Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Електро про водка :)

Роман 2

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчане, підкажіть будласка яким кабелем потрібно прокладати електропроводку під штукатурку (марка електроповода трьохжильного мідного) та де його можна придбати по нормальній ціні.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчане, підкажіть будласка яким кабелем потрібно прокладати електропроводку під штукатурку (марка електроповода трьохжильного мідного) та де його можна придбати по нормальній ціні.

Дякую.

 

Я брав в Пан Електро ВВП 3х2.5 на розетки та ШВВП 3х1.5 на освітлення Одеса чи Северкабель.

Одесити трохи недокладають по товщині жили, але мідь ніби-то нормальна.

Северкабель ІМХО краще, однак траплявся мені рідше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчане, підкажіть будласка яким кабелем потрібно прокладати електропроводку під штукатурку (марка електроповода трьохжильного мідного) та де його можна придбати по нормальній ціні.

Дякую.

 

"Карат ЛТД", телефон: 531-96-45

Контактное лицо: Александр Табачук

Адрес офиса: ул.Фрунзе 86, з-д 1-КАРЗ

Склад: рядом на территории завода.

Когда беру себе обічно получается дешевле на -5-40% от тех цен что можно видеть в магазинах (скидки разняться от товарных груп, у них есть и кабель, и гофры, и фурнитура...и еще много чего)...

 

Определись что нужно и сколько, и если сберешся ехать туда, маякни, раскажу как получить хорошую скидку.

 

Удачи.:wink:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я брав в Пан Електро ВВП 3х2.5 на розетки та ШВВП 3х1.5 на освітлення Одеса чи Северкабель.

Одесити трохи недокладають по товщині жили, але мідь ніби-то нормальна.

Северкабель ІМХО краще, однак траплявся мені рідше.

??? Вы уверены в правильности своих измерений диаметра жил?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

??? Вы уверены в правильности своих измерений диаметра жил?

 

ВВП міряв штангенциркулем, 10 різних замірів на довжині одного метра, результат усереднено, похибки вимірювання та методологічні враховані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВВП міряв штангенциркулем, 10 різних замірів на довжині одного метра, результат усереднено, похибки вимірювання та методологічні враховані.

 

Цікаво яким чином враховані похибки "методологічні". Звичайно такі вимірювання проводяться мікрометром тому, як штангель з ціною поділки 0,1 мм на 2,5 кв мм буде давати систематичну похибку приблизно 5%, ще десь 5-10% буде випадкової похибки. Тому такі вимірювання швидше можна розглядати як "оценочый результат". Дуже суттєво при "оцінці на око" діаметра дроту буде впливати колір жили - перевірено не на одній людині.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво яким чином враховані похибки "методологічні". Звичайно такі вимірювання проводяться мікрометром тому, як штангель з ціною поділки 0,1 мм на 2,5 кв мм буде давати систематичну похибку приблизно 5%, ще десь 5-10% буде випадкової похибки. Тому такі вимірювання швидше можна розглядати як "оценочый результат". Дуже суттєво при "оцінці на око" діаметра дроту буде впливати колір жили - перевірено не на одній людині.

 

При вимірюванню перерізу жили іншого виробника результат вийшов близький до заявленого. Тож сумнівів у достатній точності вимірюваннь не маю.

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=1741

 

P.S. Доречі штангенциркуль, яким я вимірював має точність 0.05 мм.

Методологічна похибка - при надмірному стискуванні штанг мідь деформується і діаметер виходить меншим.

Похибка вимірювання усунута за рахунок серії вимірюваннь.

Змінено користувачем EugeneH
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пан электро на Пшеничной, 8 . Много всего, Одесский "не рекомендуют" барыги бо им свой нужно продать и утверждают мол изоляция толще - больше штукатурки пойдет. Именно толстая изоляция основной фактор был при выборе, дольше прослужит, проверял одесский - действительно малость толще будет от некоторых производителей. Многое в Пан Электро дешевле чем в эпицентре.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Методологічна похибка - при надмірному стискуванні штанг мідь деформується і діаметер виходить меншим.

Похибка вимірювання усунута за рахунок серії вимірюваннь.

 

Дык, для правильности сравнения надо бы еще и анализ материалов провести. На домишки .....)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дык, для правильности сравнения надо бы еще и анализ материалов провести. На домишки .....)))

 

Можу хібащо на смак їх протестувати :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
??? Вы уверены в правильности своих измерений диаметра жил?

 

Ас каких пор измеряется диаметр а не сечение:D:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Занижено сечение или не занижено это один вопрос.Другой вопрос в том будете ли вы включать в розетку которая подключена проводом 2,5мм кв. нагрузку 6 киловват(предел долговременной нагрузки по данному сечению) .Я думаю что единственный фактор на который нужно обращать внимание это качество изоляции.А То что он 2,4 а не 2,5 мм кв. я думаю особой роли не сыграет. А по поводу перерасхода штукатурки , то у меня был случай ,когда заказчик ребят заставлял штробить под проводку каналы чтобы размер комнаты не уменьшался.:shock:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ас каких пор измеряется диаметр а не сечение:D:lol:

Вы невнимательно читаете, иначе поняли бы, почему речь идет о диаметре.А если Вы настолько въедливы, то СЕЧЕНИЕ(как вы выразились) и площадь поперечного сечения - не совсем одинаковые вещи.

З.Ы. А площадь круга вычисляется при известном диаметре очень просто)))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы невнимательно читаете, иначе поняли бы, почему речь идет о диаметре.А если Вы настолько въедливы, то СЕЧЕНИЕ(как вы выразились) и площадь поперечного сечения - не совсем одинаковые вещи.

З.Ы. А площадь круга вычисляется при известном диаметре очень просто)))))

 

пиервквадраті :)

 

А з чого починалась гілка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
  • 3 тижні потому...
Я брав в Пан Електро ВВП 3х2.5 на розетки та ШВВП 3х1.5 на освітлення Одеса чи Северкабель.

Одесити трохи недокладають по товщині жили, але мідь ніби-то нормальна.

Северкабель ІМХО краще, однак траплявся мені рідше.

 

Одескабель провод вместо сечения 2,5 номинальное 2,07 у меня електронный микрометр

 

В Пан Електро дорого лучше брать в дилера завода я брал на Купрум ЛТД (ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...