Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выбор раздвижных дверей балкон

Smelyy

Рекомендовані повідомлення

wow4yk! PR-35 отличная система, не пожалеете. Просмотрите, чтоб в рельс установили вставки, и ролики обязательно были двойные металлические. Вообщем как придет товар, все проверяйте и сразу пишите. А лучше документируйте на фото и видео, так проще разобраться потом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просмотрите, чтоб в рельс установили вставки, и ролики обязательно были двойные металлические.

Перелік всіх комплектуючих в пропозиціях я бачив, і кожну позицію звіряв по каталогах - вставка в рельс 35-501 була, і ролик подвійний металевий 045-011 - 6 штук.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порахував Зенітовську розсувку на трьох направляючих з триплексом і ручками з ключиком - орієнтовно 5000 грн.

 

Я особисто більше спеціалізуюся по пластику, а також мій постачальник ТМ Корса пропонує Альтест (але він дорожчий), тому Зеніт рахував не особисто я, а мої колеги й колишні постачальники, яким я цілком довіряю в питаннях якості.

Детальну пропозицію візьму вже завтра й надішлю Вам.

Знаю що рахувався триплекс з двох трійок, підсилені ролики й стулки.

Вага 1 м кв. скла 4 мм приблизно 10 кг, триплексу 3*3*1 - приблизно 15 кг.

На жаль, детальну пропозицію мені так і не скинули...:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як з такими відходами поступають інші переробнки алюмінію ? замовник платить тільки за погонні метри чи за палки (6м) ? Якщо за палки , то чи віддать відходи замовнику ?

Комерційної таємниці відкривати не хочете ? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зазвичай, у ціну забивається відсоток відходу. Але, якщо це якась нестандартна позиція, рахується вартість кратна одній одиниці поставки (палці профілю, бухті ущільнювача, пачці якогось непоширеного елементу фурнітури і т.п.). За бажанням замовника, звичайно, віддається йому. Десь так.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Комерційної таємниці відкривати не хочете ? ;)

От вас разве можно, что то скрыть? Какие тайны?

wow4yk! Вы уже можете открывать производство окон.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Комплектуючі приїхали, зборка почалась. Змінено користувачем Валерий Валентинович
п 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже монтажники переживають щоб основа під алюмінієву розсувку була ідеальна. В принципі їх розумію, бо профіль трьохполозки не такий вже й жорсткий. Кажуть любі горбики в декілька мм під основою можуть вилізти в косяки в см на верху стулок. Ну основа в мене там зараз не ідеальна - на фото справа від труб

IMG_5401_S1.thumb.jpg.453a9ace6905e3bc244bb6a1487f379d.jpg

Планую багато стяжок довести до ладу, заодно і спробую відшліфувати площадку під розсувку.

 

Але питання наскільки критична і в яких межах допустимі нерівності основи під розсувку?

 

Але задався питанням, чи є зміст, для зменшення ймовірності перкосів рами-стулок, постелити під раму якусь тоненьку підкладку ,як під ламінат, про всяк випадок, типу вспіненого полістиролу в пару мм? Вроді мала б розподілити тиск щоб не получалось упору рами на ймовірні "вершинки".

 

А може є якийсь надійніший метод підготовки основи під розсувку?

Змінено користувачем Валерий Валентинович
Самоцитата
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алюминиевый профиль необходимо обязательно гидроизолировать от стяжки, бетона, стали. Можно положить в качестве гидроизоляционного материала - рубероид.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алюминиевый профиль необходимо обязательно гидроизолировать от стяжки, бетона, стали. Можно положить в качестве гидроизоляционного материала - рубероид.

 

А наскільки це критично ,якщо конструкція всередині приміщення і "чем чревато" якщо не гідроізолювати від стяжки ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже монтажники переживають щоб основа під алюмінієву розсувку була ідеальна.

У них, что нет опорных подкладок? Вытавляется рама по уровню, подкладки, расклинка, жестко крепится и все. Что то вас сильно запугали. Обычно вообще на черновую стяжку устанавливаем раздвижки.

wow4yk! Так вы же решили "утапливать" раму? Тогда вообще не понял сути вопроса...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У них, что нет опорных подкладок? Вытавляется рама по уровню, подкладки, расклинка, жестко крепится и все. Что то вас сильно запугали. Обычно вообще на черновую стяжку устанавливаем раздвижки.

wow4yk! Так вы же решили "утапливать" раму? Тогда вообще не понял сути вопроса...

 

Про підкладки нічого не згадували. Кажуть, розсувки ставлять прямо на покриття яке є - мені це також не дуже подобається. Імхо і рейнарсом працюють немало... Пугають, що якщо основа не ідеально рівна, то нижня трьохполозка може трохи деформуватись і відхилення найбільше можуть вилізти вгорі.

 

Якщо підкладки то з яким кроком ?

 

Топити буду, але є ймовірність що рельси всерівно будуть чуть вище, та й 100% гарантії що на раму ніхто ніколи не буде наступати ногами важко дати.

 

Граблі з "правильною" основою я вже мав :(

 

П.С. Надіюсь дожити до того часу, коли нарешті в Україні зявиться поняття сервісу, а не "подєлок" - в замовника є проблема-задача і виконавець її вирішує виконуючи комплекс необхідних робіт.

А то віконщикам готуй основу, а потім відкоси за ними доробляй, фасадчикам драбини-риштовки діставай, паркетчикам давай ідеально рівну стяжку, малярам ідеально рівну стіну... а про прибирання за собою взагалі промовчу...

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

П.С. Надіюсь дожити до того часу, коли нарешті в Україні зявиться поняття сервісу,

И я мечтаю дожить до этого времени, когда заказчик будет оплачивать все эти работы.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И я мечтаю дожить до этого времени, когда заказчик будет оплачивать все эти работы.:beer:

 

Кажу паркетчикам - прийдіть гляньте на стяжку, щоб оцінити рівень підготовки, і підготуйте якщо терба - це не наші проблеми, стяжка має бути ідеальна. Результат.

