Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Конденсат на трубах з холодною водою

vint_il

Рекомендовані повідомлення

Роблю ремонт і щоб не стикнутися з попередньою проблемою конденсату на трубах цікавить слідуюче (вода з криниці):

 

1. Які потрібно труби прокладати на холодну воду щоб вони не "плакали", т то коли в трубі тече холодна вода, на поверхні виступає конденсат, як з цим можливо боротися?

 

2. Вода з криниці, труби мають йти під дерев"яною підлогою до ванної кімнати та кухні а там або по поверхні або забітоніровані в підлозі (як правильно буде?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікавить ще 2 питання

і чи потрібно (як шо труби будуть забітоніровані в пол) теж використовувати АрмаФлекс?

 

в мене від криниці до будинку йде 32га труба 6 метрів вставлена в каналізацінй трубу - тіпа зроблено пінал, щоб не давила земля безпосередньо на 32 трубу, з обох сторін я дири не бітонував, т то як шо подивитися в трубу - то видно криницю, в будинку невеличкий підвальчик (1,5*1,5 глибина 1,4), там стоїть насосна станція то труби до неї і вона сама - все в конденсаті :(

а як боротися з конденсатом в тому приміщенні???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а як боротися з конденсатом в тому приміщенні???

 

С конденсатом способов борьбы не много:

 

1. утепление

2. осушение воздуха

3. усиленная вентиляция

 

Вам подойдет 1-й способ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С конденсатом способов борьбы не много:

 

1. утепление

2. осушение воздуха

3. усиленная вентиляция

 

Вам подойдет 1-й способ

 

підвальне приміщення знаходиться під жилою кімнатою, так що там не атк уж і холодно

а от вентиляція... там взагалі відсутня (

мабуть прийдеться як раз то її і робити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підвальне приміщення знаходиться під жилою кімнатою, так що там не атк уж і холодно

а от вентиляція... там взагалі відсутня (

мабуть прийдеться як раз то її і робити

 

Главное - приток с улицы не делайте. А то зимой в -22 вместо конденсата на трубах можете получить лед из крана (тьфу-тьфу-тьфу)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і чи потрібно (як шо труби будуть забітоніровані в пол) теж використовувати АрмаФлекс?

Так. Тільки не стільки від конденсату а щоб Т вода була сталою і не було тепловтрат

 

 

в мене від криниці до будинку йде 32га труба 6 метрів вставлена в каналізацінй трубу - тіпа зроблено пінал, щоб не давила земля безпосередньо на 32 трубу, з обох сторін я дири не бітонував, т то як шо подивитися в трубу - то видно криницю, в будинку невеличкий підвальчик (1,5*1,5 глибина 1,4), там стоїть насосна станція то труби до неї і вона сама - все в конденсаті

а як боротися з конденсатом в тому приміщенні???

пенал можна було й не робити. Щоб зменшити кількість конденсату потрібно зменшити вологість у приміщенні. Думаю вона натягується з криниці протягом через отвори у пеналі - ізолюйте трубу і герметизуйте пенал.

 

З.І. Станція конденсату загалом-то не боїться

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главное - приток с улицы не делайте. А то зимой в -22 вместо конденсата на трубах можете получить лед из крана (тьфу-тьфу-тьфу)

 

от з вулиці і думав...

а куда я її виведу?

не в кімнату ж, весь запах буде йти в ню

 

Добавлено через 37 секунд

Так. Тільки не стільки від конденсату а щоб Т вода була сталою і не було тепловтрат

 

пенал можна було й не робити. Щоб зменшити кількість конденсату потрібно зменшити вологість у приміщенні. Думаю вона натягується з криниці протягом через отвори у пеналі - ізолюйте трубу і герметизуйте пенал.

 

З.І. Станція конденсату загалом-то не боїться

 

ясно дякую, спробую цей варіант теж

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...