Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

У нас всегда загон! Где-то что-то чихнет и понеслась...нет веры у народа. Только в бакс))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в ПОВах наливают по 27,05 нигде очереди нет. Видел мужика, бегавшего возле обменника с выпученными глазами, мол хотел сдать $200 - говорят что гривны нет.

В банках продают по разным курсам, видел продажу 27,04 и 27,15 и 27,20...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас 5 коп. 26,85-26,98

За старою доброю традицією запитаю: Це вже загін оленів? ;)

 

ага , утренний , в обед разворот и вечером загон в обратную сторону .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага , утренний , в обед разворот и вечером загон в обратную сторону .

 

Бідні олені так і кеди стерти можна.:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бідні олені так і кеди стерти можна.:lol:

 

так і стирають бідні, а потім "жалуються (сурж.)"що прогадали купили дорожче ніж сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

a18ba1e92c367a2ec9b9976b80ff2d58.jpg

 

Ціни на пшеницю наш головний експорт.

Інші статті експорту дякуючи майдану ( інші можуть думати по іншому це не принципово ) машинобудування, станкобудування, сталь ми фактично втратили.

 

Валюти брати немає де .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

алюти брати немає де .

еще какое то время булут давать траншы и те, у кого есть валютная заначка будут нести валюту в обменники, дабы получить гривны для оплаты за отопление

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

еще какое то время булут давать траншы и те, у кого есть валютная заначка будут нести валюту в обменники, дабы получить гривны для оплаты за отопление

 

 

покажи этих идиотов которые будут валютную заначку сдавать чтоб коммуналку оплатить?-)))?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

news.finance.ua/ua/news/-/397195/skorochennya-valyutnoyi-vyruchky-eksporteriv-poznachytsya-na-kursi-gryvni-grojsman

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зазначає, що скорочення надходжень валютної виручки в країну відіб’ється на курсі гривні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

покажи этих идиотов которые будут валютную заначку сдавать чтоб коммуналку оплатить?-)))?

Я один з таких.

Валютну виручку трачу на комуналку, податки, їжу, одяг.

Мабуть я також ідіот і не розумію як класно борги накопичувати.:o

Мова ж йшла не про останній долар. А про взагалі валютну заначку-заощадження.

Зберегти

Зберегти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціни на пшеницю наш головний експорт.

 

Все ж більшість прогнозів про те, що в 2016 було "дно" по wheat price (співпало кілька факторів, у тому числі прекрасний врожай майже по всьому світу, що стається вкрай рідко), і найближчі 5 років ціна буде поволі зростати (в принципі, що зараз і відбувається).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повод побегать. Банки связанные с РФ прижмут...там и так только сепаратисты обслуживаются (хотя очень много тогда сепаров в стране). Может им так и надо))

Курс вверх или в низ? куда ломиться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Курс вверх или в низ? куда ломиться?

 

Вы вправду думаете, что кто-то здесь реально владеет этой информацией? :)

 

Долгосрочно - точно вверх. Краткосрочно - скорее всего, тоже вверх. Среднесрочно (до конца лета) - вероятно, немного вниз.

 

Это если без неожиданностей и форс-мажоров.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Ціни на пшеницю наш головний експорт.

А если так то трагедии не видно.

pshenicajp_1911141_25524489.jpg

Торговый баланс пока положительный, резервы пока растут, инвестиции пока идут, всякие гранты подарки от ЕС и США идут. Транш на днях должен зайти.

Так что пока нет поводов переживать, как оно дальше будет если экспорт стали от блокады рухнет, если рухнет конечно будем посмотреть.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я один з таких.

Валютну виручку трачу на комуналку, податки, їжу, одяг.

Мабуть я також ідіот і не розумію як класно борги накопичувати.:o

Мова ж йшла не про останній долар. А про взагалі валютну заначку-заощадження.

Зберегти

Зберегти

 

виручку-)тоді зрозуміло-) :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если так то трагедии не видно.

 

вчера проверил эту "цены падают", оказалось в 2016 были самые низкие цены на пшеницу в мире за 10 лет.

 

думаю это мировой заговор против Украины.

 

но у меня есть заклинание, снимающее это проклятие.

если самая дешевая цена в прошлом году была за целые 10 лет, то цена пойдет вверх ))

вниз ей идти уже как бы и некуда.

пережили самую низкую цену в 2016 - переживем и следующие.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У 2017 році Україна розраховує отримати близько п’яти мільярдів доларів від Міжнародного валютного фонду.

 

У Національному банку стверджують, що без траншів на цю суму утримати гривню від девальвації буде неможливо.

 

Таку заяву зробив заступник голови НБУ Олег Чурій.

