Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дитячий майданчик для доці

Юрій 08

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, от вирішив зробити для своєї Красуні майданчик. Це мій перший досвід роботи з деревом, і ось що з цього вийшло:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт, от вирішив зробити для своєї Красуні майданчик. Це мій перший досвід роботи з деревом, і ось що з цього вийшло:)

 

Майданчик - невидимка?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От так от, вирішив показати фотки, щоб люди які знаються - зацінили і щось сказали, і не зміг прикріпити, робочий комп не дає:D. Ввечері дома закину.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз ще дві, як виглядає зараз

 

Добавлено через 1 минуту

ага, фіг там, великий розмір, не кріпиться, може хто підкаже як зменшити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та не повинна, лінолеум постелив, розглядав варіант з ламінованою фанерою, але вирішив, що буде дуже швидко з"їжджати.

 

Добавлено через 41 секунду

зараз вже хочу поміняти, все ж повільно їде на лінолеумі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось зараз повинно прикріпитись

Тоже хочу сделать - так вот очень похоже на то что я себе представлял! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую Вам, що оцінили, як для першої роботи, то піде:), але вже бачу декілька малих недоліків, якщо б робив знову, то трохи змінив деталі, але якщо є час (десь тиждень роботи),і натхнення, то можна робити. По грошах, десь 1500грн максимум.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивився перші фото, ім думав: гарна штука, тільки варто добавити пісочницю в основі. Дивлюся далі - є пісочниця.:good:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Делал нечто подобное из потдонов. Пятый год стоит.

Только в этом году начал делать горку прямо в бассейн который сейчас стоит под домиком.

P1013323.thumb.JPG.0dce14120f649161ff9594874269c946.JPG

P1013324.thumb.JPG.8804373d52b3c045aface1daa76b45b2.JPG

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Братья по оружию - ответьте: как столбики в землю закапываете, чтоб к репко и не гнили? Пока были мысли - в столбике дырка - в нее арматуру 16-20мм и маленький такой фундаментик (ну где то - ведро).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну у меня просто вкопаны куски бревна по пол метра обмазанные битумом. Думаю лет нна 10-15 хватит, а там и домик уже не нужен. Змінено користувачем bratch
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я теж обмазав відпрацьованим маслом і замотав в руберойд, утрамбував грунт зі щебнем і трохи підбетонував. Якщо доживе до того, що згниє, то можна зпиляти і поставити на металеві закладні

 

Добавлено через 1 минуту

стоїть не шатається, купа опор з усіх боків

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошая работа, только я б все углы скруглил, сняв фаски, а то точно занозы пойдут. Доча хоть оценила? :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спочатку скругляв як міг, потім вирішив, що фарба покриє:), ага, велика радість і задоволення, тато набрав вістів, мама на деякий час відстала в рейтингу улюбленості:)
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спочатку скругляв як міг

Ручной фрезер - незаменимая вещь в хозяйстве. Даже самый дешевый. Потом за уши не оттащишь - дай ченить пофрезерить :)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
И мы с мужем построили площадку для наших девочек. Осталось черепицу на крышу уложить :D Закончим, выложу фото.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Братья по оружию - ответьте: как столбики в землю закапываете, чтоб к репко и не гнили? Пока были мысли - в столбике дырка - в нее арматуру 16-20мм и маленький такой фундаментик (ну где то - ведро).

Придумал технологию,для установки бруса в землю.

В яму бетонируем кусок старой трубы д 110мм и 500мм длиной.

Конец бруса подгоняем рубанком(400мм).Потом ставим в ведро с пропиткой поядреней на ночь.

В забетонированную трубу выдуваем не жалея (1\3где-то )баллона монтажной пены и сразу вставляем столб.

Пена прет со всех щелей,даже пытается поднять столб,можно придержать его 5-10минут,заодно проверять уровнем.

Перголы запросто выдерживают гамак с человеком(120кг) натянутым между столбами.

0_ade17_6dadc36_XL.jpg

 

Добавлено через 3 минуты

А эту качельку(выдерживает 100кг) смастерил из остатков бруса 150х50.

Еще и на песочницу хватило.

0_ade1c_9cfac847_XL.jpg

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошая качелька!!

А вы ее не укрепляли в землю?Она достаточно устойчива?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошая качелька!!

А вы ее не укрепляли в землю?Она достаточно устойчива?

Нет не укреплял,нет необходимости.

Она очень устойчива,-мужики качаются.

Планирую на ее месте продолжить строительство,вот и сделал переносимую в любое место.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В забетонированную трубу выдуваем не жалея (1\3где-то )баллона монтажной пены и сразу вставляем столб.

Думаю лучше бетонировать. Пена на сонце портится, и влагу пропускает. А у Вас Игорь солнца и влаги достаточно;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю лучше бетонировать. Пена на сонце портится, и влагу пропускает. А у Вас Игорь солнца и влаги достаточно;)

Труба забетонирована и выпущена 50мм над уровнем земли(воды не будет).Да и столб пропитан не по-детски.

Сверху 100мм щебня(солнце не попадает)

Но время покажет,насколько такое крепление надежно.

PS.А вот дождей не видели уже 1,5месяца(у нас минимальное кол-во осадков по Крыму):D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...