Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Килимове покриття - килимова плитка Milliken

Пацифист

Рекомендовані повідомлення

Залишилась ось така штучка , річ дуже витривала- не китай :) купувалась за шалені гроші , якщо комусь потрібно , пишіть . Скільки квадратів є ? не багато , якщо цікаво - пропонуйте ціну і бажану кількість , тільки тоді буду розгрібати і рахувати . На фото тільки те , що залишилось , біленького найбільше - упсс, фото не грузяться ( фоткав айфоном)

1523494941_ifone696.thumb.jpg.6a04c1272b0bb8efa9fd63c44e1fc57d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото вообще ничего не понятно. Если можно - сделайте чуть более информативную фотографию.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось сайт (ссылка устарела) Плитка є 47.5х47.5 і 50х50 см .На твердій основі , стелиться просто на підлогу , не на клей , при необхідності . можна легко замінити пошкоджену . У мене декілька таких плиток лежать на вулиці перед вхідними дверима уже 5 років - сніг, дощ , а їм нічого , мию зі шланга . Стелив у двох кімнатах у попередній хаті , теж політ нормальтний
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для формування ціни , завтра розберу те , що є і розпишу скільки квадратів і якого кольору є в наявності
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По фото похоже на ковролин прорезанный на куски. Подожду подробностей.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такая плитка, в бизнес центре Форум на Московском проспекте в коридорах лежит, "тихий" и не скользкий пол получился, да и судя по количеству офисов, стойкая к истиранию. Уборщицы чистят пылесосами, моющими.;)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите уже цену пожалуйста.

У меня в машине из такой коврики когда то были.. Понравились. Если цена будет норм то хотелось бы и в эту такие бросить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчорашня ревізія виявила - плитка світлий беж - порядка 120 шт ( тотбто 30 м.кв.) , плитка інша - практично вся бракована, а саме на плитці є вкраплення іншого малюнку , де більше , де менше , кількість , десь біля сотні шт. - підійде для підсобних примйщень , а бо для спальні ( нашо там взагалі світло включати? :) )

Ну думаю за нормальну 150 грн м кв , за браковану 70 грн , ваші думки панове ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как то так...

В принципе я смотрел цену на ковролин на резиновой основе, там для моей задачи от 30 до 70грн за м2. Но я помню, что тут плитка итд...

 

Где она находится тереториально?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Эта плитка новая или б-у? Можно увидеть нормальные фото бракованной и бежевой нормальной? Спасибо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...