Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потребителям газа К-С района

Ш у р а

Рекомендовані повідомлення

Всем потребителям природного газа Киево-Святошинского района нужно заключить новые договоры на поставку газа.

 

www.ks-rda.gov.ua/ru/news/1677/

 

Если кто в теме, проясните ситуацию, плз..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

К сведению потребителей природного газа Киево-Святошинского района!

 

Всем потребителям природного газа Киево-Святошинского района нужно заключить новые договоры на поставку газа.

 

Для этого необходимо подготовить следующий пакет документов: -Документ, удостоверяющий личность потребителя (для граждан Украины - паспорт гражданина Украины или временное удостоверение гражданина Украины (для лиц, недавно принятых в гражданство Украины), для иностранцев и лиц без гражданства - национальный паспорт или документ, который его заменяет); -Технический паспорт на здание или домовую книгу; -Документ, подтверждающий право собственности на квартиру, частный дом или пользования ими; -Заявление на предоставление услуг по газоснабжению - Для льготных категорий: заявление на предоставление льгот на услуги по газоснабжению + справку о регистрации в Едином государственном автоматизированном реестре лиц, имеющих право на льготы и удостоверение о льготах.

 

С готовым пакетом документов обращаться (особисто!) по адресу: Киевская область, Киево-Святошинский район, г. Вишневое, ул. Леси Украинская, 76, с понедельника по пятницу с 8:00 до 12:00 и с 12:45 до 17:00

 

Также обращаем Ваше внимание, что изменились реквизиты для оплаты! Плата за услуги по газоснабжению необходимо вносить на текущий счет со специальным режимом использования Киево-Святошинского ФЕГГ ПАО «Киевоблгаз» № 26035300859554 в ТОБО № 10026/0830-филии ГУ по г. Киеву и Киевской области АО "Государственный сберегательный банк Украины"; МФО 322669 ; ЕГРПОУ 38559374. Также оплачивать счета за газ можно на платежном сервисе portmone.com

 

Справки по телефонам: тел. (04598) 5-36-75, (04598) 5-04-04, (050) 440-92-00.

 

ПАО «Киевоблгаз»

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кто ходил уже- там как? Ужас-ужас?:(

 

А чё туда ходить? За потреблённый газ можно платить раз в пол-года. Посидим, посмотрим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Всем потребителям природного газа Киево-Святошинского района нужно заключить новые договоры на поставку газа.

 

www.ks-rda.gov.ua/ru/news/1677/

 

Если кто в теме, проясните ситуацию, плз..

Не сочтите за некропостинг, но тема для меня тоже животрепещущая.

Ссылка не работает.

Нашла вот эту:

www.boyarka-inform.com/882-kiyevo-svyatoshinska-fegg-pat-kiyivoblgaz-vporyadkovuye-proces-pereukladannya-dogovorv-z-spozhivachami.html

Еще летом рыпнулась на Л.Украинки 76, что в Вишневом...мама, не горюй.

Инвалиды дерутся с пенсионерами, бабушки чуть ли не кошелками метелят друг друга.

До окошка администратора так и не добралась. Одна мадам сказала, что если в списках на стенде нет, то и стоять не стоит.

Вот я и не стала...стоять.

Но, "война-войной", а договор заключать надо, - окончательный срок до 1 января 2015 года.

Где-то прочла, что будут рассылаться приглашения с датой, когда нужно явиться. Или это из области фантастики?

Теперь по пакету документов.

Сосед уже все сделал, но что-то внятного от него не могу добиться. Надо и домовую книгу, и техпаспорт. И еще потребовали справку о прописанных в доме-квартире.

Добрые люди, отзовитесь!

Как там сейчас обстановка. Не хочется зря время тратить, - мне из другого города ездить ну совсем некогда. Заранее спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не сочтите за некропостинг, но тема для меня тоже животрепещущая.

