Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подготовка для заливки бетонного пола

Samsonik

Рекомендовані повідомлення

Ребят если не в ту тему извините.

 

У меня сейчас обратная засыпка идет, хочу потом теплый водяной пол.

Скажите правильно ли я делаю.

Засыпать буду так:

1. глина

2.Щебень 20-40 (10 см.)

3.песок (5 см.)

4.Щебень 5-10(10 см.)

5.Утеплитель (5 см.)

6.Теплый пол с бетоном. (5 см.)

 

Завтра хочу уже засыпать щебень 20-40. скажите такой пирог мне делать или по другому ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что бросается в глаза - песок (3) легко войдет в щебень (2).

Может подумать о разделении слоев геотекстилем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полный бред.

Так себе и представляю картину:на щебень уложили ЭППС,ходите по нему разматывая трубы,он гуляет и ломается под ногами....Да и всё остальное тоже немного не так.Темка есть давно специальная,так и называется-пирог пола по грунту www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=20912&highlight=%EF%E8%F0%EE%E3+%EF%EE%EB%E0+%E3%F0%F3%ED%F2%F3 ,сперва изучите,а уж затем делайте какие либо телодвижения.

Змінено користувачем мастерок
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так себе и представляю картину:на щебень уложили ЭППС,ходите по нему разматывая трубы,он гуляет и ломается под ногами...

На втрамбований щебінь фракції 5-10 без проблем кладеться еппс, та й ппс не останньої якості також не ламається.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 1 минуту

Что бросается в глаза - песок (3) легко войдет в щебень (2).

Может подумать о разделении слоев геотекстилем?

 

 

Войдет, но не глубоко.

 

Это только буржуи ещё геотекстиль ложуть!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо всем кто ответил. Сегодня уложил щебень фракции 20-40, очень тяжело ((( но я сделал это. Надо еще утрамбовать и дальше изучу темку и сделаю правильно. но думаю что буду делать так как описал выше с полной трамбовкой и проливкой водой.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но думаю что буду делать так как описал выше с полной трамбовкой и проливкой водой

Трамбувати потрібно пошарово. 10м щебня за раз трамбувати дуже важко. Найкраще візьміть в оренду віброплиту на годинку і все буде готово. Плити, як правило мають усі майстрі, що займаються укладкою ФЕМів. Буде якісно, швидко та дешево. 5м теплоізоляції маловато. Крім того, якщо це ппс, то між щебенем та ппс п постеліть хоча б плівку, бажано для теплиць. Хоча все залежить від фінансів. Удачі.

P.S. Думав, що Ви за порадою мастерок спочатку прочитаєте. Першим мав бути пісок. Зараз між двома фракціями він там уже не потрібний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думав, що Ви за порадою мастерок спочатку прочитаєте.

я спросил но некто не ответил за вечер кроме одного человека, но работать надо было, выходные небольшие у меня ). А если на щебень 20-40, положить потом щебень 5-10 и сверху 10 см утеплитель, потом пленка, сетка, труба, бетон?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если на щебень 20-40, положить потом щебень 5-10 и сверху 10 см утеплитель, потом пленка, сетка, труба, бетон?

По інакшому в Вас зараз і не вийде. Тільки цей перший шар 20-40 обов'язково трамбувати. Домовтесь за плиту - повірте, це буде дешевше, враховуючи якість та час. І на рахунок сітки, щоб Ви орієнтувались - вона практично не виконує армувальної функції. Тому, якщо будуть сумніви в якості ущільнення щебня, або в якості ппс пов'яжіть сітку з арматури 8мм з квадратом 25-25м. Значно дорожче, але знівелює усі попередні помилки. Як робити теплу підлогу почитайте тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=86721 Korni описує детально та зрозуміло.

Плівку під теплоізоляцію.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Jetfigter2015, спасибо, в этом году с полами наверно все, только протрамбую. дальше буду делать по вашим советам. спасибо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...