Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фундамент - набір міцності 2 роки. Добре чи погано?

jokerV

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня шановні форумчани. Хотів порадитись ось по якому питанню:

Планую будуватись своїми силами, фінансів як завжди не вистачає, і ось став перед вибором, що краще: збирати гроші, і вже коли буде достатня кількість хоча б на ВСЮ коробку, почати будівництво, чи краще все таки будувати поступово?

 

Я думаю залити фундамент (приблизно 7,9*12,8 з підвалом по всьому периметру (бетон 53м.куб.)), і дати йому ДОСТАТНЬО часу набратись міцності, поки збираються гроші на решту будівництва (орієнтовно 2 роки). Плюс цієї ідеї - фундамент набирається міцності (хоча йому і кілька місяців би також вистачило) та обходить мені дешевше (ціни як не крути за 2 роки можуть змінитись, і не в меншу сторону).

 

Які мінуси та підводні камені можуть бути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваш фундамент наберет, в зависимости от температуры, 85-90 % за месяц, с полгода понабирает остальное, а затем будет просто разрушаться, если его не защитить от мороза, влаги и солнца. Проблем не будет, если укроете. Может, просто эти 15 килобаксов на депозит пристроить?:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бетон набирає марку за 28 діб. Потім звичайно також йде зміцнення, але не таке швидке і непрогнозоване. 2 роки то занадто, бо постане питання не лише набрання міцності, а й збереження від руйнування того що є.

Будувати поетапно - нормальна практика, але я б не радив робити більш ніж річну перерву між основними етапами. Тобто перший рік - фундмент, другий - коробка, третій - дах, а далі вже як виходить. Є навіть прислів’я "потрібно накрити і закрити".

У плані грошей плануйте так щоб кожен етап робився без перерв - це краще організаційно і відповідно фінансово.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

постане питання не лише набрання міцності, а й збереження від руйнування того що є.

 

От якраз за це і хвилююсь, тому і вирішив розпитати.

 

Может, просто эти 15 килобаксов на депозит пристроить?

 

Як варіант, правда це скоріше за все не покриє, а мінімізує збитки.

 

Поки що 2 голоси проти 2-х річної "витримки". Я і сам тепер схиляюсь до цього, але почекаємо ще коментарів ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки що 2 голоси проти 2-х річної "витримки". Я і сам тепер схиляюсь до цього, але почекаємо ще коментарів

Тут нема що чекати. Яким чином набирає міцність бетон Вам вже написали. Якщо фундамент стоятиме не захищеним він буде руйнуватися, причому, дуже швидко.

На ремонт такого фундаменту через 2 роки Ви витратите не малу суму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Я думаю залити фундамент (приблизно 7,9*12,8 з підвалом по всьому периметру (бетон 53м.куб.)), і дати йому ДОСТАТНЬО часу набратись міцності, поки збираються гроші на решту будівництва (орієнтовно 2 роки). Плюс цієї ідеї - фундамент набирається міцності (хоча йому і кілька місяців би також вистачило) та обходить мені дешевше (ціни як не крути за 2 роки можуть змінитись, і не в меншу сторону).

 

Які мінуси та підводні камені можуть бути?

 

исключительно мое имхо - если такие финансовые дела, не стоит строить такие фундаменты на 53 м3 :o

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня шановні форумчани. Хотів порадитись ось по якому питанню:

Планую будуватись своїми силами, фінансів як завжди не вистачає, і ось став перед вибором, що краще: збирати гроші, і вже коли буде достатня кількість хоча б на ВСЮ коробку, почати будівництво, чи краще все таки будувати поступово?

 

Я думаю залити фундамент (приблизно 7,9*12,8 з підвалом по всьому периметру (бетон 53м.куб.)), і дати йому ДОСТАТНЬО часу набратись міцності, поки збираються гроші на решту будівництва (орієнтовно 2 роки). Плюс цієї ідеї - фундамент набирається міцності (хоча йому і кілька місяців би також вистачило) та обходить мені дешевше (ціни як не крути за 2 роки можуть змінитись, і не в меншу сторону).

 

Які мінуси та підводні камені можуть бути?

 

У вас есть финансовые трудности и вы планируете ставить фундамент 8 на 13 метров?????? 53 куба бетона??????????? А не хотите ужаться немного до 7 на 9 и 30 кубов бетона - гляди коробку поставите в следующем году. ИМХО

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не хотите ужаться немного до 7 на 9 и 30 кубов бетона - гляди коробку поставите в следующем году. ИМХО

А если еще и без подвала, то можно и в этом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не представляю, что может произойти с бетоном за 2 года? Да ничего ему не будет!!! (если конечно делать как положено)

 

Но все таки я бы не рекомендовал сейчас делать фундамент по другим причинам:

1. Если подвал будет под всем домом, то он превратится в бассейн

2. За 2 года Вы можете что-то передумать, перепланировать и изменить. А если при этом уже залит фундамент, то сами понимаете.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если еще и без подвала, то можно и в этом.

 

+100% Я в этом году планировал сделать только цокольный этаж, однако вовремя отказался от этой идеи. В итоге цокольного этажа не будет, в то же время коробка мансандрного дома 9х9м. уже готова на 90%. Даст Бог - может еще и накрыться успею;).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не стоит строить такие фундаменты на 53 м3

 

А не хотите ужаться немного до 7 на 9

 

А если еще и без подвала, то можно и в этом.

