Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна порада сантехніка-плиточника.

ambaluk

Рекомендовані повідомлення

Отже маю проблему. В батьків сьогодні захотів поставити унітаз, але проблема, "упирі" що ставили опалення і каналізацію зробили дуже високо трубу каналізаційну, і тепер унітаз не стає. Потрібно десь 2 см.

Отже потрібна порада,

1) Різати унітаз ззаду 2 см? Чим як? Не трісне?

2) Робити дибільний подіум і піднімати унітаз, з чого?

3) Надрізати трубу? Потім чимось залити? епиксидкою?

Одним словом може хтось стикався, поки-що не спішу, думаю варіанти...

Буду радий любим підказкам.:beer:

178880465.jpg

 

178880522.jpg

 

178880521.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Судя по фото 2 : раствор, который за трубой, максимально сбиваете. Болгаркой обрезаете юбку трубы (фото 1), торчащей из пола на столько, на сколько нужно. На унитазе, если не будет хватать промежутка - вырезаете алмазным диском. На унитаз берете гофру для подключения унитаза (можно самую дешевую), снимаете манжет для трубы, садите на силикон на унитаз и садите унитаз на силикон.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

122881,в неті вичитав що, якщо обережно то можна алмазним, або шнуром з алмазним напиленням.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Різати унітаз ззаду 2 см? Чим як? Не трісне?

 

Вольфрамовой струной ... :)!

 

www.ugc-metiz.com/861.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я извиняюсь за мои бредовые идеи, я не плиточник и не срантехник.

 

Судя по фото, у Вас унитаз с нижним выпуском. Он садиться на канализацию. Вижу две проблемы.

1. Высокий выпуск под унитазом. Возможно унитаз не сядет на раструб.

2 Труба за унитазом. Не дает поставить унитаз на плоскость.

 

Как по мне чем пилить унитаз, я бы феном разогрел бы трубу за унитазом и поправил бы ее размеры. Это на слив не повлияет. А монтаж будет легче.

 

С раструбом, нужно смотреть. Если не сядет, то тоже греть и ставить манжет из гофры....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще не проблема.

 

Вариант 1-сделать подиум (чего это он дебильный?) Стоял когда-то унитаз на подиуме, по той же самой причине, потом к обычном не мог привыкнуть-все время сидел с ушами между колен.

 

Вариант 2-купить специальный круг по керамике, разметить унитаз и не спеша отпилить. Резал так полутюльпан под раковиной, когда выводные трубы подачи воды сильно широко расставили при вводе, вообще проблем никаких не было.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не легче поменять унитаз на с боковым выпуском?

 

наверное нет, ибо вылезет вперед, сантимов на 30.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не легче поменять унитаз на с боковым выпуском?

Вже не поміняти, бо куплявся давно.

 

по темі, мабуть візьму фен будівельний, і попробую погріти окремо на балконі трубу каналізаційну, а потім гляну що з того вийде, якщо получиться зроблю в себе. переживаю одне, там де застигне пластик-стане дуже крихкий.

 

Добавлено через 33 секунды

Я извиняюсь за мои бредовые идеи, я не плиточник и не срантехник.

 

Судя по фото, у Вас унитаз с нижним выпуском. Он садиться на канализацию. Вижу две проблемы.

1. Высокий выпуск под унитазом. Возможно унитаз не сядет на раструб.

2 Труба за унитазом. Не дает поставить унитаз на плоскость.

 

Как по мне чем пилить унитаз, я бы феном разогрел бы трубу за унитазом и поправил бы ее размеры. Это на слив не повлияет. А монтаж будет легче.

 

С раструбом, нужно смотреть. Если не сядет, то тоже греть и ставить манжет из гофры....

Хороша ідея, спробую.

 

Добавлено через 47 секунд

Вообще не проблема.

 

Вариант 1-сделать подиум (чего это он дебильный?) Стоял когда-то унитаз на подиуме, по той же самой причине, потом к обычном не мог привыкнуть-все время сидел с ушами между колен.

 

Вариант 2-купить специальный круг по керамике, разметить унитаз и не спеша отпилить. Резал так полутюльпан под раковиной, когда выводные трубы подачи воды сильно широко расставили при вводе, вообще проблем никаких не было.

Подіум вже не вийде, біде то без подіума.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...