Нашла вот эту:

www.boyarka-inform.com/882-kiyevo-svyatoshinska-fegg-pat-kiyivoblgaz-vporyadkovuye-proces-pereukladannya-dogovorv-z-spozhivachami.html

 

В августе газовщики под предлогом ремонта ГРП в Хотове опечатали все счётчики в округе, а подключение делали только после сверки проплат, погашения долгов и перезаключения договоров.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В августе газовщики под предлогом ремонта ГРП в Хотове опечатали все счётчики в округе, а подключение делали только после сверки проплат, погашения долгов и перезаключения договоров.

СПСБ за предупреждение)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не сочтите за некропостинг, но тема для меня тоже животрепещущая.

Ссылка не работает.

Нашла вот эту:

www.boyarka-inform.com/882-kiyevo-svyatoshinska-fegg-pat-kiyivoblgaz-vporyadkovuye-proces-pereukladannya-dogovorv-z-spozhivachami.html

Еще летом рыпнулась на Л.Украинки 76, что в Вишневом...мама, не горюй.

Инвалиды дерутся с пенсионерами, бабушки чуть ли не кошелками метелят друг друга.

До окошка администратора так и не добралась. Одна мадам сказала, что если в списках на стенде нет, то и стоять не стоит.

Вот я и не стала...стоять.

Но, "война-войной", а договор заключать надо, - окончательный срок до 1 января 2015 года.

Где-то прочла, что будут рассылаться приглашения с датой, когда нужно явиться. Или это из области фантастики?

Теперь по пакету документов.

Сосед уже все сделал, но что-то внятного от него не могу добиться. Надо и домовую книгу, и техпаспорт. И еще потребовали справку о прописанных в доме-квартире.

Добрые люди, отзовитесь!

Как там сейчас обстановка. Не хочется зря время тратить, - мне из другого города ездить ну совсем некогда. Заранее спасибо!

 

Заключали договор в квартиру (новострой) две недели назад. По времени заняло около 2х часов. По документам навскидку: паспорт, код, техпаспорт, договор купли-продажи. ( ксерокопии ) Где-то так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Радостная новость ((ссылка устарела)

 

Також Яценюк анонсував обов’язкове збільшення тарифів на енергопостачання жителям до ринкового рівня. Інакше, за його словами, величезний дефіцит "Нафтогазу" подолати не вдасться.

 

"Не може бути таке, що вся країна працює тільки на одну компанію – НАК "Нафтогаз України", дефіцит якої у цьому році склав 110 млрд грн. На противагу дефіциту державного бюджету, який склав 68 млрд грн", – заявив Яценюк.

 

"Саме тому ми будемо піднімати до ринкового рівня всі енергетичні ціни і тарифи, одночасно при цьому забезпечуючи пільги і субсидії для всіх малозабезпечених верств населення", – запевнив прем’єр.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Были там сегодя и вчера. Толпы злых людей. Так и попали :(

Так попали и заключили договор?

Или просто "попали"?)))

 

Добавлено через 6 минут

Радостная новость ((ссылка устарела)

 

Також Яценюк анонсував обов’язкове збільшення тарифів на енергопостачання жителям до ринкового рівня. Інакше, за його словами, величезний дефіцит "Нафтогазу" подолати не вдасться.

 

"Не може бути таке, що вся країна працює тільки на одну компанію – НАК "Нафтогаз України", дефіцит якої у цьому році склав 110 млрд грн. На противагу дефіциту державного бюджету, який склав 68 млрд грн", – заявив Яценюк.

 

"Саме тому ми будемо піднімати до ринкового рівня всі енергетичні ціни і тарифи, одночасно при цьому забезпечуючи пільги і субсидії для всіх малозабезпечених верств населення", – запевнив прем’єр.

 

"Для того, чтобы корова мало ела и больше давала молока, ее надо меньше кормить и больше доить."(с)

Может, я что-то путаю и я просто корова?

А что, если забить на этот договор?

Плачу регулярно по интернету, на портмоне приходит квитанция.

Или придут злые дядьки и отрежут?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что, если забить на этот договор?

Плачу регулярно по интернету, на портмоне приходит квитанция.

Или придут злые дядьки и отрежут?