 

Кажу майстрам - давайте я вам буду доплачувати за закупку-доставку матералів, щоб я свій час не тратив - нехочуть нівкакую; В результаті ганяєш по місту за дурними шурупами, бо майстри "стоять".

 

Кажу електрикам - пора***те добре скільки проводу треба, щоб час на пошуки-закупки не тратити - рахували так, що два рази докуповував;

 

Кажу віконщикам - заробіть за собою зразу зовнішні відкоси, щоб лишній раз потім вікна не розпакечувати - ми такого не робим. В результаті відкоси ззовні не зароблені вже більше ніж півроку, як результат мокріють відкоси всередині після сильних дощів.

 

Преважно до питаннь про рівень оплат таких дод послуг навіть не доходило. Просто часто немає розуміння, що деякі замовники готові доплатити за сервіс, щоб немати "гловняка". Є інші сторони цього пиатння, але офтопити більше неохота.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Топити буду, але є ймовірність що рельси всерівно будуть чуть вище, та й 100% гарантії що на раму ніхто ніколи не буде наступати ногами важко дати.

Наступать можно и никаких проблем не должно возникнуть. Когда будет монтаж, проконтролируйте установку рамы. Думаю должно быть так:

- Доставка на объект

- Сборка рамы

- Изоляция рамы

- Позиционирование рамы в проеме

- Крепеж и герметизация

- Заливка раствором нижней части

Затем перерыв на время высыхания (2-3дня)

- Монтаж и регулировка створок.

 

И пользуйтесь на здоровье!:)

 

Самое главное все изначально обговорить с поставщиком. Не стоять с косой, над головой у монтажников. Принять работу и подписать акт.

В случае каких либо проблем, не подписывать акт до момента исправления или решения вопроса.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- Заливка раствором нижней части

А з цим пунктом можна "поподробней" ?

Це стандартнйи варіант "фіксації" низу рами ? "Садити на розчин" ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати о растворе

 

Пол из чего будет? Паркет? Плитка?

 

Де буде росувка вказав червоними лініями декількома постами вище.

 

Бачу нада намалювати зріз запланованих покриттів які будуть коло розсувки. Ша забацаєм...

 

П.С. ko&ko, Я тама(на іншому форумі) відчитався про новини "з передової", а коментів німа :(. Тутай дублювати ліньки, а за лінк получив "по шапці" від модера... :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де буде росувка вказав червоними лініями декількома постами вище.

 

Бачу нада намалювати зріз запланованих покриттів які будуть коло розсувки. Ша забацаєм...

 

Щось типу цього

Rozsuvka-osnova.jpg.35a9a5bed23dcdddf199e308bc887d41.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось типу цього

[ATTACH]211474[/ATTACH]

 

І які бутьу коментарі-поради, на що садити низ рами ?

 

Добавлено через 2 минуты

Затем перерыв на время высыхания (2-3дня)

- Монтаж и регулировка створок.

 

Монтажники збираються все зробити за один "присест" - і раму встановити і стулки. Дозволяти їм таке робити ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось типу цього

[ATTACH]211474[/ATTACH]

 

Я бы сделал вот так. Дозакажите алюминиевый профильный уголок 20х40х1.5мм. Зазор для паркета помоему около 10мм нужен, вот уголок эту всю красоту и перекроет.

Rozsuvka-osnova.jpg.619e6a53626ac4795befcf69b233be74.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І які бутьу коментарі-поради, на що садити низ рами ?

 

Гидроизолировать рубероидом и закрепить анкерами (на анкера потом заглушки белые поставить).

 

Монтажники збираються все зробити за один "присест" - і раму встановити і стулки. Дозволяти їм таке робити ?

 

Да. Главное чтобы все по уровню выставили (очень не просто ровно выставлять такие рамы).

 

А по поводу перерыва высыхания (2-3дня) - это Александр Иванович (ко&ко) уже очень сильно "умничает" ... :D :beer:

 

Да и еще не стойте над душой у монтажников - это плохая примета... (а то мы вас знаем - станете с видеокамерой и будете снимать это все на видео).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы сделал вот так. Дозакажите алюминиевый профильный уголок 20х40х1.5мм. Зазор для паркета помоему около 10мм нужен, вот уголок эту всю красоту и перекроет.

Кутники спробуєм вже підібрати коли діло дійде до покриття з обох боків.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
3-ох 6-тиметрових палок профілю на мої стулки може нехватити(по розрахункам в притик), бо торці профілів як правило прижїджають погнуті після доставки. Тому нада ще і 4-у палку замовити... і получається в мене, як замовника окрім розсувки , щей бонус - 5 метрова палка профілю стулок...

 

Зазвичай, у ціну забивається відсоток відходу. Але, якщо це якась нестандартна позиція, рахується вартість кратна одній одиниці поставки (палці профілю, бухті ущільнювача, пачці якогось непоширеного елементу фурнітури і т.п.). За бажанням замовника, звичайно, віддається йому. Десь так.

 

Ось маю тепер три куски (десь 5метрів в сумі) від додаткової палки профілю стулок :)

 

IMG_5455_S.thumb.jpg.93f44c2ca97e729543be36a9d70b76be.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось маю тепер три куски (десь 5метрів в сумі) від додаткової палки профілю стулок :)

 

Зачем они Вам? Ещё и так "любовно" обмотанные стрейч-плёнкой... Зачем хранить на балконе раму от велосипеда, палки без лыж, старый, советский, сломанный пылесос?

Честно, не понимаю этого плюшкинства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...