Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

захист під час зварювальних робіт

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Хто якими засобами захисту користується під час зварювальних робіт (маска, рукавиці, ерспіратор і т.д.). Користувався в знайомого звичайною маскою - все-рівно очі втомлюються.

В іншого брав італійський щток з регулюванням сили затемнення - штука суперова, але і ціна порядка 250 євро...

 

Хто що може порадити. Так як будівництво в розпалі і на весну треба буде багато що варити .... а зір і здоровя загалом садини не хочу..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто якими засобами захисту користується під час зварювальних робіт (маска, рукавиці, ерспіратор і т.д.). Користувався в знайомого звичайною маскою - все-рівно очі втомлюються.

В іншого брав італійський щток з регулюванням сили затемнення - штука суперова, але і ціна порядка 250 євро...

 

Хто що може порадити. Так як будівництво в розпалі і на весну треба буде багато що варити .... а зір і здоровя загалом садини не хочу..

 

Я купил в магазине "сварка" - самую дешевую маску. напряжения для глаз не чуствовал - правда варил инвертором около 1-2 часов 3мм электродом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це де ж в Тернополі такі щитки є ? ;) Я би не купив. Як кажуть - "зачем платить больше ?" Використовую звичайний пластмасовий щиток, скло C-4 під 3 мм електрод. Нормально - не жаліюсь, правда може із-за привички, свого часу напрактикувався на напіватоматі. До речі бачив щиток якийсь антибликовий із зміною затемнення - після відводу електрода і погашення дуги, сам затемняється, а потім прояснюється... Нічого так штука. Може це і він, про якого пишете. Але я рахую, що задорого...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відразу хочу поставити Вас до відома - я не професіонал, тому можливо в чомусь помиляюсь (знаючі поправлять).

будівництво в розпалі і на весну треба буде багато що варити
Заощадите "купу грошей" - перевірено особисто.

зір і здоровя загалом садини не хочу..

Саме через це вартість зварних робіт - "купа грошей".

все-рівно очі втомлюються.

Чим Ви їх не захищайте всеодно втомлюватися вони будуть, різниця лише в тому більше чи менше. Купіть маску такого зразку126_.jpg.5b661c0996394177a3213b574466537c.jpg - вільні обидві руки.

Маю поганий зір, тому близько придивляюсь і з фото видно як спалив скло, щоб час від часу не купувати нове (темне), раджу відразу ж нарізати простого скла, яке вкладати поверх темного - то буде дешевше, а ті "блатні" щитки насправді класна штука, але як для любителя дорогувато.

(маска, рукавиці, ерспіратор і т.д.).

Респіратор ІМХО буде зайвий, потрібна добра вентиляція, а ще краще працювати на свіжому повітрі.

Рукавиці мусять бути грубі, але щоб не тисли (рука щвидко втомлюється).

Ви не згадували про одяг, про нього також не слід забувати. Він має бути з грубої тканини, як курточка так і штани.

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Yurecl в Епіцентрі - особисто дивився і тримав в руках ;)

vladivik - дякую за цінні поради

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Yurecl в Епіцентрі - особисто дивився і тримав в руках ;)

vladivik - дякую за цінні поради

 

Заходьте ще.:beer:

З новим роком !!! :drinks::drinks::drinks:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всетаки радивби як для початківця і з перспективою в майбутнє придбати щось з фільтром авто- затемнення ,реагування на дугу зварюваня, менше будете хапати зайчиків при розпочинані зварюваня.Сам взяв дві маски з фільтрами, в одної діапазон з 5 до13 в іншої з 9 до 13+повітряна фільтрація.Останю використовуємо восновному при зварювані оценкованого металу,іншу використовуємо в штатному режимі прачі.Що можу сказати за маску так це, що :-робить від сонячної батареї. -диапазон 5-13 але є і інші. -авто-ручна адаптація фільтра затемнення, що до ваших очей та місця(приміщеня чи назовні) та часу (день-ніч) зварювальних робіт,що дає можливість особисто виставити під зір фільтер.Але є і танші що працюйуть в авто режимі. Ну до цего обовязково рукавиці як писали вище, якщо брати профісіональніше то можна ще спец крем на руки перед рукавичками.Спец обув з закритою халявой та одяг.ГАРНИХ ПОЧЕНАНЬ В ЗВАРЮВАЛЬНІЙ СПРАВІ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маску с фильтром "хамелеон" можно купить от 350грн. и выше. И китайская будет не хуже любой другой.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...