Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ищу подрядчика для работ по теплым полам

Vaclav

Рекомендовані повідомлення

Всем добрый день!

 

Есть задача подобрать подрядчика для выполнения работ по созданию теплого пола в 2-х этажном доме (общей площадью ~250m2).

 

В данный момент у меня полностью выгнана коробка, накрыта крышей, застеклена, все работы по утеплению завершены на 95%. На полу первого этажа находится черновая цементная стяжка. Сам дом выполнен по "канадской" каркасной технологии.

 

Мы предполагаем, что на первом этаже (~130м2) отопление будет осуществляться с помощью теплых полов ("водяные"), а на втором этаже будут использованы классические батареи, т.к. перекрытия у нас деревянные. Финальная отделка всего 1го этажа - плитка. Все помещения застеклены двухкамерным стеклопакетом.

 

Предварительные планировки обеих кухонь уже есть, остальная расстановка мебели - пока приблизительная;

 

Все работы по теплому полу хотелось бы разбить на два этапа:

 

Монтаж полов, устройство финальной стяжки и консервирование теплого пола на зиму (3..4 кв 2013);

Монтаж котла и запуск системы отопления (2..3 кв. 2014);

 

 

На данном этапе от потенциального подрядчика мне хотелось бы получить предварительную оценку первого этапа и возможно рекомендации по второму.

 

Дом территориально находится в Киево-Святошинского р-не, ~10км от окружной, по направлению Вишневое - Боярка.

 

Спасибо за рекомендации!!!

 

P.S. Чертежи с планировками помещений и размерами есть в электронном виде, высылаю по запросу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Монтаж полов, устройство финальной стяжки и консервирование теплого пола на зиму (3..4 кв 2013);

Монтаж котла и запуск системы отопления (2..3 кв. 2014);

 

Щоб не втрачати тепла, на чорнову стяжку покладіть европінопласт (стіродур товщина 20 мм) з швами між ними десь по 10 мм, а на нього вже труби для теплої підлоги.

Я б не заливав на зиму фінішну стяжку на 1 поверсі по трубах,бо при запуску системи може вискочити дуже неприємна дія,десь маленький брак бруби, або хтось ненароком наступив на трубу при заливанні стяжки, і побіжить водичка. Я за те щоб все було встановлене, перевірене, запущене й прийняте в експлуатацію в один момент.!!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я за те щоб все було встановлене, перевірене, запущене й прийняте в експлуатацію в один момент.!!!!

Дякую!

 

Тоже так хотелось бы, но не все так просто в этой жизни, приходится соизмерять свои возможности с одной стороны и не останавливать процесс с другой. Есть работы которые хотелось бы зимой делать - гипсокортон нас ждет ;) . А вкладываться в котел, который точно не будет эксплуатироваться целый год смысла не вижу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З чого плануєте зробити теплу підлогу? Поліпропілен чи металопластикова труба?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки що не вирiшив остаточно.

 

Наприклад, в мене в домі підключення теплої підлоги й батарей робилося металопластиковими трубами, але це було в 2007 році коли якість труб була певною мірою високою,+2-х контурний котел viessmann-vitopend-100 (на даний час думаю є щось й набагато новіше,але я ним повністю задоволений, 2350 м3 за рік, опалювальна площа 150 м2), але зараз якість залишає бажати кращого(багато нарікань на металопластик). Буквально вчора паяли на Позняках в квартирі поліпропілен на воду(тиск близько 5-6 атм., хоч би капнуло), а в домі тиск в системі опалення не перевищуватиме 1.2--1.4 атм....Відкрийте тему де вам підкажуть кращу з труб для опалення....по показникам витривалості до температури, жорсткості води та інше....Бажаю удачі в будівництві.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Большое спасибо все кто откликнулся!

 

Получил большое количество предложений и рекомендаций - ухожу думать над ними. Приношу извинения всем кому не смог ответить - очень большой поток переписки ;) .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб не втрачати тепла, на чорнову стяжку покладіть европінопласт (стіродур товщина 20 мм) з швами між ними десь по 10 мм, а на нього вже труби для теплої підлоги.

Поважний! Ви впевнені в тому, що "європінопласту" в 20 мм вистачить для достатнього утеплення підлоги???

З чого плануєте зробити теплу підлогу? Поліпропілен чи металопластикова труба?

А як що до РЕХ-а труби??? Чи Ви про такі й не чули???

Наприклад, в мене в домі підключення теплої підлоги й батарей робилося металопластиковими трубами, але це було в 2007 році

Металопластик на механічних фітінгах??

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поважний! Ви впевнені в тому, що "європінопласту" в 20 мм вистачить для достатнього утеплення підлоги???

У меня в "пироге" фундамента уже есть слой пенопласта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поважний! Ви впевнені в тому, що "європінопласту" в 20 мм вистачить для достатнього утеплення підлоги???

 

А як що до РЕХ-а труби??? Чи Ви про такі й не чули???

 

Металопластик на механічних фітінгах??

Потрібно краще утепляти ті частини будівлі де найбільші втрати тепла(приблизно 40% вікна, 30% стіни, 20% стеля й 10% підлога). Мені наприклад вистачає 20 мм. европінопластуна підлогу, стіни утеплені 50мм ПСБ-С15(між піноблоком та лицевою цеглою), стеля 100 мм мінвати (2350 м3 газу за рік) звичайно можна й 100 мм. покласти на підлогу, але чи рентабельно буде, в людини бюджет не резиновий. Чи краще покласти труби на бетон й гріти землю?

Про інші марки труби я чув, але пишу про ті, якими матеріалами я користуюся й ще ніразу мене не підводили, якщо Вам ці види труб не підходять, як матеріал, то так і буде, це право кожного . Це форум, де кожен може висловити свою думку.

На рахунок металопластика, то ``так`` на металічних фітингах. За 6 років експлуатації не було жодної каплі, навіть натяку на неї. Опалення обійшлося 18 тис. грн.(котел+700 м.п. труб(16 мм й товщиною 2,25 мм.)+12 алюм. батарей по 10 секцій з кранами(підключення з однієї точки) +колектора на опалення та водозабеспечення+спускники+2 полотенцясушителя). Жодного з`єднання труб тройніками в стяжці, все окремою подачею.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...