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 9 грудня 1999 р. № 2246

(у редакції постанови Кабінету Міністрів України

від 14 квітня 2004 р. № 476)

 

 

ПРАВИЛА

надання населенню послуг з газопостачання

Припинення газопостачання

 

6. Газопостачання припиняється у разі:

 

проведення планово-профілактичного обслуговування та/або капітального ремонту систем газопостачання;

 

ліквідації наслідків аварій, спричинених надзвичайними ситуаціями техногенного, природного або екологічного характеру, та проведення ремонтно-відновних робіт;

 

порушення споживачем строків сплати за надані послуги з газопостачання, встановлених вабзаці п'ятнадцятому пункту 10 та у пункті 17 цих Правил;

{Абзац четвертий пункту 6 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 821 від 13.06.2007, № 165 від 17.02.2010, № 119 від 22.02.2012}

 

самовільного використання газу споживачем;

 

самовільного підключення газових приладів і пристроїв споживача до системи газопостачання;

{Пункт 6 доповнено новим абзацом згідно з Постановою № 165 від 17.02.2010}

 

зривання або пошкодження пломб на запірних пристроях, засувках на вводі в будинок, пошкодження або зняття інвентарних заглушок тощо;

{Пункт 6 доповнено новим абзацом згідно з Постановою № 165 від 17.02.2010}

порушення споживачем Правил безпеки систем газопостачання, що створює загрозу виникнення аварійної ситуації;

 

подання споживачем письмової заяви про припинення газопостачання;

відмови споживача від встановлення лічильника газу з ініціативи і за кошти газопостачального підприємства.

{Пункт 6 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 821 від 13.06.2007}

 

У зазначених випадках газорозподільне підприємство зобов'язане поінформувати споживача про причини і строки припинення газопостачання, а газопостачальне підприємство - здійснити протягом одного місяця перерахунок оплати послуг, що надавалися споживачеві.

 

7. Припинення постачання газу споживачеві в житлових будинках залежно від обставин здійснюється шляхом перекриття запірних пристроїв та встановлення пломби та/або інвентарної заглушки перед газовим приладом (пристроєм) або на ввідному газопроводі.

У разі самовільного відновлення споживачем газопостачання здійснюється механічне від'єднання відводу газопроводу від діючого газопроводу.

Про припинення газопостачання складається акт у двох примірниках, один з яких залишається у споживача.

 

8. Роботи з ліквідації наслідків аварійних ситуацій у внутрішньобудинкових системах газопостачання і дворових газопроводах, які можуть призвести до нещасного випадку, виконуються цілодобово бригадами аварійно-диспетчерських служб газорозподільних підприємств за рахунок цих організацій.

 

9. Відновлення газопостачання здійснюється газорозподільним підприємством протягом двох робочих днів у містах та п'яти календарних днів у сільській місцевості після усунення порушень, сплати споживачем боргу та відшкодування збитків, завданих його неправомірними діями газопостачальному або газорозподільному підприємству.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

ПРАВИЛА

надання населенню послуг з газопостачання

Припинення газопостачання

 

6. Газопостачання припиняється у разі:

 

.

 

ну і шо? де тут про перезаключення договоруЖ-)

За побажаннями споживачів та для впорядкування процедури взаємодії з клієнтами Києво-Святошинська ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» проводить процедуру переукладання договорів на газопостачання за запрошеннями, які будуть надіслані чи вручені особисто споживачам працівниками газової компанії.

 

Добавлено через 2 минуты

Заключали договор в квартиру (новострой) две недели назад. По времени заняло около 2х часов. По документам навскидку: паспорт, код, техпаспорт, договор купли-продажи. ( ксерокопии ) Где-то так.

 

и это все? без каких либо дополнительных вливаний (хабарів)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну і шо? де тут про перезаключення договору

 

Я Вам привів норми закону, щоб Ви особисто пересвідчились, що договір не є підставою для припинення газопостачання. Я таким чином відбивався від райгазу влітку, але коли 91 з 95 моїх сусідів дозволили опломбувати свої лічильники, я здався. Один у полі не воїн. :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Києво-Святошинська ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» проводить процедуру переукладання договорів на газопостачання за запрошеннями, які будуть надіслані чи вручені особисто споживачам працівниками газової компанії.

