Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фундамент - набір міцності 2 роки. Добре чи погано?

jokerV

Рекомендовані повідомлення

Я б не залишав фундамент на зиму...

Без повного навантаження його може "покрутити" силами морозного пучення...:(

Дивлячись які у вас грунти.

 

Ідеально - весною фундамент, восени - коробка )хоча б перший поверх і накрити панелями... і законсервувати на зиму...

 

Игорь, ну Вы же опытный застройщик, вот скажите, как углубленный на 2м в землю фундамент может покрутить? Да и нагрузка (к-во этажей) практически не зависит от того, вырвет фундамент или нет, поскольку сила пучения дает колоссальное давление. И направлено вверх только в случае обустройства фундамента ниже глубины промерзания

 

оф

 

С нетерпением жду продолжения отчета Вашей стройки :)

Змінено користувачем s_fly
оф
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если фундамент с цоколем, не утеплен на зиму, даже пусть он будет накрыт плитами перекрытия, то допустим в такой конструкции

 

1638294316_.thumb.jpg.12d4d1ba5caac77dfd74ff646253b00e.jpg

 

С внешней стороны (1), может и было бы все гут (при условии глубины 2 метра).

А с внутренней (2), грунт промерзнет и все равно появляться силы направленные Вверх!

В результате вместо того чтобы «выстояться», фундамент оказывается весной разрушенным, либо имеющим трещины в конструкциях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я розумію, цю проблему вирішують піщаною підсипкою під основу фундаменту, та підсипкою в здовж стін по всьому периметру (шириною 0,5м. (це ж скільки піску потрібно, кубів 60 :o)). Проте я ніде не знайшов інформацію, де б говорилось що навантаження будинку на фундамент допоможе проблемі. Скоріше, бачив купу фоток, де тріщини пішли вже при готовій коробці.

Ще прочитав: "Если же грунтовые воды залегают глубоко, то увлажнение верхних слоев грунта "верховодкой" возникнет только при таянии снега весной, когда температура воздуха не такая низкая, как зимой. При таких условиях пучение грунта не будет столь значительным." У мене грунтові води глибоко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да і по суті, якщо фундамент заглиблений на 2м, а глибина промерзання не більше 1,5м, то значить вода на глибині 2м не буде мерзнути, а отже не буде намагатись витягнути фундамент з землі. Це раз. Два: я ж не збираюсь вивозити землю в "середині" будинку, а значить до 1.5м грунт зимою буде з однаковою силою тиснути як на зовнішні, так і на внутрішні стінки фундаменту, а значить ці сили будуть взаємопогашуватись.

 

Чи я чогось не розумію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стоят по стране тысячи фундаментов уже десятилетия, проблемных из них по вышеуказанным причинам - десятки. Перемудривать с фундаментом не нужно. Вопрос - зачем? Для экономии нужен рабочий проект, договоренности со строителями по началу работ, договоренности с поставщиками (может, где-то разумно проплаченные материалы, хотя есть немалый риск быть кинутым), собственный сетевой график планирования работ, с недельным ефрейторским зазором. Иногда лучше оплатить одну-две лишние ходки, чем перекладку по стройплощадке и остатки материалов. Строить быстро, но без гонки и без остановок всегда экономнее.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...