Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дах з СиП панелей

Михалів

Рекомендовані повідомлення

Шановні панове!

 

Прошу поради, будую хату з ГБ, в цьому році заплановано зробити стіни мансарди та накритись. В ході зясування оптимальної ціни на матеріали та способу будівництва, зрозумів, що один (або з одним помічником) без досвіду стропіла я не поставлю, найняти фахівців не дозволяють фінанси (наприклад одна бригада виставила смету на 123 000,00 грн.). Тому в пошуку звернув увагу на будинки з СиП панелей та рішення в даних будинках по даху - на прогони та коньок кладуться панелі які закріплюються і получається жорстка констукція. Планую зробити прогони через кожні два метри (стіни плану ставити товшиною 200 та робити арм пояс) та на них класти плити. Фінансово вся конструкція з металочерепицею потягне приблизно 50 000,00, що є привабливим + економія на оплаті праці.

Мінуси ППС знаю, які щє можуть бути проблеми з такою конструкцією?

img526.thumb.jpg.14b89b98901f67bfbf6504b0d0efe790.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мда... а у відповідь повна тиша:), за цей час перелопатіл кучу інфи, такий варіант даху вважаю найкращім для приватного будівництва, особливо якщо маєш обмежені ресурси.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Михалів, а де можна більше про це почитати? Теж планується в цьому році поставити дах, а з фінансами....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відповів в ЛС.

 

Мне кажется, что Вы недооцениваете трудоемкость работы с СИП панелью.

Кроме того, Фактически, панели Вам заменят только стропила и утепление. А это около 30 - 40% всей работы. Но если применить панели можно конструктивно (двухскатная крыша), то это все же немножко снизит трудоемкость, но увеличит стоимость конструкции. То же немножко. Очень проблемны на мой взгляд работы по обеспечению линейности карнизного свеса. Я бы на этом этапе минимум троих задействовал и леса нужны.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне кажется, что Вы недооцениваете трудоемкость работы с СИП панелью.

Кроме того, Фактически, панели Вам заменят только стропила и утепление. А это около 30 - 40% всей работы. Но если применить панели можно конструктивно (двухскатная крыша), то это все же немножко снизит трудоемкость, но увеличит стоимость конструкции. То же немножко. Очень проблемны на мой взгляд работы по обеспечению линейности карнизного свеса. Я бы на этом этапе минимум троих задействовал и леса нужны.

 

Це вже конструктивна розмова. Моє завдання зменшити оплату праці найманих працівників та уникнути помилок, СіП дає майже готове рішення даху і робиться як конструктор. Загалом, які щє можуть бути проблеми з таким дахом? Чи можливо зменшити або вирішити накриття іншими менш затратними/оплачуваними роботами. Я думаю, що така тема буде багатьом цікава.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це вже конструктивна розмова. Моє завдання зменшити оплату праці найманих працівників та уникнути помилок, СіП дає майже готове рішення даху і робиться як конструктор. Загалом, які щє можуть бути проблеми з таким дахом? Чи можливо зменшити або вирішити накриття іншими менш затратними/оплачуваними роботами. Я думаю, що така тема буде багатьом цікава.

 

А СИП панели уже присмотрели? Я в смысле просчета экономической целесообразности. Работу с панелями на крыше можно упростить, там нашить контрольный брусок, например, чтобы опираясь им на прогон панель фиксировалась в монтажном положении на правильном месте. Но все равно это трудная работа (Вы СИП панель поднимали? Стоя на прогоне на 4х метровой высоте?). Сомневаюсь я насчет выгоды.

пс: хотя панели можно затаскивать по наклонным направляющим, с земли на прогоны...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є будинок 9*12 скільки приблизно буде зробити дах(стропіла, утеплення, покриття)? Можливо я помиляюсь але поки в мене кінцева сума з СиП (приблизно 26 000,00) виходить дешевше. За направляючи спасибі. Є щє один варіант - покласти брус або двутавр на коньок і на нього опирати стропіла, даний брус повинен опиратись на колони.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є будинок 9*12 скільки приблизно буде зробити дах(стропіла, утеплення, покриття)? Можливо я помиляюсь але поки в мене кінцева сума з СиП (приблизно 26 000,00) виходить дешевше. За направляючи спасибі. Є щє один варіант - покласти брус або двутавр на коньок і на нього опирати стропіла, даний брус повинен опиратись на колони.

 

Что стропила, что панели требуют устройства одинакового опирания (конек на колоннах, если нужно, прогоны...). В стоимости я Вас не сориентирую, здесь самостоятельно разбираться нужно.

Панели требуют соединительного бруса (стропил), вы учитываете это? А очистку мест соединения от клея? Впрочем, если Вам продают панели с монтажом - это другое дело.

Следите за крепежом, крепеж для крыши должен быть оцинкованным.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...