 

У МВФ наполягають на проведенні пенсійної реформи в Україні

 

“Я б сказав, що без підтримки Міжнародного валютного фонду у нас дуже мало шансів утримати курс гривні, – заявив Олег Чурій. Кошти необхідні для запобігання фінансовій катастрофі і проведення вкрай необхідних структурних реформ.

 

“У цьому році ми плануємо отримати від МВФ близько 5 мільярдів доларів, виплати для МВФ в 2017 році складуть десь 800 мільйонів доларів – це основна сума. І приблизно десь 200 мільйонів доларів – це відсотки, – пояснив Чурій.

 

Банкір нагадав, що в найближчі три роки країні належить виплатити досить великі суми за зовнішніми боргами: “Це десь приблизно 12,5 мільярдів доларів. Якщо брати чисто математично, то без подальшого отримання кредитів від МВФ ми не зможемо виконати ці зобов’язання. Тобто ми перейдемо в дефолт, це потрібно розуміти всім”.

 

Питання виділення траншу Україні в розмірі 1 млрд доларів МВФ розгляне 20 березня.

news.finance.ua/ua/news/-/396886/u-nbu-povidomyly-skilky-potribno-ukrayini-vid-mvf-shhob-utrymaty-kurs-gryvni

 

Добавлено через 1 минуту

Перший квартал 2017 року майже скінчився. Нагадайте будь-ласка скільки з 5 млрд уряд уже отримав ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто ми перейдемо в дефолт, це потрібно розуміти всім”.

Про северный поток писал, про пшеницу писал(только раньше это было как у Украины нет денег на посевную), про дефолт писал ну и осталось только написать шо нам газу не хватит перезимовать и мы замерзнем

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про северный поток писал, про пшеницу писал(только раньше это было как у Украины нет денег на посевную), про дефолт писал ну и осталось только написать шо нам газу не хватит перезимовать и мы замерзнем

 

Всі претензії до

заступник голови НБУ Олег Чурій.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про северный поток писал, про пшеницу писал(только раньше это было как у Украины нет денег на посевную), про дефолт писал ну и осталось только написать шо нам газу не хватит перезимовать и мы замерзнем

 

если все его предсказания не сбываются, то это просто фантастический человек.

 

и поржать можно и наоборот сделать )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя версія, чому гривня відносно стабільна.

 

В банках, которые были выведены с рынка за последние два с половиной года, пропало 111 млрд гривен.

 

Эта сумма состоит из средств компаний, а также крупных депозитов физических лиц, которые не гарантировались государством (сверх 200 тыс. гривен), сообщила глава НБУ Валерия Гонтарева.

 

"По нашим подсчетам, потенциальные потери клиентов банков, которые были выведены с рынка, составляют 111 млрд грн, из них 59 млрд грн – это потери по не гарантированным вкладам Фондом гарантирования, еще 52 млрд грн потеряли субъекты хозяйствования", - сказала она.

 

Напомним, что с начала 2014 года НБУ закрыл около 70 банков, в том числе такие большие, как "Дельта", "Надра", VAB банк, Брокбизнесбанк.

lb.ua/economics/2016/06/24/338605_obankrotivshihsya_bankah_propalo_111.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя версія, чому гривня відносно стабільна.

 

В банках, которые были выведены с рынка за последние два с половиной года, пропало 111 млрд гривен.

 

Эта сумма состоит из средств компаний, а также крупных депозитов физических лиц, которые не гарантировались государством (сверх 200 тыс. гривен), сообщила глава НБУ Валерия Гонтарева.

 

"По нашим подсчетам, потенциальные потери клиентов банков, которые были выведены с рынка, составляют 111 млрд грн, из них 59 млрд грн – это потери по не гарантированным вкладам Фондом гарантирования, еще 52 млрд грн потеряли субъекты хозяйствования", - сказала она.

 

Напомним, что с начала 2014 года НБУ закрыл около 70 банков, в том числе такие большие, как "Дельта", "Надра", VAB банк, Брокбизнесбанк.

lb.ua/economics/2016/06/24/338605_obankrotivshihsya_bankah_propalo_111.html

Не сміши людей. Звідки в тебе "твої" версії?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю что фермеры достали заначки в долларах, что произвело небольшое укрепление гривны но это не надолго...

 

До кінця року думаю буде 35 грн за дол

Якщо не станеться чуда. Банків щоб банкротить і таким чином стерилізувати грошову масу уже не залишилось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До кінця року думаю буде 35 грн за дол

Десь я це вже чув. Мабуть там же де рубль по 100.

Банків щоб банкротить і таким чином стерилізувати грошову масу уже не залишилось.

Та ну. Сбербанк, ВТБ та інші. Ще є кого банкротити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Банків щоб банкротить і таким чином стерилізувати грошову масу уже не залишилось.

Точно.

xw_1383396.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH змінив заголовок на Курс гривни - перспективы
  • FLASH зробив темі важливою

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...