Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дім зі щасливим номером

Kolibri

Рекомендовані повідомлення

Бетононасос використовувати не будем, бо хлопцям із ним незручно працювати

я понимаю, что териву вы уже купили и назад пути нет, поэтому дам общий совет - вас должна настораживать фраза "нам так неудобно работать" произнесенная в рамках вашего участка. ровно как и фраза "мы всегда так делали", ровно как и много других строительных убеждалок. ваши строители приехали не на курорт и не в санаторий, у них цель - выполнить работу, а не "чтоб было удобно". понимаете?

неудобно - значит надо работать неудобно, без влияния на качество вот и всё.

 

крім того він заляпає всі стіни.

эээ... как это? вы же бетон подавать будете на перекрытие, второго этажа еще не будет. хотя думаю в случае теривы разницы между привозным бетоном и замешанным на месте нет. или как вы собираетесь его делать?

 

Справді м2 теріви (макс 400 кг) не витримає 60 шт * 20 кг = 1200 кг * 1.2 м2 палети, але до закінчення всіх робіт на 2-гому поверсі підпорки зніматись не будуть і перекриття нести навантаження не буде.

тоесть вы оставляете подподрки и все-таки грузите паллеты наверх?

 

А що у вікнах може бути нестандартного? Імхо нестандартом вважають радіальні або трикутні форми, але аж ніяк не розміщення перегородок і створок. Крім того до замовлення вікон, ролетів далеко.

всегда, когда мне на ум приходит идея реализовать нестандартное гениальное решение для казалось бы обыденной ситуации, я задаю себе вопрос - "почему так никто не делает, неужели я один такой умный?"

в большинстве случаев после долгих раздумий таки да, находится именно то узкое место, из-за которого все делают стандартные решение.

такого окна как у вас не видел даже на картиках:) подоконник стандартный, 90см от чистового пола?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу Вас заспокоїти, що вікна навіть в нашій орендованій квартирі мають таку форму. Не думаю, що господар за це доплатив.

 

Бетон будуть доставляти готовий бетономішалками і подавати краном через лійку. Чому не зручно.. можу пояснити. Бетон потрібно лити тільки по балках а не по блоках. Насос подає бетон ривками і приходиться міцно держати рукав. Підпорки залишають навіть при монолітному перекритті, тому що бетон набирає 80-85 міцності приблизно за 3 тижні а далі цей процес сповільнюється.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на рахунок тепловтрат через вікна я в курсі. Як Ви могли помітити на північній стіні є лише одне вузьке глухе вікно над сходами. Решта вікон зосереджені на південь. Разом із ролетами та автоматикою можна зменшити тепловтрати вночі. Не будем забувати за мультифунціональне скло типу Silverstar та енергозберігаючий монтаж.

 

teplopoteri%20doma.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бетон будуть доставляти готовий бетономішалками і подавати краном через лійку. Чому не зручно.. можу пояснити. Бетон потрібно лити тільки по балках а не по блоках. Насос подає бетон ривками і приходиться міцно держати рукав. Підпорки залишають навіть при монолітному перекритті, тому що бетон набирає 80-85 міцності приблизно за 3 тижні а далі цей процес сповільнюється.

ооо... я не представляю как бадьей вести по балкам. по сути вообще ничем не отличается от бетононасоса, даже хуже - бадью руками вы не подвигаете, дозировать можно очень условно.

 

и кстати бадья - 300грн, доставка - 300грн. и теперь попробуйте совместить это все по времени вместе с краном и рабочими. вот это действительно "неудобно".

 

контакты бадьи если что могу дать, но скажу вам гемор еще тот. у меня было всего 4куба, но впечатлений на всю жизнь:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прораб вже знайшов крановщика із туфелькою, так що я цим не переймаюсь. Бетононасос мені обійшовся б в 1800 грн * 2 = 3600 грн. В хлопців є досвід роботю із тим і тим. Якщо вони вибрали дешевший для мене варіант, то я тільки за.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прораб вже знайшов крановщика із туфелькою, так що я цим не переймаюсь. Бетононасос мені обійшовся б в 1800 грн * 2 = 3600 грн. В хлопців є досвід роботю із тим і тим. Якщо вони вибрали дешевший для мене варіант, то я тільки за.

 

сколько стоит кран с туфелькой если не секрет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне разгрузка 4х кубов обошлась в 1000грн. если у вас 8, то цена в принципе вменяемая
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вижу что купили

димоходи і вентканали Schiedel

 

почему решили все таки Schiedel?

если не секрет, сколько каналов и какова общая стоимость?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почему решили все таки Schiedel?

если не секрет, сколько каналов и какова общая стоимость?

 

Купляли в квітні цього року, обійшлося в 32200 грн.

Обрали саме цей варіант через надійність і довговічність, швидкість монтування (3 блоки - це вже 1 м). На кладці із занадто щедро залишеним цементом часто осаджується сажа, сталеві труби, по яких дим виходить назовні, прогорають з часом. А тут поверхня ідеально рівна. Також система стійка до кислот і вологи. Блоки мають гарантію в 30 років.

 

В нас 2 канала Uni 140+200, 140 для газового котла і 200 для твердопаливного.

