Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порекомендуйте схему септика

vasyas

Рекомендовані повідомлення

Геологія така:

 

- рослинний шар 0.1м

- пісок мілкий, жовтий, жовто-сірий, середньої щільності, малого ступеню водо- насичення. Потужність шару – 1,2-1,7 м; залягає до глибини 1,3-1,8 м.

- суглинок сірий, коричнево-сірий, твердий з прошарками напівтвердого, озалізнений, з прошарками піску та глини до 10%, з включенням жорстви та гравію 3-5%. Розповсюджений повсюдно, розкрита потужність шару – 3,7-4,3 м.

 

В будинку 4-и особи, постійне проживання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую.

 

Якщо я правильно зрозумів, то, виходячи зі схеми, нижня частина фільтраційного колодязя буде в суглинку.

 

Тоді, чи встигатиме суглинок вбирати потрібні об'єми стоків?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді, чи встигатиме суглинок вбирати потрібні об'єми стоків?

 

З другого колодязя прокладіть дренажну трубу, так щоб вона залягала у піску.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

З другого колодязя прокладіть дренажну трубу, так щоб вона залягала у піску.

 

Труба 100% відразу буде потрібна, чи з таким грунтом можна попробувати, може вистачить фільтраційного колодязя?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора!

"З дренажною трубою" чи без неЇ- питання в кількості викликів асенізатора на рік-взагалі не викликати не вийде,що без дренажної труби ,що з нею. В залежності від темпу життя мешканців Ви,спочатку,кілька років можете жити спокійно:),можливо рік-два й викачувати не прийдеться,а далі слідкуйте...Я думаю,що нормально зроблена дренажна труба,а точніше -траншея,не зашкодить.тим більше,що її вартість близько 150-200грн за м.п.(робота+матеріали)...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всі саморобні септики, це продовженний строк простої вигрібної ями. Пан Аргіліт, я думаю, такої ж думки.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Пан Аргіліт" притримується думки,що септиків,а тим більше вигрібних ям, не буває вічних,як і вічних двигунів...Яка б не була їх схема,хто б їх не будував(саморобні-це коли будуєш сам),та навіть якщо їх будує фірма під патронатом чи по рекомендації ООН чи ОБСЄ-всерівно їх потрібно обслуговувати.Чи то відкачувати,чи засипати-заливати якісь регенти,чи засипати і відкачувати...Так само немає "універсальних" септиків-щоб однозначно підходили для кожного і для всіх грунтів:beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось не погана схемка

[ATTACH]220709[/ATTACH]

 

якщо автор не проти, відразу тут й запитаю: а для чого на цій схемі септика обидва верхніх кільця меншого діаметру? це конструктивна необхідність чи економія місця на ділянці?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо автор не проти, відразу тут й запитаю: а для чого на цій схемі септика обидва верхніх кільця меншого діаметру? це конструктивна необхідність чи економія місця на ділянці?

 

Навпаки, доречне питання )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут й запитаю:

 

Не треба сприймати все як намальовано. Це малюнок для менших фін/затрат. Я розумію питання, Ваша труба буде входити у верхнє кільце, тоді треба кільця одного диаметру, це не категорично.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо автор не проти, відразу тут й запитаю: а для чого на цій схемі септика обидва верхніх кільця меншого діаметру? це конструктивна необхідність чи економія місця на ділянці?

 

Навпаки, доречне питання )

 

Наскільки я вивчав це питання, верхнє кільце роблять меншого діаметра в тому числі для того, щоб ширші кільця засипати зверху шаром грунту.

Таким чином проводиться утеплення, щоб бактеріі не "замерзали"...;)

Ну і посадити щось можна...

 

Добавлено через 6 минут

Геологія така:

 

- рослинний шар 0.1м

- пісок мілкий, жовтий, жовто-сірий, середньої щільності, малого ступеню водо- насичення. Потужність шару – 1,2-1,7 м; залягає до глибини 1,3-1,8 м.

- суглинок сірий, коричнево-сірий, твердий з прошарками напівтвердого, озалізнений, з прошарками піску та глини до 10%, з включенням жорстви та гравію 3-5%. Розповсюджений повсюдно, розкрита потужність шару – 3,7-4,3 м.

 

В будинку 4-и особи, постійне проживання.

 

Якщо вистачить натхнення, почитайте тут - www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=21751&page=133

 

Там серед іншого знайдете і здатність різних грунтів до "всмоктування", на базі цих даних в залежності від кількості стоків (проживаючих) і розраховують власне діаметр дренажного кільця...

До речі, малюнок, який викладав naupv, теж був "опрацьований"...;)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...