Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шукаю другу половинку

Nobel

Закрыть тему?  

70 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

що пацаны - тормоза

 

в кожного свої розваги...

 

зате ми можемо з компанією на 3-4 дні погнати на рибалки...а минулого року були на заготівлі білих грибів...жили в лісі...3 екіпажі...шашлик, багаття...природа...

потім покатушки на квадроциклах по таких "місцевостях диких", що аж дух захоплювало...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ті, які не тусувались і в підлітковому віці.

Тобто є й такі.. вірно? Чому ж відразу говорити про те, що з 20-річною не вистачить здоров"я тусуватить по клубах? Вибирайте ту, що не "тусить"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в кожного свої розваги...

 

зате ми можемо з компанією на 3-4 дні погнати на рибалки...а минулого року були на заготівлі білих грибів...жили в лісі...3 екіпажі...шашлик, багаття...природа...

потім покатушки на квадроциклах по таких "місцевостях диких", що аж дух захоплювало...

Тю, а разве жена таком отдыху помеха?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в кожного свої розваги...

 

зате ми можемо з компанією на 3-4 дні погнати на рибалки...а минулого року були на заготівлі білих грибів...жили в лісі...3 екіпажі...шашлик, багаття...природа...

потім покатушки на квадроциклах по таких "місцевостях диких", що аж дух захоплювало...

был уже анехдот такой тут, да?

 

— Ну позвали мы с другом как-то к себе девушку, выпили - потрахались, ещё выпили - опять потрахались.

— Бедная девушка.

— Какая девушка?

— Ну которую вы позвали!

— Ааа.... да она не пришла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не припинять...по статистиці клубів...дівчат там на відсотків 30 більше ніж хлопців...це про щось говорить?

 

Говорить. А саме, говорить про те, що:

- в Україні жінок більше, ніж чоловіків

- Самотні дівчата шукають собі пару навіть у клубах, беручі із собою подругу (бо приходити поодинці - це ризиковано)

- з відчаю вони вже згодні навіть на тих чоловіків, які там постійно тусуються, бо ті чоловіки на них хоч якось реагують, а не мріють про рейсмуси

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та, різниця в два роки не критична. Мені цікаво стало, чому 30-річна???

 

Так склалося історично. Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20-річною

 

1. ще навчається...

2 не маю я часу їздити за нею і забирати з пар та тусовок студенських...знаю я ці "студенські тусовки"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зате ми можемо з компанією на 3-4 дні погнати на рибалки..

Ми з дружиною минулого літа 3 дні були на рибалці за 200 км від Києва. Палатка, човен мотор..

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тю, а разве жена таком отдыху помеха?

 

щось я мало таких зустрічав, які полюбляють дику романтику...принаймні ті, що зі мною їздили, або холостяки, або дружин залишали дома

 

Добавлено через 30 секунд

Ми з дружиною

 

це скоріше виняток, ніж закономірність

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в кожного свої розваги...

 

зате ми можемо з компанією на 3-4 дні погнати на рибалки...а минулого року були на заготівлі білих грибів...жили в лісі...3 екіпажі...шашлик, багаття...природа...

потім покатушки на квадроциклах по таких "місцевостях диких", що аж дух захоплювало...

 

блин, ну пушистый зверёк, это не "жили в лиси... 3 экипажи" - это отдых с друзьями :beer:

хм. задумался, Нобель, а с ориентацией точно всё в порядке??? :o (только без обид)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щось я мало таких зустрічав, які полюбляють дику романтику...принаймні ті, що зі мною їздили, або холостяки, або дружин залишали дома

 

Добавлено через 30 секунд

 

 

це скоріше виняток, ніж закономірність

Жінка на рибалці - не до добра! На грибах теж.

З дружиною в ресторан треба ходити-то їх стихія. А ще, по хутро:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто взик я витрачати кошти в своє задоволення...

 

так, купити рушницю...потратити кошти на поїздку хз куди...це можна...а от витратити 100грн на якісь тістечка - це вже проблемніше...

 

ну такий в мене характер...тут нічого не поміняєш...то прошивка з закритим кодом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та все добре...

уфф, аж отлеглО :beer::beer::beer: Тогда ещё не всё потеряно, сегодня первый день весны - срочно звонить крузаку - вечером у вас свидание :wink::beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вечером у вас свидание

 

будете сміятися...в 23,40 поїздка по товар...до 20,00 на роботі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жінка на рибалці - не до добра! На грибах теж.

 

Та чогоЖ? Взяли дружину на охоту. Поставили дичину заганяти. Вилазить та жінка з кущів, вся в рип"яхах та в будяках!!! Зато романтика!:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага...була в нас колись ситуація...була дівчина одна з нами...так хто зацепить гачок і снасті десь за траву/корчі...так вона плавали відчіпала...бо нам було ліньки в воду лісти ...і всі були задоволені
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто взик я витрачати кошти в своє задоволення...

Блин, Нобель не морочьте девушке мОзги. Не влюбились Вы в нее.

На данный момент слишком Вы зациклены на материальном и на своих собственных интересах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будете сміятися...в 23,40 поїздка по товар...до 20,00 на роботі

е-маё! нормальному бы мужику с домом и кроватью окно в пятницу вечером в ТРИ часа!!! )))))))) ыы

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

будете сміятися...в 23,40 поїздка по товар...до 20,00 на роботі

 

Так у Вас целых 3,5 часа свободных есть!

 

просто взик я витрачати кошти в своє задоволення...

так, купити рушницю...потратити кошти на поїздку хз куди...це можна...а от витратити 100грн на якісь тістечка - це вже проблемніше...

ну такий в мене характер...тут нічого не поміняєш...то прошивка з закритим кодом

 

А Вы воспринимайте это как инвестицию - сначала Вы ее пироженками будете кормить, а потом она Вас до конца жизни :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та чогоЖ? Взяли дружину на охоту. Поставили дичину заганяти. Вилазить та жінка з кущів, вся в рип"яхах та в будяках!!! Зато романтика!:D

У Вас, якесь цікаве розуміння романтики зараз. Рип"яхи, дичина....

Ану ловіть свого мужа сьогодні, та помучте добре, завтра полекшає... стане на місце душа:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сначала Вы ее пироженками будете кормить, а потом она Вас до конца жизни

 

а....ну так це інша справа..

Так у Вас целых 3,5 часа свободных есть!

 

та поки ще повечеряти...поки по місту переїхатися...поки в промзону...поки за напарниками...неа, то часу буде мало

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас, якесь цікаве розуміння романтики зараз. Рип"яхи, дичина....

Ану ловіть свого мужа сьогодні, та помучте добре, завтра полекшає... стане на місце душа:D

 

Та у мене душа моя на місці! :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...