже наверное поднадоели но если можно вышлите пожалуйста и нам с мужем.Будем очень благодарны lobynec_tonya@ukr.net.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не сложно, то вышлите и мне пожалуйста для ознакомления проект на почту oollggaa2008@mail.ru

Заранее благодарю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...