Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть розташувати споруди на ділянці.

Slonotop

Рекомендовані повідомлення

Доброго часу доби шановні форумчани. Допоможіть вибрати найкращий варіант розташування будівельних споруд на ділянці.

 

Вихідні дані:

- Ділянка 20х50 (кутова, з легким приниженням до фасаду) фасад на південний-південний захід;

- Будинок №6, круглої форми діаметром 10м, двоповерховий (+ передпокій 2мх2м (зі сходу), веранда(на північ) 3(2,5)х4);

- Гараж №4 - 6х6;

- Дісталося, як бонус, 8 плодових дерев, п'ятирічних №3;

- №5 не рахується, це металева будочка;

- №2 сусідський будинок;

- №1 дорога;

- Туалет на вулиці;

- Компостна купа.

Комунікації по фасаду, по вулиці.

Планувалося як на малюнку, але є сумніви. Може краще з фасаду гараж, а за ним будинок, хочеться подалі від сусідського свій ставити, тим більш на фасад іде невелике приниження?

Zemlya.jpg.0715b3b486edd0b3446e9c696631895b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дорогу от ворот до гаража зимой надо будет чистить. соответственно её длина должна быть минимальной. ваш КО.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забув сказати, при такому розташуванні як на малюнку, в'їзд в гараж планується поміж дерев, з лівого боку, як що дивитися на малюнок.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Майже 100 переглядів і жодної поради. Чи я заморочуюсь і немає різниці як розташовувати, чи нема кому порадити?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно двигать все, кроме будки ? или тогда где въезд во двор, или это пока еще все проектируеться.?

 

Добавлено через 2 минуты

Я бы....как дизайнер Вам говорю, поставила дом ближе угла дальнего (подальше от дороги), а гараж ближе к перекрестру дорог ( и подальше от соседа, и от шума и пыли)......:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можна рушити будь що, крім сусідського будинка. :-)

Все проектується. В'їзд ближче до гаража. Хвіртка, звісно до будинка.

2 Татьяна, трохи не зрозумів розташування яке Ви пропонуєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что-то так....вопрос только в деревьях, а гараж должен быть подальше от входа в дом

И дом на углу не будет, как -то не очень когда дом на углу или перекрестке (из феншуя) и всяких там .....:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теперь объясняю - веранда и зона отдыха не должна смотреть на гараж, это должен быть вид на розарий или там альпийскую горку, или просто на зеленую зону, поэтому я разместила в таком направлении, а уже зона активного отдыха ближе к фасаду и гаражу. Можно дом немножко сюда вперед выдвинуть, но чтоб большая часть его все таки подальше смотрелась от активной зоны. Давайте подвигаем еще, если будут вопросы

 

Добавлено через 3 минуты

Я бы хотела еще добавить, что план 1 этажа дома тоже имеет значения и сам фасад неплохо бы увидеть, если есть проект

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, Тетяна. Ви мені допомогли. Саме заради таких ось обгрунтованих порад, я і створив тему.

Проекту нема поки що. А план 1го поверху буде розроблятися саме згідно місця розташування будинку на ділянці. Ну одне майже точно - кухня буде на півночі. І веранда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...