 

Для вентиляції також обрали Шідель. У блоках вентканалів два отвори лишим для прокладки комунікацій між 1 і 2 поверхами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В четверг хлопці залили перемички по всьому першому поверсі. Залишилось покласти ще один ряд поротерму і ми готові до перекриття. Вже другий день поливаю бетон водою. Переміряв всі опирання перемичок на стіни. Всюди чітко ширина блоку 25см як по проекту. Знайшов єдину коротшу перемичку над дверима в котельню (ширина дверей 900мм).

 

Чесно кажучи тільки зараз усвідомлюю, що вікно 1800*1850 виглядає вражаюче великим.

P1050641.thumb.JPG.7531592407f07aa105e394d2de21c9cf.JPG

P1050646.thumb.JPG.b396da87b89dd4d96b9eac9ebfba52cd.JPG

P1050655.thumb.JPG.b50bc8e4dc98a3aec21b41aad52bcc56.JPG

P1050657.thumb.JPG.f7c7bfacf60667ff9beac0198501f290.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чесно кажучи тільки зараз усвідомлюю, що вікно 1800*1850 виглядає вражаюче великим.

а почему эппс внутри перемычки, а не снаружи?

 

у меня большие окна 1.5x1.5, тоже сначала казались огромными. сегодня вставили профиль - окна как окна:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почему эппс внутри перемычки, а не снаружи?

 

Імхо профіль треба ставити навпроти утеплення, в такому варіанті найменше шансів для мостів холоду.

 

Рекомендації для поротерма і в принципі для всіх

 

Перемычки Поротерм 11.5 укладываются на выровненную каменную кладку, на цементный

раствор. Они должны подпираться стойками. Расположение балок перемычки зависит от

толщины и вида стены. В стене из крупноформатных кирпичей Поротерм 44 перемычка

состоит из трех балок перемычки, надстроенных двумя слоями кирпича. Перемычка

должна утепляться слоем термической изоляции, расположенной между наружной балкой

и внутренними балками перемычки.

175642752_.jpg.2ce5d301035393cd5a7c6722a0abaf7c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото добре не видно, але там вставлений ЕППС 30мм+40мм скріплений монтажною піною. Аналогічне утеплення буде армопоясів над першим та другим поверхами.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото добре не видно, але там вставлений ЕППС 30мм+40мм скріплений монтажною піною. Аналогічне утеплення буде армопоясів над першим та другим поверхами

да уж, а на этом фото не скажешь что там 70 мм

 

attachment.php?attachmentid=292239&d=1373742512

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привожу доказ, що маєм таки 7 см утеплення :)

на первом фото у вас утеплитель шириной в один зуб поротерма, а на втором - в два. тоесть в первом случае кусок пенопласта либо утонул либо его там просто нет:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кладка першого поверху майже закінчена. Фоторепортаж:

на 4м фото опалубка на дальней колонне закончена или будет еще что-то доделываться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на первом фото у вас утеплитель шириной в один зуб поротерма, а на втором - в два. тоесть в первом случае кусок пенопласта либо утонул либо его там просто нет:)

 

Все там є :) Пару мм закрилося бетоном під час заливки. Плити вкладалися паз-гребінь, напевно, паз трохи залився.

 

П.С. Технадзор не був таким прискіпливим, як шановні форумчани ) Запрошуєм з лінійкою на будову особисто переконатися )

 

Добавлено через 1 минуту

на 4м фото опалубка на дальней колонне закончена или будет еще что-то доделываться?

 

Колони вже залили, а на фото колони до заливки, лишили відкритою одну сторону для перевірки звязки арматури технадзором.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колони вже залили, а на фото колони до заливки, лишили відкритою одну сторону для перевірки звязки арматури технадзором.

судя по 10му фото, ваш участок по-немногу захватывает беспорядок. советую следить за мусором, сыпучими, остатками досок и тд. я в свое время забил на это. теперь у меня пятиметровая зона вокруг дома - свалка. песок был в 3х местах, щебень - в 2х, цемент месили где получится, ну и это все дополняет 3 огромные горы досок. и да, если ваши строители собирают мусор в дешевые строительные мешки - не ставьте их на солнце, а то будет сюрприз:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кладка першого поверху майже закінчена. Фоторепортаж:

attachment.php?attachmentid=293847&d=1374173226

 

тут есть перевязка трубы со стеной?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут есть перевязка трубы со стеной?

 

Перевязка кладки є із другого боку, прикріпляю фото.

 

FYI: розмір вентканала 36мм x 25мм.

P1050761.thumb.JPG.5ee9ee90b4ec606c245bad7fced10313.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

судя по 10му фото, ваш участок по-немногу захватывает беспорядок. советую следить за мусором, сыпучими, остатками досок и тд. я в свое время забил на это. теперь у меня пятиметровая зона вокруг дома - свалка. песок был в 3х местах, щебень - в 2х, цемент месили где получится, ну и это все дополняет 3 огромные горы досок. и да, если ваши строители собирают мусор в дешевые строительные мешки - не ставьте их на солнце, а то будет сюрприз:)

 

Насправді хаос там не великий. Пісок та щебінь є тільки в одному місці. Бетон колотять тільки перед будинком. Харчовий мусор викидають в спец компостну яму. Справді справа валяється упаковка поротерма, але вона також зібрана в одне місце. Як правило бригада прибирає після себе по закінченню етапа роботи (так було із фундаментом).

 

Єдине, що напрягає, це куски досок із торчащими цвяхами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...