Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

барахлит прессостат дымоудаления в Beretta

олег20111975

Рекомендовані повідомлення

Попался такой котел с такой самой проблемой. Поменял на датчик давления sit. Все заработало. Правда на два дня. В процессе ряда экспериментов датчик давления был установлен вертикально. Уже 2 месяца котел работает без ошибок.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

Доброго дня!

Просвітіть будьласка з такого питання: Довго не запалюється газ в теплообміннику після пуску води з крану ГВП. Іноді може взагалі стати в режим аварії. Нещодавно майстер робив профілактику і сказав, що треба міняти пресостат. На той час у нього із собою не було пресостату на мою модель котла. В моєму котлі стоїть такий: 605.99304 100/72 Pа 1(0,5)/250 QSSACJ Cod.62818195. Майстер сказав, що виробник зараз такі пресостати не ставить, тому мені треба купувати пресостат з тиском 65/55. Котел у мене Beretta Ciao 24 turbo. Тепер у мене таке питання: дійсно можна ставити пресостат з меншими значеннями (65/55)? Чи купувати виключно такий як стоїть у мене в котлі?

1526028441_100_72_P_Beretta_Ciao_24_001.thumb.jpg.b53cdff95a930624aafb8a0a2f673dd5.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Просвітіть будьласка з такого питання: Довго не запалюється газ в теплообміннику після пуску води з крану ГВП. Іноді може взагалі стати в режим аварії. Нещодавно майстер робив профілактику і сказав, що треба міняти пресостат. На той час у нього із собою не було пресостату на мою модель котла. В моєму котлі стоїть такий: 605.99304 100/72 Pа 1(0,5)/250 QSSACJ Cod.62818195. Майстер сказав, що виробник зараз такі пресостати не ставить, тому мені треба купувати пресостат з тиском 65/55. Котел у мене Beretta Ciao 24 turbo. Тепер у мене таке питання: дійсно можна ставити пресостат з меншими значеннями (65/55)? Чи купувати виключно такий як стоїть у мене в котлі?

 

Приблизительный алгоритм включение на ГВС в Чао:

Датчик протока (открыли кран водоразбора) - Реле давления внутри контура отопления (индикатор на панели) - вентилятор (запуск вытяжки) - пресостат (проверка тяги в камере сгорания) - розжиг. После запуска вентилятора (и при его остановке), отчётливо слышен щелчёк пресостата. Косвенно, по этому алгоритму можете определить на какой ступени проявляется проблема. При неисправности датчика температуры воды по ГВС, индикатор на передней панели мигает жёлтым цветом. Бывает когда этот датчик начинает "дурить", и температура ГВС "гуляет" (котёл часто выключается при открытом кране).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приблизительный алгоритм включение на ГВС в Чао:...

Красно Вам дякую... з алгоритмом роботи я знайомий. Проблема схоже всеж таки в пресостаті, бо варто трошки потягнути за кришку камери згоряння, щоб туди зайшло повітря, то миттєво спрацьовує пресостат і дає команду на розпал і котел запалюється і працює справно. Тобто проблема в пресостаті (найімовірніше ) ІМХО.

Мене цікавить чи можна ставити пресостат з меншими значеннями тиску (65/55)??? Бо в моєму стоїть пресостат 100/72 Ра

З повагою, Ігор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красно Вам дякую... з алгоритмом роботи я знайомий. Проблема схоже всеж таки в пресостаті, бо варто трошки потягнути за кришку камери згоряння, щоб туди зайшло повітря, то миттєво спрацьовує пресостат і дає команду на розпал і котел запалюється і працює справно. Тобто проблема в пресостаті (найімовірніше ) ІМХО.

Мене цікавить чи можна ставити пресостат з меншими значеннями тиску (65/55)??? Бо в моєму стоїть пресостат 100/72 Ра

З повагою, Ігор

Может вентилятор не создаёт нужного разряжения в камере сгорания? Или что то мешает в дымоходе?

Можно дифманометром замерять разряжение в камере при работе вентилятора, и после сделать окончательный вывод - кто виноват.

PS: могу дать на пробу новый от такого же котла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...могу дать на пробу новый от такого же котла.

Дякую за пропозицію, але не треба.

Річ в тім, що все вимірялося і замірялося, все в нормі окрім пресостата. Висновок однозначний, що його треба міняти.

В мене тільки одне питання: чи можна замість пресостата 100/72 Ра поставити 65/55 Ра ???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за пропозицію, але не треба.

Річ в тім, що все вимірялося і замірялося, все в нормі окрім пресостата. Висновок однозначний, що його треба міняти.

В мене тільки одне питання: чи можна замість пресостата 100/72 Ра поставити 65/55 Ра ???

То что работать будет, это однозначно. А вот можно ли, я не знаю, два мастера (ваш и SON) утверждают что можно. Если есть желание можете проконсультироваться в сервисном отделе представительства Береты в Киеве.

 

PS: может кому будет интересно видео по теме (во многих моделях предусмотрен регулировочный винт)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Доброго дня!

Минуло майже два місяці відтоді як я питав про можливість поставити пресостат з меншими значеннями (65/55) замість 100/72 Pа.

Якщо комусь цікаво, то скажу, що я купив і поставив 67/57 Pа.

Поки що працює справно.

Ставив ось такий...

IMG_20170619_095927_HDR.thumb.jpg.73167033b8136c36c275795090fb0a23.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...