Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю б\у або нові будівельні матеріали (не дорого) у Львові

klimatbud

Рекомендовані повідомлення

Будую будинок в селі Ременів, заливаю фундамент. В любому випадку буду купляти все для зведення будинку (будівельні матеріали, інструмент, а також цікавлять ціни на роботи і на транспорт). З того що я вже точно знаю що потрібно це: руберойд, бетономішалка, цегла (40 тисяч), цемент, пісок, арматура, щебінь, водосточка (по львівські «ринва»), все для електрики, дерево для даху, вата дахова і фасадна, вікна, двері і все остальне. Можливий само вивіз.

Телефон 067-673-29-08

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будую будинок в селі Ременів, заливаю фундамент. В любому випадку буду купляти все для зведення будинку (будівельні матеріали, інструмент, а також цікавлять ціни на роботи і на транспорт). З того що я вже точно знаю що потрібно це: руберойд, бетономішалка, цегла (40 тисяч), цемент, пісок, арматура, щебінь, водосточка (по львівські «ринва»), все для електрики, дерево для даху, вата дахова і фасадна, вікна, двері і все остальне. Можливий само вивіз.

Телефон 067-673-29-08

 

 

Привіт! А де саме будуєтесь? Я там маю землю також буду будуватись може сусіди))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт! А де саме будуєтесь? Я там маю землю також буду будуватись може сусіди))

 

А де саме маєте землю?.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знайомий арматуру продає залишки

(ссылка устарела)

 

але я взагалі без поняття яка на то реальна ціна, тому якшо дорого то звиняйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де саме маєте землю?.

 

десь навпроти бару коло фудбольного поля) Сам ше небачив бо тим тесть займався)а ви де?) ато я в полі один нехочу) з сусідом краще)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

десь навпроти бару коло фудбольного поля) Сам ше небачив бо тим тесть займався)а ви де?) ато я в полі один нехочу) з сусідом краще)

 

Там де ваша земля, вже стоїть не мало будиночків. Я будуюсь в кінці цієї дороги. Поки що біля мене будується 2 будинки. А за мною поле. І капуста на полі.:-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там де ваша земля, вже стоїть не мало будиночків. Я будуюсь в кінці цієї дороги. Поки що біля мене будується 2 будинки. А за мною поле. І капуста на полі.:-)

 

перед баром 6 будинків а я десь за ними)А ви купляли землю чи получали? І як на рахунк світла і газу нічого невзнавали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перед баром 6 будинків а я десь за ними)А ви купляли землю чи получали? І як на рахунк світла і газу нічого невзнавали?

 

біля нас газова труба і стовби. а біля вас хіба немає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

біля нас газова труба і стовби. а біля вас хіба немає?

 

Не нема здається я троха дальше в полі! Думаю добру суму за проведеннягау!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
навіть дивно, ніхто нічого не продає і навіть не пропонує. продавці матеріалів, давайте щось пропонуйте...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...