 

Чому такі розміри? сам будинок 7,9*9,2+ гараж (над гаражем буде кімната) 6,7*3,6. В будинок на першому поверсі потрібно помістити вітальню, кухню, сан вузол, сходи - менше буде вже "хрущовка". Не хочеться дуже вже тіснитись, все таки будинок.

 

Чому не хочу відмовитись від цокольного поверху? Думав над чим, і вже майже погодився, економія була близько 20тис.грн (в основному на перекритті). Проте у мене ділянка маленька (8 соток), і без цокольного (де буде пральня, котел, майстерня, погріб) потрібно було б трошки збільшити розміри самого будинку, а це забере ще корисної площі на ділянці.

 

1. Если подвал будет под всем домом, то он превратится в бассейн

 

У мене низький рівень грунтових вод, вище 3-х метрів не видно :)

 

У вас есть финансовые трудности

не зовсім так. Я просто щойно виплатив за ділянку, лише тепер починаю збирати на будинок. Поставив собі ціль - 5 років щоб вселитись (розглядаю можливість з завершенням внутрішніх робіт 2-го поверху вже після заселення).

 

 

будувати поетапно - нормальна практика, але я б не радив робити більш ніж річну перерву між основними етапами

 

От якраз так і думав, лише вагався на рахунок фундаменту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене низький рівень грунтових вод, вище 3-х метрів не видно :)

 

Я имел ввиду наполнение дождевой водой :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я имел ввиду наполнение дождевой водой

так я б пісок не викидав би, лише коли коробку збирався б будувати :) (якраз через "басейн"). У мене земля буде слугувати опалубкою, до певного рівня звісно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так я б пісок не викидав би, лише коли коробку збирався б будувати :) (якраз через "басейн"). У мене земля буде слугувати опалубкою, до певного рівня звісно.

 

Я тоже себе так-же сделал и не могу сказать, что это правильное решение.

1) насколько узкую вы сможете сделать траншею? - перерасход бетона

2) неровные стены получились в полуподвале - нужно будет как-то выравнивать. Особенно сильно обвалилось после проливного дождя

 

Но то таке, далекое от темы топика))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви в ручну чи міксером заливали?

Траншею планую робити шириною 400мм, за 30см до поверхні розширити для облицювальної цегли. (має бути блок 375 + повітряний зазор (не вирішив скільки) + облицювальна цегла)

 

Не думаю що витрати на земляні роботи (вирити такий котлован це не дешево) + опалубка, перекриються витратами на перерозхід бетону. Хоча звісно, нерівності будуть, від цього нікуди...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви в ручну чи міксером заливали?

Траншею планую робити шириною 400мм, за 30см до поверхні розширити для облицювальної цегли. (має бути блок 375 + повітряний зазор (не вирішив скільки) + облицювальна цегла)

 

Вручную, но не думаю, что это важно.

Если получится 400мм будет замечательно. У меня 550 ))) Но у меня наклон участка большой - перепад 1500, поэтому в одном углу получилось до неприличия глубоко :)

 

Не думаю що витрати на земляні роботи (вирити такий котлован це не дешево) + опалубка, перекриються витратами на перерозхід бетону. Хоча звісно, нерівності будуть, від цього нікуди...

Совет. Чтобы неровностей было меньше нужно как можно быстрее выкопать фундамент и как можно быстрее его залить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Совет. Чтобы неровностей было меньше нужно как можно быстрее выкопать фундамент и как можно быстрее его залить

 

Якщо швидко залити (міксер) то і дощ не страшний, я тому і питаю.

 

Я ще вагаюсь на рахунок того яким способом заливати (у мене економія при ручній заливці 7000). Ще 1 аргумент на користь міксера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто наблюдение. Сегодня банки по гривневому депозиту надежно дают 23% годовых.Ж-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто наблюдение. Сегодня банки по гривневому депозиту надежно дают 23% годовых.

 

Більш менш стабільні банки трошки менше. Але частково їх (відсотки) "зїсть" інфляція. А якщо вкласти в матеріали (закласти фундамент, закупити блоків, закупити черепицю, арматуру, чи просто потрібні інструменти) - інфляція не їстиме, лише час :). Просто то всьо ще треба десь складати, інакше б всі забудовники так би робили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

закупити черепицю, арматуру

и получить новую головоломку типа как бы это все не сперли

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж і кажу.

ще треба десь складати

 

Всім дякую за обговорення, рішення прийняв, більше ніж на рік фундамент не лишатиму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж і кажу.

 

 

Всім дякую за обговорення, рішення прийняв, більше ніж на рік фундамент не лишатиму.

 

Я б не залишав фундамент на зиму...

Без повного навантаження його може "покрутити" силами морозного пучення...:(

Дивлячись які у вас грунти.

 

Ідеально - весною фундамент, восени - коробка )хоча б перший поверх і накрити панелями... і законсервувати на зиму...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б не залишав фундамент на зиму...

Без повного навантаження його може "покрутити" силами морозного пучення...:(

 

А хіба ці сили зможуть суттєво вплинути на фундамент, заглиблений в землю на 2м? Все таки 55кубів бетону це немала маса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хіба ці сили зможуть суттєво вплинути на фундамент, заглиблений в землю на 2м? Все таки 55кубів бетону це немала маса.

 

хочете спробувати?

Можливо вам пофартить... МОЖЛИВО............

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...