Особливо порадувало про запрошення)))

Тут недавно зателефонувала до газконтори і запитала, чому укладання договорів не проводять по черзі за списками і де запрошення. Повисла гнітюча пауза...

- Нам більше нічого робити, як запрошення надсилати.

- Алеж, - кажу я, - така інформація існує. І в інтернеті написано...

- На заборі теж щось написано, - і короткі сигнали.

Отакі там гумористки працюють.

 

Я таким чином відбивався від райгазу влітку, але коли 91 з 95 моїх сусідів дозволили опломбувати свої лічильники, я здався. Один у полі не воїн

Так...сусіди є сусіди. Я на своїх теж не розраховую.

У мене документи, як то кажучи "повний фарш". Попросила сусіда завезти і мої(у нього знайомий є в цій галузі), то він бідний ховався від мене десь з тиждень.

Якось воно буде.

Шануймося!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене документи, як то кажучи "повний фарш".

 

У всіх повний фарш - інакше з райгазом не вийде.

 

Попросила сусіда завезти і мої(у нього знайомий є в цій галузі), то він бідний ховався від мене десь з тиждень.

 

Це неможливо, бо:

1) проводиться звірка проплат і, у разі необхідності, бігом в касу (суми від 0,01 до тисяч);

2) необхідно поставити особистий підпис під договорами і актом звірки;

3) інспектор райгазу брала по 200 грн. за таку послугу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це неможливо, бо:

1) проводиться звірка проплат і, у разі необхідності, бігом в касу (суми від 0,01 до тисяч);

2) необхідно поставити особистий підпис під договорами і актом звірки;

3) інспектор райгазу брала по 200 грн. за таку послугу.

Не повірите, але можливо.

Сам розповів. Віддав документи інспектору і не став чекати. Йому зателефонували правда тільки місяців через 2. Під"їхав, розписався і все. Про гроші нічого не казав))) У нього заборгованості не було. тому і питань не виникло.

Черги...черги...коли це скінчиться?

Чому не збільшити кількість інженерів?

Якось була у броварьскій філії, - там набагато цивільніше і все простіше.

Продавала батьківську квартиру. Там стільки було складнощів...ууу... Але інспектор дуже швидко нам допомогла з усім, навіть конче потрібну довідку дозволила привезти пізніше.

 

Добавлено через 5 минут

У всіх повний фарш - інакше з райгазом не вийде.

Ще одне питання виникло. Чи потрібна довідка про прописаних мешканців, якщо я являюся єдиним власником будинка.

І друге. Я сплачую рахунки вже давно в системі Портмоне.

Чи потрібно роздруковувати квитанції?

Хто зна, можливо там з ПК труднощі)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не повірите, але можливо.

Сам розповів. Віддав документи інспектору і не став чекати. Йому зателефонували правда тільки місяців через 2. Під"їхав, розписався і все. Про гроші нічого не казав

 

Кум, сват, депутат, прокурор, ...?

 

Ще одне питання виникло. Чи потрібна довідка про прописаних мешканців, якщо я являюся єдиним власником будинка.

 

Думаю, що ні, адже сплата йде по лічильнику, а не по живим душам.

 

І друге. Я сплачую рахунки вже давно в системі Портмоне.

Чи потрібно роздруковувати квитанції?

Хто зна, можливо там з ПК труднощі)))

 

Краще мати все при собі. В ПК вони дивляться надходження грошей, вносять нові дані (Ваші проплати), звіряє дати переходів на нові тарифи, а ось баланс мені зводила на папірці у стовпчик. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кум, сват, депутат, прокурор, ...?

Та ні...він просто єврей (але я нічого не маю лишнього на увазі)

 

а ось баланс мені зводила на папірці у стовпчик.

Як це...мило)))

Красно дякую за ваші відповіді. Ви мені дуже допомогли.

На все добре!

З наступаючими Святами!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...