Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

утеплення будинку пінопластом

salerius

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня

Планую утеплювати будинок пінопластом.

Стара частина будинку побудована в таку стіну : пів кірпіча-пустота-пів кірпіча. Кожен 4 ряд перев’язаниметалевою сеткою. Розмір старої будівлі приблизно 8*6

Прибудова побудована з газоблока товщиною 30см (розмір 2*6)

Другий поверх побудований на весь будинок (старий дом+прибудова) теж з газоблока тієїж товщини.

 

Вирішив утеплювати будинок пінопластом 100мм 25 плотності.

Будинок буде в кінці покриватись кароїдом

 

Є ряд питань на які б хотів почути від Вас, шановні форумчани, відповіді.

 

1. З якої висоти потрібно починати обкладати пінопластом? Десь читав що роблять від 60 см і вище, інші кажуть що від самого початку будинку. Як правильно.?

 

2. В мене будинок знаходиться на схилі. Перепад по висоті приблизно в 80см. Получається якщо я буду починати обклеювати пінопластом на висоті в 60см від землі – то в іншому кінці будинку це вже буде висота 140см. Чи може робити якимось уступами – відповіді на це питання я в інеті не найшов.

В мене рівень підлоги першого поверху починається з висоти над землею - 140см, а нижче – цокольне приміщення.

 

3. Я планую якраз цей нульовий поверх облицювати каменем (колись можливо)– але й хочу що б він теж був утеплений пінопластом, тоді получиться, що по цоколю шубою буде пінопласт + облицювальний камінь – получиться цоколь трішки товстіший за весь будино (кароїд) – так правильно?

 

Для більш зрозумілої картинки – викладаю фото будинку.

 

4. По дому який побудований газоблоками планую клеїти пінопласт з допомогою піни 1)TYTAN STYRO 753 або 2)BauGut Termo FIX або 3)Soudabond EASY Gun – який порадите брати?

5. На стінах старої будівлі буду використовувати для приклеювання пінопласту клейовий рощин – мені знайомий каже що б не переплачувати а взяти клей для плитки – ціна не велика – а результат той самий буде – якщо це не так то підкажіть який брати краще що б не дорого і що б якісно?

6. Для пінопласту 100мм буду брати дюбеля 160мм – цього достатньо чи більші брати?

7. Сітку вибрав 160г/м2 її буде достатньо. ( це не питання)

8. Яку брати грунтівку (ціна /якість)?

9. Якою смесью мені покривати пінопласт (армувати сіткою))

10. І чи можна замість спеціального карнизу першого ряду – використовувати просту планку з подальшим її демонтуванням після закріплення пінопласту на дюбеля?

Дуже вдячний за вашу увагу до моїх питань.

 

Якщо щось не буде зрозуміло по мому опису - допишу.

IMG_3537.thumb.JPG.f1dccc844f3a62b902087298f6e0d4d0.JPG

IMG_3544.thumb.JPG.2e20e4777220449797bb8bc588b70adc.JPG

IMG_3548.thumb.JPG.ad7d7c21a512d1f52dbb9dbac8b7bb8a.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прошу допомоги!!!!

 

Вы применили уже газоблок, который достаточно теплый. Хотя этой толщины 300 мм может быть и недостаточно. В каком регионе расположен Ваш дом? У меня похожая ситуация.

Змінено користувачем Дод
уточнение
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы применили уже газоблок, который достаточно теплый. Хотя этой толщины 300 мм может быть и недостаточно. В каком регионе расположен Ваш дом? У меня похожая ситуация.

 

 

Хмельницький, р-н Лезнево

 

я ж писав що стара часстина будинку зробляна не з газоблоків

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1)починають дійсно з висоти 60 см ак в нормативах прийнято

2,3)цей нульвоий поверх можна обклеїти спіненим піноплатос(екструдованим) він тонший і вологостійкий якраз для цоколів зроблений

4)за ці клеїх незнаю чесно кажучи))

5)на клей для плитки клеїти погано потом може відпасти тому що він не є морозостійкий краще всетаки не вдумувати і брати спеціальні клеї для приклеювання пінопласту і для створення армуючого слою вони тепер є в одному флаконі так би кажучи ціна від 55 до 80 грн залежить від фірми хоча я клеїва і на мастер для теплоїзоляції універсальний для вати і пінопласту по 57 грн мішок.

6.краще б взяти дюбеля 180мм з пластиковою анкладкою на шляпках цвяхів

7.сітка норм буде

8.грунтівка є спеціальна така біля правда забув як назив але вона продається норм не є дефіцитом

9.це буде той самий клей який я описав в питанні 5

10.я такий карнз не найшов ніде дефіцит я прост по рівні прикручував деревяний брус 40/40 а потом знамав півсля поклейки і той пінопласт шо знизу заробляв клеєм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Дяку за відповідь - який в вас йшов расход мокрого клею а також піни-клей під час приклеювання пінопласту?

 

І всеж таки з якої висоти мені класти пінопласт = якщо з 60см то в іншій стороні будинку буде 120см- а потім що, цю різницю всю заклеювати екструдованим пінопластом - чи все ж таки класти уступами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Планую утеплювати будинок пінопластом.

Отпишитесь по результатам, пожалуйста. Особенно интересует на какую пену клеили пенопласт и как она себя показала в работе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, чем черевато стартовать обычным пенопластом сразу от отмостки, не используя экструдер для цокольной части?

 

У меня подвал утеплён экструдером, но выходит выше отмостки, буквально 3-5 см, не думал с экструдером мучаться а сразу клеить обычный пенопласт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, чем черевато стартовать обычным пенопластом сразу от отмостки, не используя экструдер для цокольной части?

 

У меня подвал утеплён экструдером, но выходит выше отмостки, буквально 3-5 см, не думал с экструдером мучаться а сразу клеить обычный пенопласт.

 

Смотря чем цоколь будете отделывать. А вообще особой разницы нет, что будет на цоколе ППС или ЭППС лишь бы отделочный материал воды не боялся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...