Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Правда и мифы о ракушечнике.

Nikola Petrosovich

Рекомендовані повідомлення

Олех На рахунок завчасно купили це добре.Я придивився непогану піч-камін(буржуйка ) польського виробнитства.Рекомендую...На зекономлені кошти від попередньої закупки ракушки. P.S потрібно ссилочку?? На ваш розсуд. Змінено користувачем Nikola Petrosovich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nikola Petrosovich, нажаль(?), але вже придбав (ссылка устарела) с варочною поверхнею. Коли обживуся, гадаю, варто придбати щось гламурніше тут market-dim.com.ua/ru/production/fireplaces/

Якщо маєте посилання на польскі печі - буду вдячний - не завадить. Знов таки, чую - зима буде випробовувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розтаможка проводиться за кожен камінь від 1гр до 1,5гр за штуку(від настрою залежить "рахуючого") Відповідно і подорожчав камінь еквівалентно....

 

13.10 моя машина вивезла 2000 камня з Криму

 

мито вийшло 2600 грн

 

3.10 грн камінь в кар`єрі

1.30 грн мито (але не факт що буде таке саме далі)

3.60 грн вартість доставки в Київ

х.хх грн інтерес продавця

 

Собівартість у Києві 8 грн за штуку

 

Але я в Київ не везу, тому що машина моя, продав на пів дорозі за 8.50

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таможня? Расскажите чья? они свою единственную статью экспорта мытом обложили? Прекрасно. Из ракушки строиться перестанут в континентальной Украине.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nikola Petrosovich, нет слов. Смеятся. рыдать? ХЗ. Наверно, я не правильно понял. На границе двух админ-территор. единиц не должно быть таможенного офрмления, если это не внутренняя таможня, кот. таможит в точке отправки или доставки экспорта/импорта. Чудны дела твои, Господи!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чудны дела твои, Господи!
Нету слов.....Так и на Львов,Закарпатье может появиться таможня.Там уже "решалы" проблем появились.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

_Max Українська таможняяяяяя!!!!

???? Вы уверены? Есть таможенная декларация? Или вы неправду говорите или таможенники, которые уверили меня, что поста нет там.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таможня работает без перерывов,и выходных с 1.10. 2014г!!!!!!!!Тип декларації: "Уніфікована митна квитанція МД-1" чули про таку.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...