Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Привод відкатних воріт-дурять нашого брата чи ні?

sah79

Рекомендовані повідомлення

Шановні гуру воротних дел,хто в курсі, проконсультуйте будь ласка:майструю саморобний привод і не можу зрозуміти де виробники беруть такі зусилля -наприклад при потужності мотора 170 ват і обертах на шестерні 30-40 об/хв пишуть зусилля 300 ньютон.Або вони заміряють його не на валу(а де тоді) або примінено супер-нано техноогії:).

Щоб Ви не подумали що я морозю фігню,поясню: я маю діло з всякими редукторами досить давно,доволі добре розумію і вати і ньютони але зрозуміти не можу.

Наведу два приклади де теорія вяжеться з практикою :італійський моторедуктор,справді високо-технологічний(начинка на порядок якісніша за ту що я бачив в воротних) червячного типу,в маслі,при потужності мотора в 180 ват і обертах на виході 3 об/хв-має зусилля ледь 200 Н.Якщо ж оберти будуть 30 на хвилину то буде біля 20 Н.

Ще в внутривальних (ролетних)приводах при 660 ватах 300Н і 9 об/хв -також вяжеться.

А в воротних ну ніяк не вяжиться "или я чего-то не понимаю"

В загальному питання до тих має досвід і розуміється на справі ,а не тупо ставить те "що німці прислали":).Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может, там указано предельная нагрузка?

типа прочность шестеренок-червяков ограничена...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы, похоже, путаете тяговое усилие, которое в Ньютонах, и вращающий момент на выходном валу, который в ньютон-метрах.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может, там указано предельная нагрузка?

типа прочность шестеренок-червяков ограничена...

 

Навряд чи виробник давав би такі дані.

 

Добавлено через 7 минут

вы, похоже, путаете тяговое усилие, которое в Ньютонах, и вращающий момент на выходном валу, который в ньютон-метрах.

Мабуть так і є.Дякую.Не звернув увагу на ключове слово "тягове".Тобто такий привод штовхає(або тягне) ворота з зусиллям біля 30 кг.Тоді все сходиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Шановні гуру воротних дел,хто в курсі, проконсультуйте будь ласка:майструю саморобний привод і не можу зрозуміти де виробники беруть такі зусилля -наприклад при потужності мотора 170 ват і обертах на шестерні 30-40 об/хв пишуть зусилля 300 ньютон.Або вони заміряють його не на валу(а де тоді) або примінено супер-нано техноогії:).

Щоб Ви не подумали що я морозю фігню,поясню: я маю діло з всякими редукторами досить давно,доволі добре розумію і вати і ньютони але зрозуміти не можу.

Наведу два приклади де теорія вяжеться з практикою :італійський моторедуктор,справді високо-технологічний(начинка на порядок якісніша за ту що я бачив в воротних) червячного типу,в маслі,при потужності мотора в 180 ват і обертах на виході 3 об/хв-має зусилля ледь 200 Н.Якщо ж оберти будуть 30 на хвилину то буде біля 20 Н.

Ще в внутривальних (ролетних)приводах при 660 ватах 300Н і 9 об/хв -також вяжеться.

А в воротних ну ніяк не вяжиться "или я чего-то не понимаю"

В загальному питання до тих має досвід і розуміється на справі ,а не тупо ставить те "що німці прислали":).Буду дуже вдячний.

 

Что то ВЫ не правильно посчитали. Тяговое усилие привода 300 Н вполне реально - это грубо говоря давление в 30 кг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...