Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підготовка-ремонт стяжки під паркет-масив

wow4yk

Рекомендовані повідомлення

Треба підготувати стяжку під масивну дошку на фанері. Загалом в квартирі стяжка від будівельників не погана - майже рівна, але добавилось трохи проблем після зносу перегородок, штроб для труб під опалення, доливки частин і тд. Мої майстри пробували привести її в порядок, але, так зрозумів, кваліфікації їм не вситачає. Загалом із 50м2 проблемними мабуть в сумі 5м2.

Зразу скажу, що заливати всю цю площу "нівеліркою" в 1-2см не дуже хочеться - планую обійтись локальним "тюнінгом". Та і заплановані рівні квартири з іншими частинами підлоги тоді "попливуть".

 

Ось проблемні місця:

 

1) Тріщини стяжці "долитій" на лоджії

IMG_5393_S.thumb.jpg.6487c4310650f21e38839a29260fc153.jpgIMG_5394_S.thumb.jpg.9bce4dbb3efa925dc6a50aac4e622b8c.jpgIMG_5395_S.thumb.jpg.c765792f8a3db2452b42e89d5e69c8fc.jpg

Покищо вона не бухтить, але тріщини мені не подобаються і не хочу щоб забухтіла під деревяною підлогою в майбутньому. Стяжку в 5-7см залили ЦПС із керамзітом. Під стяжкою рубероїд, який місцями не щільно прилягав до нерівної основи. Шкодую що не застаив дати металічну сітку, як в інші стяжки (під підігрів).

 

Тут питання, як правильно заробити ці тріщини?

 

2) Колишні перегородки

IMG_5398_S.thumb.jpg.dfe4b2a03e027836cf20652949493954.jpg

В стяжці залишився ряд цегли. Питяння як правильно зарівняти? видовбати повністю цеглу чи частину і залити чимось чи просто "зашліфувати" в один рівень чимось ?

 

IMG_5397_S.thumb.jpg.cf05750e5e7b6b2313611b11c092186b.jpg

Тут мої масйтри збили пару см цегли в глиб і замазали слоєм плиточного клею. Але потім я помітив що рівні стяжки зліва і справа від колишньої перегородки мали перепад десь в 1см - мабуть стяжка від будівельників мала "наплив" до перегородки. Коротше получилось щось типу "гребіню" довжиною в 2м і шириною в 10-15см, в резульаті. Що з ним робити? Чимось "здирати-щліфувати" чи "вирізати" всю проблему ділянку і заливати в один рівень із рештою стяжки ?

 

3) Вибоїни і хляпи

IMG_5399_S.thumb.jpg.8029fa52303a2e8cf36ce6b4affe9bf4.jpg

 

Місцями, получились вибоїни і "хляпи". Якими матеріалами і інстурментами це добро рівняти ?

 

4) Найболючіші ділянки - штроби під труби.

IMG_5400_S.thumb.jpg.98421ef88ab4a1f9f136b66944808ae1.jpgIMG_5401_S.thumb.jpg.d5a3ee5d4629cc1b260a9388bb515983.jpg

 

Більшість штроб заробились вдало, а ось ті ділянки, що на фото, вже "перелатувались" по 3 рази і всерівно тріскає і відвалюється. Незнають мої майстри "привльної" суміші щоб це заробити. Може відвалюється і тому що в штробах є будівельнйи мусор, а може тому що сітки не дали (бачив поради в іншій гілці). Але питання, якими матеріалами залатати ці штроби-дири ? Можливо очистити порохотягом штроби від пилюки і залишків цегли-стяжки?

 

Буду вдячний за поради, але ще більше буду вдячний якщо хтось у Львові підмарафетить цю стяжку :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

буду вдячний якщо хтось у Львові підмарафетить цю стяжку :beer:

Так если сверху стелить листочки осб потолще или в два слоя по 10-12мм (осб будет получше чем фанера у осб листов геометрия по толщине листа точная а у фанеры толщина гуляет +- 3мм) то эти карпатьськи гори вообще не надо ничем замазывать здесь главное чтоб дюбеля в стяжке хорошо держались и клей для паркета тоже щоб гарно тримався на стяжци

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полностью согласен с превидущим предложением. Но если уж очень хочется замазать, подровнять и за армировать. Тогда порядок действий такой:

1. Места где были перегородки шлифуете алмазной чашей.

2. Расшиваете трещины до 3-5 мм, пылесосите.

