Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Комбинировать блоки разной плотности допустимо?

vorbey

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Є в наявності блоки Д400 (700 шт) та Д300 (500 шт) розміром 300/200/600. Закупив в 2012 році. Зараз на стадіїї заливання фундаменту, за рік будинок запланував більшим, блоки потрібно докупляти.

Блоків Д400 вистачає на перший поверх на 3 стіни по периметру. А несучу центральну стіну надумав з блоків Д500 (плити перекриття будуть налягати з 2-ох сторін, і теплопровідність їх всередині будинку не сильно цікавить), також думаю блоком Д500 збудувати передню стіну будинку де будуть вхідні двері в будинок та ворота в гараж (4-та стіна будинку). В мене питання (дуже вдячний якщо надасте відповіді з практичного досвіду):

1. Чи допустино стикувати стіни з різних типів газоблоків по густині? Що при цьму потрібно врахувати?

2. Які недоліки такого стикування?

Дякую наперед за корисну інформацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Разная плотность газаблоков влияет только на его теплопроводность но не как на кл по прочности. D400 и D500 могут быть одного класса прочности, напрмер в2.5. Это для пенобетонных блоков характерно, чем выше плотность тем больше несущая способность. Для комбинирования думаю что обратил бы больше внимание на D300, там действительно кл прочности может быть В1 или В1.5, тоесть ниже, я бы их использовал бы в менее нагруженых участках стен.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...