Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як зашити гіпсокартоном мансардну стелю?

Нестроитель

Рекомендовані повідомлення

Хочу обшити мансардне приміщення (стелю), але не попадалось на очі нічого подібного. Екслюзивного нічого в мене немає, але не знаю, як зробити підвісний каркас на жолобах(яндовах, чи якось так називають). Саме питання як кріпити і з"єднувати УД-27 на з"єднанні двох скатів. Матеріал вже куплений : УД27, СД60, підвіси, кутові з"єднання, лодочки, г/к 9,5.Після пароізоляції

(між профілями) планую ще запхати 5 см мінвати.

фото правого жолоба.

Р.S.Не можу виправити пропуск букви в заголовку: Як зашити гіпсокартоном маНсардну стелю? Якщо можна це зробити підкажіть! або прохання до модератора - підправити.

IMG_3783.JPG.ddf2c6479ce97c9e4f44e1ffd2dd0c30.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно набрать каркас через 40см по периметру пробить ud профиль . Добавить вату в вашем случае - не советую так как паробарьер уже стоит(это навредит).Воздушная прослойка которая возникнет при зашивке прекрасно её заменит!.фото каркаса просто нет, показал бы просто зашивка производилась последовательно сначала одна сторона угла обрезка г.к под разметку потом каркас и зашивка 2й стороны угла.если таких 2 угла как на фото они желательны- лекальны- поэтому производим разметку сразу на двух углах.:beer:В вашем случае зашивать правильнее плоскостями ,что бы шла перевязка через гипс- Я бы зашил первым верхний уровень ( основной потолок)потом обыграл бы углы.ud профиль на нестандартных углах прикручивается или прибивается нестандартно - под углом -как продиктует площадь зашивки(объяснил на сколько смог)

1128754142_100_0407.jpg.thumb.jpg.f1d11c053679f39444cb4523cad5694a.jpg

558121734_1.thumb.jpg.1618fdd8d8c0095e747fcd40d4c6f593.jpg

1125282191_2.thumb.jpg.38ca0edb99de1453c2f68a40096fd20a.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

толку не буде ніякого.

 

чому ви так думаєте?

 

Добавлено через 43 минуты

Нужно набрать каркас через 40см по периметру пробить ud профиль . Добавить вату в вашем случае - не советую так как паробарьер уже стоит(это навредит).Воздушная прослойка которая возникнет при зашивке прекрасно её заменит!.фото каркаса просто нет, показал бы просто зашивка производилась последовательно сначала одна сторона угла обрезка г.к под разметку потом каркас и зашивка 2й стороны угла.если таких 2 угла как на фото они желательны- лекальны- поэтому производим разметку сразу на двух углах.:beer:В вашем случае зашивать правильнее плоскостями ,что бы шла перевязка через гипс- Я бы зашил первым верхний уровень ( основной потолок)потом обыграл бы углы.ud профиль на нестандартных углах прикручивается или прибивается нестандартно - под углом -как продиктует площадь зашивки(объяснил на сколько смог)

 

1.По ваті я правильно зрозумів?:її не потрібно давати, щоб не накопичувалась волога між паробар"єром і г/к?

2. По вашому випадку на фото виглядає так ніби г/к прикручений зразу по рейках(зазори до вікна практично не змінились? може оптичний обман.).Але питання як раз втому як закріпити УД 27 на куті, тим більше ,що я хотів верх скату відтянути на 5-7см, тобто Г/к схил стелі мав стати трошки пологішим ніж стеля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому ви так думаєте?

 

Добавлено через 43 минуты

 

 

1.По ваті я правильно зрозумів?:її не потрібно давати, щоб не накопичувалась волога між паробар"єром і г/к?

2. По вашому випадку на фото виглядає так ніби г/к прикручений зразу по рейках(зазори до вікна практично не змінились? може оптичний обман.).Але питання як раз втому як закріпити УД 27 на куті, тим більше ,що я хотів верх скату відтянути на 5-7см, тобто Г/к схил стелі мав стати трошки пологішим ніж стеля.

 

По вате - совершенно верно:),Вот две фотки на одной видно что каркас есть, на второй - крепеж ud в разных плоскостях.угол можно менять- предварительно всё разметив -чтоб после зашивки не мешало.Да- и похоже на плоскости которая возле окна- гипс крепился прямо на брус-(настоял заказчик )там площадь не больная -чтоб открывалось окно

1857534277_.thumb.jpg.b80f5d3fe8ebb997d39aaf7a21bf9600.jpg

197838455_2.thumb.jpg.4b45df8a8779b90fd2a36b9b31baa88c.jpg

800382104_-3.thumb.JPG.8839460d5115cfe7f19f78614c35eefe.JPG

1033388234_4.thumb.JPG.6cd57324b2e48204f2d66314de3d58fe.JPG

Змінено користувачем Днепр Владимир
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...