3. Все обработанные места грунтуете Tomsit R 777

4. После высыхания грунтовки замазываете RS 88 (шпаклюете если массу сделаете жиже). Но не замешивайте много смеси так как схватывается через 15 минут. Эту смесь также можно смешивать с песком для увеличения объема раствора. Пропорции смешивания найдете в инструкции по применению.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Так если сверху стелить листочки осб потолще или в два слоя по 10-12мм (осб будет получше чем фанера у осб листов геометрия по толщине листа точная а у фанеры толщина гуляет +- 3мм) то эти карпатьськи гори вообще не надо ничем замазывать здесь главное чтоб дюбеля в стяжке хорошо держались и клей для паркета тоже щоб гарно тримався на стяжци

В два шари фанеру на 50м2 трохи закруто по витратам, особливо коли запланована фсф. Подруге, в одному місці треба попадати в один рівень між плиткою і паркетом- треба розрахувати наперед, причому плитку мабуть покладуть першою.

Взагалі з рівнями підлоги куча нюансів, мушу розрахувати наперед +-пару мм, тому розкид рівня паркету +-1см, це зразу головняк - стиковка із плиткою, стиковка із уже встановленою розсувкою, благо ще двері міжкімнатні не замовляю поки не визначився з точним розміром пирога.

 

Добавлено через 5 минут

3. Все обработанные места грунтуете Tomsit R 777

4. После высыхания грунтовки замазываете RS 88 (шпаклюете если массу сделаете жиже).

На форумі як нарадять матеріали, то "днем с огнем не сищиш" в "нашому селі" :) Екскурсія по будівельним гіпермаркетам і магазинчикам-гуртівням результату недала. Мусів черз інет вийти на офіційного дилера-посатчальника томсіта,церезіта у Львові, щоб придбати ці матеріали :beer:

 

Добавлено через 5 минут

1. Места где были перегородки шлифуете алмазной чашей.

Не сказав би що я по "этим делам", трохи на інше вчився :) Чашу шліфувальну купив. Спочатку припахав тестя(сантехніка) ,але йому така "баванина" надоїла, то потім сам "зрізати лишнє". Не сказав би що получилось по феншую, але трохи вирівнятия вдалося.

 

Треба буде ще попрацювати сумішами.

 

П.С. Як би знай скілкьи пилюки буде, то незнаю чи б підписався на такий метод з самог почоатку ... :)

 

Один паркетчик провів ревізію, каже стяжка не ідеальна, але кладуть паркет і на гіршу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Ремонтируйте трещины, заливайте самовыравнивающейся стяжкой, ложите OSB 10..12 мм и паркет будет работать отлично. А высота потолков какая у Вас?

 

Вот под плитку я бы всю стяжку от строителей сбивал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот под плитку я бы всю стяжку от строителей сбивал.

Там де буде плитка, там буде і ЕТП - відповідно стяжка від будівельників перероблялись-дороблялись з утепленням ЕППС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В два шари фанеру на 50м2 трохи закруто по витратам, особливо коли запланована фсф.

Я би не радив фанеру ФСФ - здоров‘я своє і дітей пошкодуйте.

Поскольку фенолы и формальдегиды — вещества вредные для здоровья, самый влагостойкий сорт (ФСФ) из-за высокого содержания фенола в составе клея используется только для наружных работ.

Достойной альтернативой вредной фанере выступает марка ФКМ. При своей влагостойкости она еще и нетоксична и при комнатной температуре может применяться для внутренних работ. Повышенную влажность выдерживает и фанера марки ФК, однако она уступает ФСФ по этому показателю. Материал марки ФБА — самый экологичный из всех, поскольку в его составе не содержится вредных веществ, однако такая фанера уязвима для влаги и годится разве что для отделки стен или потолка в жилых помещениях со стабильным уровнем влажности (к примеру, эта марка оптимальна для детской). В качестве основы для напольного покрытия в кухне лучше использовать ФК или даже ФКМ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
Я би не радив фанеру ФСФ - здоров‘я своє і дітей пошкодуйте.

ФКМ фанеру ще не зустрічав.

А де у Львові можна по нормальній ціні прикупити ФК ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де у Львові можна по нормальній ціні прикупити ФК ?

Я коли шукав, то вона і на "Новій лінії" була по 99грн за лист = 44грн/м. 10мм товщина.

Але потім мої майстри десь дістали по дорожчій на пару гривень ціні але вже порізану на квадрати і з доставкою - не питав де брали. На новій лінії теж є порізка і доставка, але то би забрало купу мого часу якого я не мав. Вроді то тернопільська була але можу плутати. Можна і на нашому фанерному заводі спитати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...

Тріщини заробили RS 88, вирівняли деякі місця тонколсойною стяжкою, вже й забув якою, здається сілтеком ф-50.

Паркет успішно змонтований. Дякую всім за поради :beer:

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...