Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утепление в конце сезона, проблемы и решения

lena_goy

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые форумчане и специалисты хочу утеплятся через неделю, переживаю успею ли до морозов.www.stroimdom.com.ua/forum/images/smilies/sorry.gif

Исполнитель убеждает что за 2-3 недели успеет сделать базу, с сеткой и перетянуть, а финишное покрытие сделает весной

Вопрос, доверится исполнителю и рискнуть сделать базу, или лучше отбой до весны.

Утепляюсь пенопластом 10см, комплектующие Капарол

Дом простой формы, из декоратива будут русты, из пенопласта по углам, и простая обрамка окон и дверей

 

Бригада 5 человек, вроде сработанная

Дом внутри будет отапливаться

 

Какая температура минимальная для нанесения базового слоя?

Какой лучше грунтовкой, и на каком этапе (какой слой) можна законсервировать утепление (Исполнитель упоминал СТ 16 если я не ошибся)?

Через сколько времени можно клеить пенопласт после нанесения грунта?

Через сколько времени можна перетягивать слой с сеткой?

 

Как быть?

P1010259.thumb.JPG.44caabaffa9cb15aa5c4aade94e14cb9.JPG

P1010249.thumb.jpg.161ca0861108b717aadc72992166aa8c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые форумчане и специалисты хочу утеплятся через неделю, переживаю успею ли до морозов.www.stroimdom.com.ua/forum/images/smilies/sorry.gif

Исполнитель убеждает что за 2-3 недели успеет сделать базу, с сеткой и перетянуть, а финишное покрытие сделает весной

Вопрос, доверится исполнителю и рискнуть сделать базу, или лучше отбой до весны.

Утепляюсь пенопластом 10см, комплектующие Капарол

Дом простой формы, из декоратива будут русты, из пенопласта по углам, и простая обрамка окон и дверей

 

Бригада 5 человек, вроде сработанная

Дом внутри будет отапливаться

 

Какая температура минимальная для нанесения базового слоя?

Какой лучше грунтовкой, и на каком этапе (какой слой) можна законсервировать утепление (Исполнитель упоминал СТ 16 если я не ошибся)?

Через сколько времени можно клеить пенопласт после нанесения грунта?

Через сколько времени можна перетягивать слой с сеткой?

 

Как быть?

Нічого страшного втому нема якщо майстри поклеять ППС та заармують,а кінцевий результат зроблять весною.Рекомендована температура не нижче +5.Трошки довше буде сохнути клей при поклейці,тому краще продюбелити не через три дні а пізніще .Бо якщо невисохший повністю клей при дюбелюванні може ППС відставати від клею.І також після армування дати добре просохнути а негрунтувати по мокрому.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рекомендована температура не нижче +5

Дякую

А якщо в ночі буде мінусова температура, а вдень плюсова?

 

Добавлено через 1 минуту

Трошки довше буде сохнути клей при поклейці,тому краще продюбелити не через три дні а пізніще

Я не помилився після поклейки ППС слід зачекати три дні перед дюбелінням?

 

Добавлено через 2 минуты

І також після армування дати добре просохнути а негрунтувати по мокрому.

Маєте на увазі грунтування для консервації після перетяжки сітки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую

А якщо в ночі буде мінусова температура, а вдень плюсова?

.При поклейці нешкодить. Клей який приклеїв утеплювач і знаходиться за утеплювачем мороз вже незаморозить.Гірша справа з армуванням .Два роки назад я мав такев впрактиці .Робився будинок де в ночі -3 були морози а вдень 0-+1. Добавляли до клею рідину яку застосовують для бетону щоб незамерзав+фубру таким самим розчином і армували.Все вийшло добре ,весною зробили кінцевий результат.Правда утеплювач був інший. Практики такої з ППСо небуло але думаю що все буде гуд.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.При поклейці нешкодить. Клей який приклеїв утеплювач і знаходиться за утеплювачем мороз вже незаморозить.Гірша справа з армуванням .Два роки назад я мав такев впрактиці .Робився будинок де в ночі -3 були морози а вдень 0-+1. Добавляли до клею рідину яку застосовують для бетону щоб незамерзав+фубру таким самим розчином і армували.Все вийшло добре ,весною зробили кінцевий результат.Правда утеплювач був інший. Практики такої з ППСо небуло але думаю що все буде гуд.

 

Если говорить о температуре +5, то это значит КРУГЛОСУТОЧНАЯ, а не так, что днём +10 а ночью 0, с средняя выходит +5.

И по поводу добавки антифриза, в армирующие смеси ни в коем случае - ухудшает качество смеси (проверено на практике), в этих смесях и так столько присадок, что не известно как они среагируют с антифризом. А вот некоторые производители выпускают смеси для работ при температуре ниже +5.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если говорить о температуре +5, то это значит КРУГЛОСУТОЧНАЯ, а не так, что днём +10 а ночью 0, с средняя выходит +5.

И по поводу добавки антифриза, в армирующие смеси ни в коем случае - ухудшает качество смеси (проверено на практике), в этих смесях и так столько присадок, что не известно как они среагируют с антифризом. А вот некоторые производители выпускают смеси для работ при температуре ниже +5.

Я про антифриз неписав.Хоча все може бути що він у цій присадці присутній.До сьогоднішнього дня нічого з стіною і з клеем несталося і думаю що нічого і нестанеться.Тому я і описав вижче що практика такого монтажу не з ППС а з іншим утеплювачем. Що до клеїв для ППС то все може бути що антифриз шкодить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...